Skocz do zawartości

Sasanek

Aktywni
 • Zawartość

  636
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

 • Wygrane w rankingu

  5

Ostatnia wygrana Sasanek w dniu 24 Styczeń

Użytkownicy przyznają Sasanek punkty reputacji!

Reputacja

151 Excellent

Ostatnie wizyty

1276 wyświetleń profilu
 1. Sasanek

  Filmy.

  Coś mię natchnęło na ponowne obejrzenie tego dziś :
 2. Sasanek

  Moje "tajne" łowisko

  Szkoda że inni pod pretekstem połowu na żyłę szarpią te ryby !
 3. Sasanek

  Wisłok

  To z inicjatywy pana Ferenca powstała cała koncepcja ponownego odmulenia
 4. Sasanek

  Wisłok

  http://kamery-rzeszow.pl/kamery/kamera-most-narutowicza
 5. Sasanek

  Ulubione dźwięki

  Nie podoba mi się :
 6. Sasanek

  Motoryzacja

  Coś ciekawego dla wędkarzy muchowych: https://robbreport.com/motors/cars/new-special-edition-bentley-bentayga-fly-fishing-phenom-232544/
 7. Sasanek

  Rzeka Mrowla

  Tak wygląda mój subiektywny punkt widzenia w tej sprawie. Oczywiście nie neguje interwenci kolegów bo takie kanały potęgują skale degradacji tej biednej rzeczki!
 8. Sasanek

  Rzeka Mrowla

  Dodając do tego odprowadzanie ścieków przez gminę Głogów kładzie krzyżyk na tej rzece. A kulminację tych działań i postępowania z tą rzeką zobaczymy na zalewie w Terliczce.
 9. Sasanek

  Rzeka Mrowla

  Dość spory obszar zlewni tej rzeki został skierowany do stawów hodowlanych w rezerwacie ,, Zabłocie" :https://www.google.pl/maps/place/Zabłocie/@50.1530701,21.8138155,2427m/data=!3m1!1e3!4m5!3m4!1s0x0:0x2c1ae1f6a396514b!8m2!3d50.1548024!4d21.8302521 przejeżdżając w zadłuż linii brzegowej można zaobserwować sporo potoków leśnych wpadających do WW hodowli. Mamy wysokie temperatury parowanie na tak dużym areale musi być znaczne dodając do tego uprawy położone poniżej łatwo wpaść na trop niedoboru wody. Do tego podniesiona termika wody oraz zanieczyszczenia wprowadzone w skutek chowu ryb przyczyniają się do eutrofizacji tej rzeki.
 10. Sasanek

  Rzeka Mrowla

  Jak skończyłem to : oglądać przypomniała mi się ta rzeczka, tak mogło by tam być !
 11. Sasanek

  Rzeka Mrowla

  Dzwoniłem w tym roku do PZW z prośbą rozmowy z ichtiologiem, pani sekretarka poinformowała mnie że nie przesiaduje na ul.Akacjowej ale po wcześniejszym umówieniu jest to możliwe.
 12. Sasanek

  Rzeka Mrowla

  A pan ichtiolog z PZW raczył przyjechać oszacować straty czy jest postacią wirtualną ?
 13. Sasanek

  Wisłok

  Tak
 14. Sasanek

  Moje "tajne" łowisko

  Fajnie Piotrku ale to powinna być normalność
 15. Sasanek

  Zanieczyszczenia wód

  Mogę tylko powiedzieć że w ujściu tego potoku łowiłem śliże i piskorze w tym momencie te ryby zanikły a w prywatnym odczuciu przyczyną jest ten barwnik. Kilka lat temu uczyłem się w mleczaku i badaliśmy tą wodę na pewno BZT5 i nie wiem czy był spektrofotometr. Wyszło z tego że to woda w 5 klasie pomimo wyżej wspomniane ryby tam były.
×

Komunikat

W dniu 25 maja 2018 roku wchodzi w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r - RODO. Abyś mógł korzystać z portalu Podkarpacki Serwis Wędkarski potrzebujemy Twojej zgody na przetwarzanie danych osobowych oraz danych zapisanych w plikach cookies. Proszę o zapoznanie się z Polityką prywatności.