Skocz do zawartości

Gajowy Marucha

Aktywni
 • Zawartość

  213
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

 • Wygrane w rankingu

  2

Ostatnia wygrana Gajowy Marucha w dniu 10 Październik

Użytkownicy przyznają Gajowy Marucha punkty reputacji!

Reputacja

54 Excellent

Ostatnie wizyty

Blok z ostatnimi odwiedzającymi dany profil jest wyłączony i nie jest wyświetlany użytkownikom.

 1. Gajowy Marucha

  Filmy o tematyce wędkarskiej

  Komentarz? Chyba zbędny...
 2. Gajowy Marucha

  Składki Okręgowe i Porozumienia

  Zależy mi także na tym porozumieniu, ponieważ kupiłem działkę w okolicach Krzemiennej, więc to blisko granicy okręgów na Sanie. Poza tym chciałbym czasem wyskoczyć w okolice ujścia Lubaczówki (dolny odcinek "przemyskiego" Sanu). Jednak najbliżej San będę miał w Niewistce i tam najczęściej będę po nim "hasał" Poza tym u siebie mam 20 km do "krośnieńskiej" Wisłoki, gdzie chyba najczęściej będę łowił. Porozumienia dziś są... A w przyszłości? W PZW wszystko jest możliwe i nic pewne. Zapisując się do koła "Bajkał", może miałbym jakiś wpływ na stan i zarybienie zbiorników w Temeszowie. Zakładając, że będę miał czas się tam udzielać. Brzozów mam prawie po drodze ode mnie na działkę.
 3. Gajowy Marucha

  Zalew Sieniawa Besko

  Smutne to, ale... to raczej wina braku opadów. Przejeżdżałem ostatnio przez Dobczyce i tam też brakuje duuuuuuuużo wody. A to przecież dużo większy zbiornik. Z Chotową nie da się porównać, bo tam to wina biznesu...
 4. Gajowy Marucha

  Składki Okręgowe i Porozumienia

  Ja na 99% też przechodzę do Krosna. Ktoś poleci jakieś koło, gdzie nie liczy się tylko "mięso"? Zastanawiam się nad kołem "Bajkał" Brzozów, ponieważ opiekuje się stawami w Temeszowie, a mam nadzieję tam spróbować w przyszłym roku. Może jakieś opinie? @Piotrek10... Zdradzisz do jakiego koła śmigasz?
 5. Gajowy Marucha

  Moje "tajne" łowisko

  Omijaj takim łukiem, byś widział czy ich tam ktoś "szarpakiem" nie traktuje. W razie zaobserwowania takich praktyk dzwoń gdzie trzeba. Czasem lepiej być w takim miejscu, by odstraszyć samą obecnością przynajmniej część kłusoli.
 6. Gajowy Marucha

  Składki Okręgowe i Porozumienia

  Wiesz... Zdecydowanie co do tego masz rację, ale... Chodziło mi przede wszystkim o wcześniejszą informację, a nie fizyczną wymianę papierka. PZW powinien być najbardziej zainteresowany tym by wymienić te karty, bo na podstawie nieważnego dokumentu nie mogą przecież pobrać składek na przyszły rok. Nie wspomnę już o tym, że w "dobrym tonie" byłoby zadbać doinformowanie swoich członków. Jak dziś mi się uda, to sprawdzę czy skarbnik mojego koła coś wie...
 7. Gajowy Marucha

  Składki Okręgowe i Porozumienia

  Większych jaj na 100 lat niepodległości nam już nie mogli zrobić... Żenada... Dlaczego związek nie informował, że wejdą nowe przepisy i nie wymienił kart na czas? Wiem - pytanie retoryczne.
 8. Gajowy Marucha

  John Wilson nie żyje :(

  Oj tak, niezapomniany. I rzeczywiście miał wiedzę, a nie jak niektórzy youtuberzy... Chyba sporo lat już miał, a ile z nich fantastycznych wędkarsko...
 9. Gajowy Marucha

  Moje "tajne" łowisko

  Gratulacje. Palpitacje serca murowane, gdy ujrzy się taką rybę, w tak czystej wodzie, na końcu swojego zestawu. Następnego 100-lecia nie dożyje, ale rozumiem, że w przyszłym roku będziesz "sprawdzał czy urósł" Hmm... na 105-tą rocznicę powinien mieć kilka centymetrów więcej. Oby przetrwał przynajmniej tyle.
 10. Gajowy Marucha

  Składki Okręgowe i Porozumienia

  A ja powiem tak... Warto, jeśli 1. Traktujesz to rekreacyjnie a nie sportowo. O mięsiarstwo nie podejrzewam Kolegi 2. Wiesz, że będziesz miał czas by być często nad wodą, bo to jest przynajmniej równie ważne jak rybostan. 3. Opłata za kartę nie jest aż tak dużym wydatkiem, jeśli policzysz że, w rozliczeniu miesięcznym, nie kupiłbyś za to dwóch półlitrówek w..dy (tak to się chyba często w PL przelicza); lub - jak kto woli - kilka litrów benzyny. Za to, jak dla mnie, odpoczynek nad wodą i doznania dla miłośników natury bezcenne. 4. Nie pójdziesz "maniakalinie" w wydawanie w sprzęt, to jest to o wiele tańsze hobby od wielu wielu innych. Ja obecnie cieszę się, jak jestem na rybach kilka razy w roku i nie przeliczam tego na "opłacalność" opłat. Do rozważenia jest tylko przynależność do okręgu, bo jak chcesz łowić poza wodami rzeszowskimi, to już ważne są porozumienia. Wybór należy do Ciebie, ale ile "ryzykujesz" opłacając składkę na przyszły rok? Potem możesz przecież zrezygnować.
 11. Gajowy Marucha

  Zalew Sieniawa Besko

  Tak... Zrób spływ Wisłoką, z Lipin poniżej Pilzna, aż za most kolejowy w Dębicy. Może Cię czymś ten odcinek zaskoczy. Byli tu na forum koledzy, którzy to praktykowali, więc może udzieliliby Ci jakichś wskazówek. Chętnie dołączę albo pomogę w logistyce przemieszczania się po samochód. Możesz zostawić u mnie w Grabinach, to będzie blisko po spływie.
 12. Gajowy Marucha

  Moje "tajne" łowisko

  Brawo Ty Ja już tylko czekam na jedną informację i prawdopodobnie też zmieniam okręg. Piękne klimaty...
 13. Gajowy Marucha

  Ku przestrodze - czyli bezpieczenstwo nad wodą.

  Cieszymy się, że nadal jesteś z nami
 14. Gajowy Marucha

  Domowe wyroby

  To chyba zlot w tym roku robimy u Ciebie
 15. Gajowy Marucha

  Rzeka Wisłoka

  Przecież taki dziad i tak nie ma jaj, bo zawsze chowa się po krzakach. Najwyżej znajdzie sobie inne miejsce, bo krzaków nad Wisłoką nie brakuje.
×

Komunikat

W dniu 25 maja 2018 roku wchodzi w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r - RODO. Abyś mógł korzystać z portalu Podkarpacki Serwis Wędkarski potrzebujemy Twojej zgody na przetwarzanie danych osobowych oraz danych zapisanych w plikach cookies. Proszę o zapoznanie się z Polityką prywatności.