Jump to content

Sasanek

Użytkownicy
 • Content Count

  683
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  9

Everything posted by Sasanek

 1. Sasanek

  Brzana Karpacka

  I ten temat chciałbym przypomnieć, jeśli ktoś dysponował by zdjęciem tej mitycznej ryby proszę o zamieszczenie.
 2. Nie interesuje mnie gdzie jaką metodą i na jaką przynętę, lecz czy ktokolwiek miał brzanę na kiju na rzece Wisłok w ostatnim czasie ?
 3. Sasanek

  Na grzyby

  Zachęcam do przejrzenia treści kanału, nagrywa to wykładowca urz-tu mieszka za Strzyżowem omawia rośliny i grzyby z naszego regionu.
 4. Tak jestem z Rzeszowa podeśle telefon na PW
 5. Użytkuje 2 kije SG kilka dobrych lat i nie miałem żadnych problemów. Z jakiego źródła masz takie info ?
 6. https://www.facebook.com/PrzyjacieleRaby/posts/udostępnij-jeśli-zależy-ci-na-rzekach-polski-udostępnij-jeśli-zależy-ci-na-twoje/1484638848249375/
 7. Zgadzam się że to nie komentarze są formą oceny lecz pozostawiam dyskusyjnym miejsce połowu.
 8. A ja się nie zgadzam, WYDAJE mi się że ryba Łukasza została złowiona w łowisku NO-Kill a np. Jerzego na mocno prze łowionej wodzie. Forum służy do dyskusji a więc dyskutujmy
 9. Chciał bym zapytać czy wędkował ktoś na tym zbiorniku z użyciem spirolino i czy ma to sens ?
 10. Bardzo fajny kij daje wiele frajdy z małych rybek.
 11. Nie mam dużego doświadczenia z namiotami ale nie znoszę ich rozkładać, pierwszy minus produktu który kupiłem dla osób nerwowych to jego składanie za (PIERWSZYM RAZEM) naprawdę można się dobrze wku.......... co do siedzenia w fotelu dla mnie nie stanowi to problemu gdyż nie jest to namiot do przesiadywania przy wędkach lecz w moim wypadku do spania w krzakach po całodziennej wędrowce.
 12. A ja nabyłem: https://www.decathlon.pl/namiot-2-seconds-easy-2-fresh-black-id_8357352.html Coś na rzeczki pstrągowe
 13. Jak coś chętnie wezmę te 2 strzeble 2 smukłe potoki i 2 smukłe duchy
 14. Panie Tomku trzymam za słowo ! Pozdrawiam
 15. Nie jestem prawnikiem, ale w moim rozumieniu przepisów jeśli dystans łączący przynętę do wiązania przekracza odcinek idący od żyłki głównej do obciążenia jest to dozwolone.
 16. Chciał bym przestrzec przed używaniem tej metody ! Dotarła do mnie informacja że dziś państwowa straż rybacka nałożyła mandat 200zł na osobę wędkującą w ten sposób. 2. Metoda spinningowa 2.1.Łowienie ryb metod ą spinningową dozwolone jest na jedną wędkę, trzymaną w ręku, z linką zakończoną jedną sztuczną przynętą, uzbrojoną w nie więcej niż dwa haczyki. W czasie spinningowania nie wolno stosować żadnych dodatkowych wskaźników brań instalowanych na lince. Uzasadniają podobno: ,, zakończoną jedną sztuczną przynętą " a nie ciężarkiem.
×
×
 • Create New...

Important Information

Privacy Policy