Jump to content

ZDZISŁAW CZEKAŁA

Użytkownicy
 • Content Count

  731
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  2

ZDZISŁAW CZEKAŁA last won the day on April 1 2010

ZDZISŁAW CZEKAŁA had the most liked content!

Community Reputation

98 Excellent

1 Follower

Recent Profile Visitors

1,520 profile views
 1. Wybiera się ktoś jutro na Wisłok powyżej Boguchwały? chętnie bym się przyłączył.
 2. Proste naostrzyć to nie problem nie potrzeba mistrzów z Arkomu za to z tymi to już inna sprawa potrzebnya jest specjalna przystaka w Polsce chyba nikt nie ma bo zamało takich wierteł. Pisz do producenta może ... lub samemu dosłownie ręcznie.
 3. I trochę nowych (starych) tonących mikrusów 2 cm waga około 1,1 - 1,3g głębokość schodzenia do 0,40 m. Sprawdzone na naszych wodach (San, Wisłok, Wisłoka, Dunajec, Ropa, Osław, Osławica) doskonała praca wyśmienita łowność.
 4. "Osy" 2,7 cm waga okoł 1,6 - 1,8g. głębokość schodzenia od 0,05 - 0,15 m
 5. Jak panowie z wodą powyżej Boguchwały (kolor, stan).
 6. Bo tak chciałem i Tobie nic do tego. Następny wszystko wiedzący, kończę z Tobą rozmowę nie będę się kopał z d....m koniem mam lepsze rzeczy do robienia.
 7. Gości trochę logiki, gdzie ktokolwiek (poza Tobą) napisał, że prawdziwy test woblerów to tylko test łowności, a nie np. test pracy, test wytrzymałości na rozciąganie, test na zgniatanie itp. Umiem czy nie umiem robić filmików to moja sprawa nakręciłem to co chciałem nie podoba się to nie oglądaj.
 8. Widzę, że ciągle coś cię boli. Jakiś kompleksik, mały kogucik, a może berecik za ciasny. Tak wielka potrzeba dowartościowania się. Ja się na temat Twoich bełkotliwych postów o kogutach i Twoich sukcesach nie wypowiadam więc ... skończ bo się zacznie zabawa.
 9. Nowy wzór woblerów 2,7 cm i 3,0 cm wersja zarówno pływająca jak i tonąca.
 10. Zdjęcia woblerków 2 cm i 3 cm. Niedługo nowe wzory.
 11. Jak nagrywaliśmy ujęcia to każdym woblerkiem kilka razy rzuciło się dalej. Praktycznie każdy 2 cm złowił jakąś rybę to okonka, to klenika nawet 15 cm certa dała się skusić. Trój centymetrowe też coś złowiły ale znacznie mniej pewnie kwestia wielkości i wody. Rybki złowione na maluszki to przedział 15 cm do 30 cm, na większe to wszystko powyżej 20 cm. Ja jestem zadowolony z pracy i skuteczności przynęt. Teraz muszę nagrać filmik z samego łowienia.
 12. Nowe wzory woblerów, nowe poprawione stery, lepsza praca.
 13. Aplikuj w Adecco lub GC Energy sprawdzone pewni pośrednicy GC mieści się w Rzeszowie mają oferty w Polsce i zagranicą Adecco dużo zagranicznej czy w Polsce też nie wiem. Jedna i druga firma odpowiada kontakt przeważnie tak do miesiąca.
×
×
 • Create New...

Important Information

Privacy Policy