Skocz do zawartości

Kajtelek2

Aktywni
 • Zawartość

  285
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

Reputacja

11 Good

O Kajtelek2

 • Urodziny 02.07.1981
 1. Składki Okręgowe i Porozumienia

  Dzięki za odzew , bo w kole powiedzieli mi tylko pełna rzeki i zbiorniki lub same rzeki , widać nie są doinformowani.
 2. Składki Okręgowe i Porozumienia

  Mam pytanko czy w TBG wypadła składka z delkaracji łowienia tylko na samych zbiornikach ? Została tylko: Pełna - rzeki i zbiorniki I same rzeki
 3. Jezioro Solińskie

  Testują zaporę na maxa
 4. Wilcza Wola

  Trzeba trafić jak któś często jeździ zawsze coś wydłubie
 5. Roztocze

  Debilizm , z takiej rzeki robić kanał , kto na to pozwala ?
 6. Wilcza Wola

  Potwierdzam białej ryby trochę jest , leszczy , płoci , krąpi , jazi.Z drapieżnikiem kiepsko , ostatnio pływałem z sonarem bardzo mało ryby-drapieżnika.Porównując poprzednie lata gdzie na ekranie było widać wszędzie ryby , obecnie czasem się płynie , pusto przez kilka dobrych metrów.Brakuje zarybień , kontroli i zadbania o porządek na tym łowisku. Jak PZW Rze tego nie weźmie pod skrzydła , to marnie widzę przyszłość tego zbiornika.Powinna być dopłata do Wilczej jak kiedyś 200zł na ten zbiornik.
 7. Jezioro Tarnobrzeskie

  Płacisz dniówki , kilka dni , miesiąc , lub rok , zależy co chcesz robić i ile tam być.Według mnie regulamin do małej poprawy.Powinno być dozwolone pływanie na całym zbiorniku i używanie echosond. http://www.pzwtarnobrzeg.pl/index.php/jezioro-tarnobrzeskie/17-regulamin-i-wysokosc-skladek-czlonkowskich-na-akwenie-jeziora-tarnobrzeskiego
 8. Wisłok

  Ładny Jazio:) , też się wybieram , ale po świętach
 9. Wilcza Wola

  Podobno lód już puścił , pojedyncze karpiki łowią.
 10. Roztocze

  bronzo77 słabo łowisz widzę na tej wodzie , ja trafiłem 37cm , 39cm , 39.5cm wszystkie na swoje woblery między 4.5cm - 6.5cm. Kolejna wyprawa za tydzień.
 11. Wilcza Wola

  Zaczepów troszkę jest w korycie i poza , bo na sandacze trzeba będzie poczekać trochę , ale popływać będzie można rekreacyjnie.Coś wiadomo o planie zarybienia tego zbiornika na 2015r.?
 12. Wilcza Wola

  I jak tam przygotowania do wielkiego zarybienia zbiornika planowanego za parę dni ?? Uwzględniono tam Sandacza ?. Coś wiadomo czy będzie dopuszczone pływanie po zbiornikach w TBG w sezonie 2015r.?
 13. Wilcza Wola

  Witam , mam pytanie czy coś wiadomo na temat zniesienia zakazu pływania na zbiorniku Wilcza Wola w przyszłym sezonie 2015r. ? Zmieni się regulamin odnośnie gospodarowania tą wodą ? Czy kolejne zarybienie karpiem i wyłowienie ryb z brzegu i co roku to samo ?
 14. Wilcza Wola

  Najlepiej zawalić łowisko małym karpiem aby dziadki się cieszyły i sypali tony zanęt , brak kontroli powoduje wybicie ryby i za rok odnowa zarybić.
 15. Wilcza Wola

  Witam , czy coś wiadomo kiedy łaskawie PZW TBG przeprowadzi zarybienie sandaczem , szczupakiem na Wilczej Woli ? po tym co się stało , należy nam się przywrócenie zbiornika z pięknymi rybami jakie w nim były. Głupotą jest zmniejszenie zarybień , a wprowadzanie zakazów pływania itp.PZW TBG jak widać jest gospodarzem z innej planety.Jest szansa by najbliższym czasie zbiornik przejął pod opiekę PZW Rzeszów i wprowadził dodatkową opłatę za wędkowanie z środków pływających?
×