Jump to content

geri-g2

Użytkownicy
 • Posts

  21
 • Joined

 • Last visited

Reputation

13 Good

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Czy w mieście Rzeszowie tzw. stolycy "innowacji" są jacyś zawodowi ekolodzy?
 2. Do kogo należy staw w Parku Im. Władysława Szafera?Tzn. gdzie mam wnieść opłatę za wędkowanie na tym stawie?
 3. Jest to teraz teren ściśle prywatny.Tak prywatny ,ze jak wejdziesz na groblę(którąkolwiek) to rychło ktoś sie pojawi z informacja że musisz zaraz opuścić ten teren , bo jest to teren prywatny itd.Widać gołym okiem ,że te stawy hodowlane są dobrze zadbane ,bo trawsko wysieczone , drzew nie ma , woda jak zauwazyłem w kolorze zbliżonym do koloru cieczy jaka jest w kaloryferach.Z ptactwa wodnego naliczyłem jedną czaplę siwą.Dlaczego tak mało ptaków na parę stawów?Otóż człowiek który do mnie podjechał samochodem marki fiat i powiedział że muszę szybko opuscić ten teren powiedziałmi co nieco o tym miiejscu.CMWD ,ale kątem oka zobaczyłem w jego aucie dwururkę.Ot dlaczego nie ma ptactwaa na stawach.Jeszcze dodam to ,że nazwa REZERWAT ZABŁOCIE jest z dupy.JAKI TO REZERWAT.Poza tym przez te "stawy" poziom wód gruntowych w lesie obniżył się o cnmniej 1,5 meta FUCK.Duzo można pisać , ale sami tam sie udajcie i zobaczcie.
 4. geri-g2

  Na grzyby

  Od jakiegoś czasu już nie jest chroniony.
 5. geri-g2

  Lubenka

  CAŁY WISŁOK NO KILL TAKIE MAMY CZASY. PO RYBY DO SKLEPU. INNI TEŻ POWINNI ZAROBIĆ.
 6. Jakie stawy? W BRATKOWICACH jest jeden zbiornik zaporowy.
 7. KIedy "PIS" wżmie się za tych wapniaków z PZW?
 8. DZIAŁACZE , mam wrazenie to typy tzw. MUŁY PANCERNE . można posłuchać LECHA JANERKI utworu pod tytułem "MÓŁ PANCERNY" i wszystko jasne.
 9. PZW to jest "MATECZNIK" ...............
 10. Moje subiektywne zdanie: Gmina ma to w dupie a Wody Polskie jeszcze bardziej.Liczy się świadomość-nie robię obory wokół siebie.
 11. Mam pytanie.Czy teren w okolicach przepławki jest monitorowany?Bo nie tak dawno tj. 21.06.22 gdzis koło 15:00 jakiś gość operował spiningiem w towarzystwie 2 -uch pań w okolicach ok.20-30 m. od wylotu wody z tejże przepławki.Chcę dodać , że panie te nie były że tak powiem w sile wieku . Można powiedzieć, że łanie.Nie mniej jednak śmiem twierdzić ,że tablice informujące o obrębie ochronnym powinny być większe i dwujęzyczne . Takie czasy.
 12. Jak chcesz oplacic to wstąp do takiego serwisu samochodowego ,który znajduje się na przeciw SKARBCA . Nazwy ulicy nie pamiętam , ale można nią dojechać jakby od tyłu do szpitala.
 13. Wystarczy zburzyć ten PSEUDO JAZ po młynie. Młyna nie ma , beton jest o co tu chodzi ?
×
×
 • Create New...

Important Information

Privacy Policy