Jump to content

Robertoo

Użytkownicy
 • Content Count

  214
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  7

Robertoo last won the day on August 17 2019

Robertoo had the most liked content!

Community Reputation

171 Excellent

Recent Profile Visitors

847 profile views
 1. Sprzedam ramę aluminiową szosową Ridley aedon wraz z widelcem karbonowym długość górnej rury to 54 cm,wg producenta rozmiar 52.Ja mam 178cm wzrostu i z mostkiem 100 mm była dla mnie idealna, Rama używana ale niemal w idealnym stanie, żadnych kraks, upadków.Praktycznie bez rys. Rama od nowości w moim posiadaniu, kupiona od oficjalnego dystrybutora Ridleya 03 listopada 2015.Przebieg ok 16000 km, sprzedaję bo przechodzę na karbon. Cena 650 zł Wysyłka gratis
 2. Jeśli chodzi chodzi o szczypce do odhaczania ryb to najlepiej się wybrać do sklepu medycznego,można kupić szczypce z bardzo dobrej ,nierdzewnej stali za nieduże pieniądze.Lepiej niż wydawać parę groszy na złom z Chin.
 3. Co to za model kołowrotka shimano ?
 4. Ja polecam Kamatsu techron , łowiłem nią ok 3 sezonów,nie strzępiła się ,nie przecierała ,pozniej przerzuciłem się na spiderwira i to był duży błąd w tym sezonie zużyłem 2 szpule-jednym słowem kasa wyrzucona w błoto , nigdy więcej .Na drugi sezon wracam do Techrona.
 5. Podczas dzisiejszej wycieczki rowerowej spotkałem takiego jegomościa
 6. Dzisiaj rano 3 godziny, woda trącona. Kilka brań, jedna ryba.
 7. Pomyłka albo" kolega "przyznał się do kłusownictwa
 8. Na myczkowcach z żywcem?
 9. Tak to te łódki,ten kłusol mieszka po drugiej stronie sanu.
 10. Miała być,ale SSR z Sanoka nie dojechała w ciągu 30 minut .Po tym czasie gościu już był po drugiej stronie Dębnej na brzegu z całym pojemnikiem ryb.
×
×
 • Create New...

Important Information

Privacy Policy