Jump to content

Sasanek

Użytkownicy
 • Content Count

  739
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  11

Sasanek last won the day on February 1

Sasanek had the most liked content!

Community Reputation

275 Excellent

Recent Profile Visitors

2,376 profile views
 1. Hej mam 7 latka który wymarzył sobie jako prezent urodzinowy teleskop, prosił bym o pomoc w wyborze czegoś sensownego co i mi może posłużyć do obserwacji jak małemu się znudzi.
 2. Twoja wypowiedz pochodzi z racjonalnego rozumowania natomiast nasze przepisy są nie ścisłe i śmiem twierdzić nie racjonalne , celem mojego postu jest rozgraniczenie miejsc które nie są oznaczone tablicami informującymi o zakazie połowu od od tych które powinny być bądź nie , z tond prośba o wypowiedz w języku urzędowym. W obecnej chwili jest to rzecz interpretacji wędkującego i sprawdzającego która najpewniej skończy się mandatem lub na drodze prawnej . Dzwoniłem do PSR ale oni nie potrafią tego rozgraniczyć i ujednolicają te wszystkie miejsca jako obiekty z zakazem wędkowania po za rzeką S
 3. Czy może mi ktoś wytłumaczyć czym różni się próg denny od jazu najlepiej językiem urzędowym ?
 4. Cała kompozycja ubarwienia pstrąga potokowego w zależności od charakteru łowiska, (tak mi się wydaje) być może od genotypu zarybieniowego?
 5. Czy łowisko pokryte jest lodem ?
 6. Czy łowisko pokryte jest lodem ?
 7. Czy łowisko pokryte jest lodem ?
 8. Szału nie ma, sezon rozpoczęty.
 9. Ja mam 3010 w bardzo dobrym stanie ale do sprzedaży skłoniła by mnie wygórowana oferta. Trzymam go jako eksponat kolekcjonerski, nie łowiony od odkupienia leży na półce i się kurzy
 10. Na lód jeszcze nie da rady wejść, byłem dzisiaj ma może z 3cm i jest miękki zarywa się pod nogami. Jak cały tydzień pomrozi to w następny weekend powinno być ok.
 11. Sasanek

  Lipie

  Na lód jeszcze nie da rady wejść, byłem dzisiaj ma może z 3cm i jest miękki zarywa się pod nogami.
×
×
 • Create New...

Important Information

Privacy Policy