Jump to content

wooyytek

Użytkownicy
 • Content Count

  41
 • Joined

 • Last visited

Everything posted by wooyytek

 1. Rybki ciągle współpracują,maluchy jak i większe.Rosną dalej oczywiście.
 2. Dzisiaj obserwowałem jak stado około 20 kormoranów polowało na tej rzeczce i to na mojej miejscówce:o To była rzeź a stałem tam może ze 20 min:mad:Zdziwiony byłem jak duże ryby atakują i jak sprawnie.Jeden nurek i już szczupak 40 cm ukatrupiony:mad: Przepłoszyłem te dziady ale zaraz wróciły
 3. Natomiast ja naliczłem wczoraj pod mostem brzeźnickim osiem kormoranów:mad:
 4. Dziś mimo wiatru pozytywne zaskoczenie-ponad 20 kleni jeden okonek i jazik,wszystko okołowymiarowe na czarną furię w pomarańczowe kropki.Dawno tak nie połowiłem:)
 5. Dzisiaj wybrałem się na krótki spacer bez wędki,woda jakby martwa jedyne co spotkałem to dwie czaple siwe i o zgrozo kormorana:eek:.Mieszkam nad tą rzeczką już 39 lat i takich gości tu nie mieliśmy:(
 6. To są zdjęcia rybek po megazatruciu teraz nie ma u nas prawie nic ,samych brzan znalazłem z 50:( Znalazlem też pstrąga ok 60 cm z już wyjedzonymi oczami-co za qki kraj:mad:
 7. Tam gdzie łowię czyli okolice Brzeźnicy brzana czasem dawała się złowić ,tak do października:( - - - Updated - - - Były nawet małe sandacze:eek:
 8. Próbuj na odcinku przyujściowym jeszcze przed tą płycizną.W ubiegłym roku udało mi się oszukać cztery sztuki,jeden na wątrobę i trzy na filet z płoci.Dwa miały 50 i 51 cm tak więc nie żal było zmarzniętego dupska:D
 9. Czyżby okolice Stawu Żydowskiego?Łowię tam regularnie ale raczej małe jazie,okonie i kiełbie.
 10. Gdybyście widzieli półmetrowe jazie i klenie dryfujące do góry brzuchem o drobnicy nie wspominjąc to tez by Was poniosło a to Polska właśnie:mad:
 11. Niestety już od jakiegoś czasu,najprawdopodobniej firma ****** z ******** regularnie podtruwa rzeczkę.W tamtym tygodniu co najmniej dwa razy woda pełna była martwych i podtrutych ryb:mad:Nie wiem gdzie zainterweniować aby sprawę wyjaśnić Mod: Nazwę firmy wymoderowano, niepotwierdzone informacje dot. działania w.w firmy proszę przekazać odpowiednim służbom a nie na forum publiczne, zaoszczędzi to nam i Tobie niepotrzebnych problemów.
 12. Troche trącona ale spinn jak najbardziej:)
 13. Ostatnimi czasy po braku efektów na spinning przerzuciłem się na feederka.Efekty o niebo lepsze okazów może brak ale cały czas coś się dzieje.Dzisiaj świnki 41,34,27 cm ,kilka niewymiarowych jazi,jedna płoć 21 cm oraz jeden kiełb.Nie wiem co się dzieje z kleniem,w tym roku tylko jeden przyzwoity a tak to bezklenie:(
 14. Dzisiaj po opłaceniu karty pierwszy wypad na spinning w okolice tegoż mostu właśnie:D Złowiłem okołowymiarowego klenia i piękną samiczkę okonia ,wypełnioną ikra.Pare brań spartoliłem:mad: Ogólnie wypad mimo sporego wiatru udany. Dodam że przesiadłem się prawie wyłącznie na różnej maści meppsy.
 15. Może się mylę ale tam jest jeszcze woda górska?Jeżeli nie łowił na spina to pewnie na robaka,czyli norma w tamtejszej okolicy:( A co do samej Wielopolki to mocno podniesiona i przybrudzona.
 16. Osobiście zaproponowałbym okolice młyna w Brzeźnicy.Musisz się jednak liczyć z brakiem nawet wymiarowych osobników,w razie czego pisz na priv:)
 17. odcinek przyujściowy to raptem 500 uregulowanych metrów ... Skrzyszów Paszczyna Brzeźnica to pewnie ze 20 km nieuregulowanej dzikiej rzeczki na której zawsze można cos złowić owszem o kabany tu trudno ale gdzie jest łatwo?
 18. byłem w niedzielę jak i poniedziałek- masa drobnicy na czerwonego robaka głównie jaziki i kleniki pare kiełbi i jelcy trafiła się także niewielka świnka.
 19. jeszcze w miare czysta
 20. pstrągi nie współpracowały trafił się za to tłuścioszek
 21. woda lekko podniesiona i przybrudzona na chwilę obecna leje sam myślę jutro o jakimś wypadzie ale miodu nie ma:cool:
 22. rzeczywiście krzaczory i pokrzywska do samego nieba a co do samych ryb to ostatnio same maluchy ale cieszy że woda żyje:)
 23. jeszcze dodam że plagą są małe klenie są i kloce ponadpółmetrowe że o pewnym 63 cmetrowcu nie wspomne generalnie to jednak czeka nas tu przygoda z kleniem i jaziem coby kolegów nie zanudzic dodam że to rzeka trudna a i o niczym sie wraca i sa odcinki 200 300 m gdzie i naćpanej uklei nie spotka...
×
×
 • Create New...

Important Information

Privacy Policy