Jump to content

Kajtelek2

Użytkownicy
 • Content Count

  285
 • Joined

 • Last visited

Everything posted by Kajtelek2

 1. Dzięki za odzew , bo w kole powiedzieli mi tylko pełna rzeki i zbiorniki lub same rzeki , widać nie są doinformowani.
 2. Mam pytanko czy w TBG wypadła składka z delkaracji łowienia tylko na samych zbiornikach ? Została tylko: Pełna - rzeki i zbiorniki I same rzeki
 3. Trzeba trafić jak któś często jeździ zawsze coś wydłubie
 4. Debilizm , z takiej rzeki robić kanał , kto na to pozwala ?
 5. Potwierdzam białej ryby trochę jest , leszczy , płoci , krąpi , jazi.Z drapieżnikiem kiepsko , ostatnio pływałem z sonarem bardzo mało ryby-drapieżnika.Porównując poprzednie lata gdzie na ekranie było widać wszędzie ryby , obecnie czasem się płynie , pusto przez kilka dobrych metrów.Brakuje zarybień , kontroli i zadbania o porządek na tym łowisku. Jak PZW Rze tego nie weźmie pod skrzydła , to marnie widzę przyszłość tego zbiornika.Powinna być dopłata do Wilczej jak kiedyś 200zł na ten zbiornik.
 6. Płacisz dniówki , kilka dni , miesiąc , lub rok , zależy co chcesz robić i ile tam być.Według mnie regulamin do małej poprawy.Powinno być dozwolone pływanie na całym zbiorniku i używanie echosond. http://www.pzwtarnobrzeg.pl/index.php/jezioro-tarnobrzeskie/17-regulamin-i-wysokosc-skladek-czlonkowskich-na-akwenie-jeziora-tarnobrzeskiego
 7. Ładny Jazio:) , też się wybieram , ale po świętach
 8. Podobno lód już puścił , pojedyncze karpiki łowią.
 9. bronzo77 słabo łowisz widzę na tej wodzie , ja trafiłem 37cm , 39cm , 39.5cm wszystkie na swoje woblery między 4.5cm - 6.5cm. Kolejna wyprawa za tydzień.
 10. Zaczepów troszkę jest w korycie i poza , bo na sandacze trzeba będzie poczekać trochę , ale popływać będzie można rekreacyjnie.Coś wiadomo o planie zarybienia tego zbiornika na 2015r.?
 11. I jak tam przygotowania do wielkiego zarybienia zbiornika planowanego za parę dni ?? Uwzględniono tam Sandacza ?. Coś wiadomo czy będzie dopuszczone pływanie po zbiornikach w TBG w sezonie 2015r.?
 12. Witam , mam pytanie czy coś wiadomo na temat zniesienia zakazu pływania na zbiorniku Wilcza Wola w przyszłym sezonie 2015r. ? Zmieni się regulamin odnośnie gospodarowania tą wodą ? Czy kolejne zarybienie karpiem i wyłowienie ryb z brzegu i co roku to samo ?
 13. Najlepiej zawalić łowisko małym karpiem aby dziadki się cieszyły i sypali tony zanęt , brak kontroli powoduje wybicie ryby i za rok odnowa zarybić.
 14. Witam , czy coś wiadomo kiedy łaskawie PZW TBG przeprowadzi zarybienie sandaczem , szczupakiem na Wilczej Woli ? po tym co się stało , należy nam się przywrócenie zbiornika z pięknymi rybami jakie w nim były. Głupotą jest zmniejszenie zarybień , a wprowadzanie zakazów pływania itp.PZW TBG jak widać jest gospodarzem z innej planety.Jest szansa by najbliższym czasie zbiornik przejął pod opiekę PZW Rzeszów i wprowadził dodatkową opłatę za wędkowanie z środków pływających?
 15. Dokładnie zbiornik pełny
 16. Jestem za tym , by PZW Rze... przejął całą wodę , utrzymanie , zarybianie i zrobił roczną dopłatę 200zł na zalew , partacze z TBG potrafią tylko zniszczyć do reszty fajną wodę.
 17. Wielkie Brawa , tak trzymać PZW TBG musi upaść , nie dałem im zarobić , karta opłacona w zamojskiem . Nie opłacajcie kart wędkarskich dla PZW TBG
 18. Witam i jak idzie przywracanie zbiornika do życia w sensie zarybień , władze coś ustaliły ? Za głupotę władz zostanie wpompowana taka ryba jaką zbiornik posiadał ? , czy wpuszczą płoteczki leszczyki , jaziki i mata super zalew ?
 19. Popieram myśli kolegi. PZW Rzeszów niech nie pomaga. TBG zniszczył wodę , niech teraz odbuduje za swoją kasę to co zalew Wilcza Wola stracił.
 20. Jeszcze woda nie odpoczęła po zagładzie , a podobno już bywalcy łapią niedobite ryby na zalewie , oraz na rzece Łęg:rolleyes:
 21. może jakimś cudem się pojawi jakiś ładny łuk.Ryby które ocalały pewnie są w niezłym szoku. Zbiornik musi odpocząć po tej zagładzie parę lat , a tak z ciekawości planują zarybienia , bo teraz to powinni wpompować to co się utraciło.
 22. Popieram kolegę tylko w chorej Polsce zakazy i łapanie z brzegu. Też już tam nie pojadę , lepiej uderzyć w inne rejony.
 23. Jak organizowane są zloty forum , zawody wędkarskie , są imprezy , to potrafi przybyć ponad 50 osób , dla dobrej zabawy , dlaczego zabrakło takich zlotów w obronie Wilczej , w celu pilnowania wody , wyłapania kłusowników.
 24. Kajtelek2

  Ciekawe aukcje

  Jesteś zbyt biedny i żal dupę ściska , więc możesz tylko pooglądać.
×
×
 • Create New...

Important Information

Privacy Policy