Skocz do zawartości

Sasanek

Aktywni
 • Zawartość

  674
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

 • Wygrane w rankingu

  8

Ostatnia wygrana Sasanek w dniu 26 Styczeń

Użytkownicy przyznają Sasanek punkty reputacji!

Reputacja

202 Excellent

Ostatnie wizyty

1435 wyświetleń profilu
 1. A ja nabyłem: https://www.decathlon.pl/namiot-2-seconds-easy-2-fresh-black-id_8357352.html Coś na rzeczki pstrągowe
 2. Jak coś chętnie wezmę te 2 strzeble 2 smukłe potoki i 2 smukłe duchy
 3. Panie Tomku trzymam za słowo ! Pozdrawiam
 4. Nie jestem prawnikiem, ale w moim rozumieniu przepisów jeśli dystans łączący przynętę do wiązania przekracza odcinek idący od żyłki głównej do obciążenia jest to dozwolone.
 5. Chciał bym przestrzec przed używaniem tej metody ! Dotarła do mnie informacja że dziś państwowa straż rybacka nałożyła mandat 200zł na osobę wędkującą w ten sposób. 2. Metoda spinningowa 2.1.Łowienie ryb metod ą spinningową dozwolone jest na jedną wędkę, trzymaną w ręku, z linką zakończoną jedną sztuczną przynętą, uzbrojoną w nie więcej niż dwa haczyki. W czasie spinningowania nie wolno stosować żadnych dodatkowych wskaźników brań instalowanych na lince. Uzasadniają podobno: ,, zakończoną jedną sztuczną przynętą " a nie ciężarkiem.
 6. Co do OS-u musisz mieć opłaconą składkę CZŁONKOWSKĄ w dowolnym okręgu PZW bądź 2 droga możesz wykupić zezwolenie dla osób niezrzeszonych i obcokrajowców.
 7. Carpathia Fishing Przeglądając listę wystawców odnoszę wrażenie że to targi paszowe: http://g2aarena.pl/wydarzenie/carpathia-fishing/
 8. Bardzo ci zazdroszczę ! Przepiękna ryba !
 9. Chciał bym zapytać o poziom wody w dopływach rzeki Wisłok i SAN (poniżej Dynowa) ?
×
×
 • Dodaj nową pozycję...

Komunikat

W dniu 25 maja 2018 roku wchodzi w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r - RODO. Abyś mógł korzystać z portalu Podkarpacki Serwis Wędkarski potrzebujemy Twojej zgody na przetwarzanie danych osobowych oraz danych zapisanych w plikach cookies. Proszę o zapoznanie się z Polityką prywatności.