Skocz do zawartości

Gajowy Marucha

Aktywni
 • Zawartość

  202
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

 • Wygrane w rankingu

  2

Ostatnia wygrana Gajowy Marucha w dniu 10 Październik

Użytkownicy przyznają Gajowy Marucha punkty reputacji!

Reputacja

48 Excellent

Ostatnie wizyty

Blok z ostatnimi odwiedzającymi dany profil jest wyłączony i nie jest wyświetlany użytkownikom.

 1. Gajowy Marucha

  Moje "tajne" łowisko

  Brawo Ty Ja już tylko czekam na jedną informację i prawdopodobnie też zmieniam okręg. Piękne klimaty...
 2. Gajowy Marucha

  Ku przestrodze - czyli bezpieczenstwo nad wodą.

  Cieszymy się, że nadal jesteś z nami
 3. Gajowy Marucha

  Domowe wyroby

  To chyba zlot w tym roku robimy u Ciebie
 4. Gajowy Marucha

  Rzeka Wisłoka

  Przecież taki dziad i tak nie ma jaj, bo zawsze chowa się po krzakach. Najwyżej znajdzie sobie inne miejsce, bo krzaków nad Wisłoką nie brakuje.
 5. Gajowy Marucha

  Górny San - od źródła do m. Przemyśl

  Istna torpeda... Gratulacje!
 6. Gajowy Marucha

  Rzeka Wisłoka

  Panowie, robiący tzw. odłowy kontrolne i dla pozyskania ikry, poczekają aż te maleństwa podrosną i znowu przetrzebią Wisłokę. Widać, że rzeka bez nich dałaby sobie radę. Więcej środków na pilnowanie i dotkliwe karanie kłusowników... jeszcze te nieszczęsne progi wodne "udrożnić" i Wisłoka będzie żyła.
 7. Gajowy Marucha

  Rzeka Wisłoka

  Gratulacje! Faktycznie wypasiona... Cieszy, że są też te mniejsze w większej ilości. Mówisz, że "podkarmiasz" muchami kolejną miejscówkę?
 8. Gajowy Marucha

  Wilcza Wola

  Nie wiem, nie znam się, ale... nie widzę żeby ten "środek pływający" miał jakieś numery rejestracyjne. Czy zatem można legalnie z "tego" łowić?
 9. Gajowy Marucha

  Rzeka Wisłoka

  Kurcze... Te brzany już nigdy już nic do pyska nie wezmą, jak będziesz je tak często łowił Gratulacje
 10. Gajowy Marucha

  wakacje z dzieckiem

  Jestem w Zwierzyncu i jest spokojnie. Jest dużo ludzi z małymi dziećmi. Plac zabaw jeszcze komunę pamięta, ale dzieci i tak wolą siedzieć w wodzie. Zobaczymy co będzie jutro, bo przyjechaliśmy popołudniu. Nie namawiam, bo blisko nie jest. Mój numer chyba powinieneś gdzieś mieć.
 11. Gajowy Marucha

  wakacje z dzieckiem

  Cześć Piotrek, Zależy jak daleko chcesz jechać... Jeżeli interesuje Cię Roztocze - górski Wieprz, kameralne strzeżone kąpielisko w czystym stawie Echo (http://roztoczanskipn.pl/pl/turystyka/atrakcje/stawy-echo), kajaki, piękne trasy rowerowe (jest pełno wypożyczalni na miejscu) itd., to polecam Zwierzyniec. My chyba w tym tygodniu wybierzemy się z przyczepką na ten kemping na jakieś 3 dni - http://echozwierzyniec.pl/index.php/echo Ceny naprawdę przystępne, wojskowa grochówka itp. naprzeciw wejścia, a obok sklep Biedronka. Do stawu Echo spacerkiem około 2 km lub rowerem, jeśli będziesz miał przy namiocie. Daj znać kiedy jedziesz, to może się spotkamy
 12. Gajowy Marucha

  Zalew w Ożannie

  A może to platforma dla UFO? A może ktoś chce tam postawić pomnik dla ZO i potem go zwodować? Trzeba by się w nocy przyczaić, zabrać ze sobą kilku komandosów lub jednego dobrego paparazzi... Wracając do wątku głównego... Da się na Ożannie coś połowić i kulturalnie posiedzieć z rodzinką? Wpadła mi właśnie do głowy myśl, że może wpadłbym tam z kempingiem, bo akurat stoi niedaleko Jakie tam jest zaplecze, jeżeli chodzi o przyłącze prądu, sanitariaty? Daaaaawno tam nie byłem.
 13. Gajowy Marucha

  Moje "tajne" łowisko

  Mnie tam się ta kluska podoba i najważniejsze, że zadbałeś o jej kondycję. W pośpiechu i przypływie adrenaliny różne rzeczy się zdarzają, a to przecież nie zawody. Gratulacje
 14. Gajowy Marucha

  Rzeka Wisłoka

  Może to i dobrze, że czasem tzw. "bankówka" nie zadziała. Trzeba mieć wtedy plan B, wykazać się czymś innym niż większość. Ty umiałeś się dostosować, do tego wcześniejsze rozpoznanie... i jest efekt. Sumy ostatnio lubią boleniowe uklejeczki, bo koledze zdarzają się takie przyłowy na Wiśle.
 15. Gajowy Marucha

  Mokrzec, Strzegocice, Jaworze

  hmm.. Może czas pomyśleć nad jakimś stowarzyszeniem i spróbować wydzierżawić tą wodę. Jak przejdzie pod starostwo, to pewnie będzie konieczny przetarg. Może ktoś z Kolegów zna się na dotacjach unijnych, bo bez nich byłoby pewnie ciężko. Nie liczyłbym na nasz "szanowny" okręg PZW, bo już oddali Grabiny.
×

Komunikat

W dniu 25 maja 2018 roku wchodzi w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r - RODO. Abyś mógł korzystać z portalu Podkarpacki Serwis Wędkarski potrzebujemy Twojej zgody na przetwarzanie danych osobowych oraz danych zapisanych w plikach cookies. Proszę o zapoznanie się z Polityką prywatności.