Jump to content

Sasanek

Użytkownicy
 • Posts

  743
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  11

Everything posted by Sasanek

 1. Kupię wysoko profilowy multyplikator ABU szwedzkiej produkcji. Proszę o propozycję.
 2. Modny temat ostatnio
 3. Najwyraźniej komuś to nagranie się nie spodobało na YouTube, https://www.cda.pl/video/230889329
 4. Znajomy pszczelarz namacza to w lekarstwie i wkłada do ula na zimę.
 5. Sasanek

  Kitesurfing

  Bardzo mi się spodobał ten sport, aczkolwiek nie mam o nim zielonego pojęcia. Mógł by mi ktoś podpowiedzieć dlaczego tego nie widać na Solinie ?
 6. Czy może ktoś coś polecić, zaczynam urlop od poniedziałku.
 7. Cena elektryfikacji;
 8. Wiele w mediach o planowanej lokalizacji elektrowni lecz ani słowa o miejscu magazynowania odpadów, z tego co wiem tak owe w świetle przepisów międzynarodowych nie mogą być eksportowane. Może ktoś dotarł do tej informacji? bo ciarki przechodzą jak by to miało być np. w tym miejscu; Tunel schronowy w Stępinie-Cieszynie – naziemny schron kolejowy we wsi Stępina na granicy z wsią Cieszyna w województwie podkarpackim, wchodzący w skład kwatery głównej Hitlera "Anlage Süd" z okresu II wojny światowej.
 9. Hej mam 7 latka który wymarzył sobie jako prezent urodzinowy teleskop, prosił bym o pomoc w wyborze czegoś sensownego co i mi może posłużyć do obserwacji jak małemu się znudzi.
 10. Twoja wypowiedz pochodzi z racjonalnego rozumowania natomiast nasze przepisy są nie ścisłe i śmiem twierdzić nie racjonalne , celem mojego postu jest rozgraniczenie miejsc które nie są oznaczone tablicami informującymi o zakazie połowu od od tych które powinny być bądź nie , z tond prośba o wypowiedz w języku urzędowym. W obecnej chwili jest to rzecz interpretacji wędkującego i sprawdzającego która najpewniej skończy się mandatem lub na drodze prawnej . Dzwoniłem do PSR ale oni nie potrafią tego rozgraniczyć i ujednolicają te wszystkie miejsca jako obiekty z zakazem wędkowania po za rzeką Stobnicą.
 11. Czy może mi ktoś wytłumaczyć czym różni się próg denny od jazu najlepiej językiem urzędowym ?
 12. Cała kompozycja ubarwienia pstrąga potokowego w zależności od charakteru łowiska, (tak mi się wydaje) być może od genotypu zarybieniowego?
 13. Czy łowisko pokryte jest lodem ?
×
×
 • Create New...

Important Information

Privacy Policy