Jump to content

Manek

Użytkownicy
 • Content Count

  83
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  2

Manek last won the day on December 19 2018

Manek had the most liked content!

Community Reputation

61 Excellent

Recent Profile Visitors

533 profile views
 1. Sorry że post pod postem to są wapomniane ryby
 2. Tak ta ryba wyglądała 5-6 lat temu w tym roku wiosną miała 15.500 kg
 3. Tak są ale do większości potrzebny jest też dobry komputer, którego też nie posiadam . Na to wszystko składa się wiele czynników jak byś spróbował coś złożyć wiedział byś o czym mówię, pracuje na tym co pozwala mi składać filmy na sprzęcie który posiadam, przerobiłem wiele programów w większości sprzęt nie daje rady, a lepiej robić coś na tym co się ma niż nie robić nic.
 4. W tym roku karp 15+ był złapany kilka razy i nie łatek tak jak inny 14+ obie te ryby nie są pełnołuskie.
 5. No właśnie taki ogarnąłem nie jestem zwolennikiem piratów więc montuje na tym co mogę znaleźć, a o tym że będą te napisy dowiedziałem się jak już cały film był złożony taki mam na takim działam nastepny pewnie będzie jeszcze w innym robiony jak wygaśnie wersja testowa nikogo do oglądania nie zmuszam .
 6. Witam W tym roku z czasem bywało różnie,ale to większość z nas ma ten sam problem coś tam udało się złapać kilka zdjęć wklejam niżej. Pozdrawiam
 7. Witam. Udało się złożyć kolejny filmik, kręcone telefonem i go pro jeszcze sporo pracy, żeby moje filmiki wyglądały tak jak bym chciał ale od czegoś trzeba zacząć. Pozdrawiam
 8. Witam grono karpiarzy. Firma Ekobaits organizuje zawody karpiowe na łowisku "u Schabinskich",zapraszamy chętnych do udziału w tych zmaganiach. Pozdrawiam!!!
 9. https://youtu.be/xVktUilEmRA
 10. Andrzejm taka mała uwaga , nie wiem czy posiadasz mate czy nie, ale bezpieczniej dla ryby by było gdybyś z nią nie stal.
 11. Rodzinny wypadzik na karpika. I kilka godz na bajorku :-) (b)
 12. Witam Kilka chwil spędzonych nad woda oraz nowe kijaszki 3 metrowe wędki na pewno zagoszczą u mnie na dłużej .
 13. Witam W tym roku pogoda nie rozpieszcza ,kwieceń nadal bardzo zimny w nocy ujemne temperatury ,my jednak decydujemy się na pojedyncze nocki . W ciągu trzech takich wypadów udaje się nam coś przechytrzyć, nie powalają rozmiary ale w taka pogodę wszystko cieszy ,mnie najbardziej ze mogę komuś coś przekazać i są tego efekty . Pozdrawiam
 14. Witam. Każdy z nas czeka na dzień kiedy w końcu będzie można siąść nad wodą i czekać na pierwszego w tym roku karpia . Chcieli byśmy wam umilić dodatkowo ta chwile małym konkursem. "Wiosenny karp'' Żeby wziąć udział w konkursie ,należny dodać tu swoje zdjęcie z wiosenna zdobyczą złowioną na przynęty Nash Baits. Z pośród zdjęć które tu umieścicie wybierzemy naszym zdaniem najciekawsze (uroda karpia ,otaczające tło...) nie chodzi tu tylko o wagę ryb. Zwycięzca otrzyma od nas Session Packs Instant Action o wybranym przez siebie aromacie . Zdjęcia można wstawiać do 08.05.2017 r. W konkursie biorą udział tylko zdjęcia z tego roku . Pozdrawiamy .
 15. Jestem na 100% do zobaczenia Pozdrawiam
×
×
 • Create New...

Important Information

Privacy Policy