Skocz do zawartości

Kajtelek2

Aktywni
 • Zawartość

  285
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

Reputacja

11 Good

Ostatnie wizyty

Blok z ostatnimi odwiedzającymi dany profil jest wyłączony i nie jest wyświetlany użytkownikom.

 1. Kajtelek2

  Składki Okręgowe i Porozumienia

  Dzięki za odzew , bo w kole powiedzieli mi tylko pełna rzeki i zbiorniki lub same rzeki , widać nie są doinformowani.
 2. Kajtelek2

  Składki Okręgowe i Porozumienia

  Mam pytanko czy w TBG wypadła składka z delkaracji łowienia tylko na samych zbiornikach ? Została tylko: Pełna - rzeki i zbiorniki I same rzeki
 3. Kajtelek2

  Jezioro Solińskie

  Testują zaporę na maxa
 4. Kajtelek2

  Wilcza Wola

  Trzeba trafić jak któś często jeździ zawsze coś wydłubie
 5. Kajtelek2

  Roztocze

  Debilizm , z takiej rzeki robić kanał , kto na to pozwala ?
 6. Kajtelek2

  Wilcza Wola

  Potwierdzam białej ryby trochę jest , leszczy , płoci , krąpi , jazi.Z drapieżnikiem kiepsko , ostatnio pływałem z sonarem bardzo mało ryby-drapieżnika.Porównując poprzednie lata gdzie na ekranie było widać wszędzie ryby , obecnie czasem się płynie , pusto przez kilka dobrych metrów.Brakuje zarybień , kontroli i zadbania o porządek na tym łowisku. Jak PZW Rze tego nie weźmie pod skrzydła , to marnie widzę przyszłość tego zbiornika.Powinna być dopłata do Wilczej jak kiedyś 200zł na ten zbiornik.
 7. Kajtelek2

  Jezioro Tarnobrzeskie

  Płacisz dniówki , kilka dni , miesiąc , lub rok , zależy co chcesz robić i ile tam być.Według mnie regulamin do małej poprawy.Powinno być dozwolone pływanie na całym zbiorniku i używanie echosond. http://www.pzwtarnobrzeg.pl/index.php/jezioro-tarnobrzeskie/17-regulamin-i-wysokosc-skladek-czlonkowskich-na-akwenie-jeziora-tarnobrzeskiego
 8. Kajtelek2

  Wisłok

  Ładny Jazio:) , też się wybieram , ale po świętach
 9. Kajtelek2

  Wilcza Wola

  Podobno lód już puścił , pojedyncze karpiki łowią.
 10. Kajtelek2

  Roztocze

  bronzo77 słabo łowisz widzę na tej wodzie , ja trafiłem 37cm , 39cm , 39.5cm wszystkie na swoje woblery między 4.5cm - 6.5cm. Kolejna wyprawa za tydzień.
 11. Kajtelek2

  Wilcza Wola

  Zaczepów troszkę jest w korycie i poza , bo na sandacze trzeba będzie poczekać trochę , ale popływać będzie można rekreacyjnie.Coś wiadomo o planie zarybienia tego zbiornika na 2015r.?
 12. Kajtelek2

  Wilcza Wola

  I jak tam przygotowania do wielkiego zarybienia zbiornika planowanego za parę dni ?? Uwzględniono tam Sandacza ?. Coś wiadomo czy będzie dopuszczone pływanie po zbiornikach w TBG w sezonie 2015r.?
 13. Kajtelek2

  Wilcza Wola

  Witam , mam pytanie czy coś wiadomo na temat zniesienia zakazu pływania na zbiorniku Wilcza Wola w przyszłym sezonie 2015r. ? Zmieni się regulamin odnośnie gospodarowania tą wodą ? Czy kolejne zarybienie karpiem i wyłowienie ryb z brzegu i co roku to samo ?
 14. Kajtelek2

  Wilcza Wola

  Najlepiej zawalić łowisko małym karpiem aby dziadki się cieszyły i sypali tony zanęt , brak kontroli powoduje wybicie ryby i za rok odnowa zarybić.
 15. Kajtelek2

  Wilcza Wola

  Witam , czy coś wiadomo kiedy łaskawie PZW TBG przeprowadzi zarybienie sandaczem , szczupakiem na Wilczej Woli ? po tym co się stało , należy nam się przywrócenie zbiornika z pięknymi rybami jakie w nim były. Głupotą jest zmniejszenie zarybień , a wprowadzanie zakazów pływania itp.PZW TBG jak widać jest gospodarzem z innej planety.Jest szansa by najbliższym czasie zbiornik przejął pod opiekę PZW Rzeszów i wprowadził dodatkową opłatę za wędkowanie z środków pływających?
×

Komunikat

W dniu 25 maja 2018 roku wchodzi w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r - RODO. Abyś mógł korzystać z portalu Podkarpacki Serwis Wędkarski potrzebujemy Twojej zgody na przetwarzanie danych osobowych oraz danych zapisanych w plikach cookies. Proszę o zapoznanie się z Polityką prywatności.