Jump to content

henrik22

Użytkownicy
 • Content Count

  31
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

11 Good

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Polipolii zjedz snikersa...troche racjonalnego podejścia, nie popadajmy w skrajności. Szukajmy poważnych problemów, a nie czepiajmy sie czegoś co problemem nie jest.
 2. A moze, ktos szykuje sie na taka wyprawe i szuka chetnych do ekipy ?
 3. Witam, od dawna mam ochote wybrac sie na wyprawe na baltyckiego dorsza. Moze sa tutaj osoby, ktore tez maja na to ochote, a nie maja z kim sie wybrac? Wiadomo z podkarpacia jest kawal drogi nad morze. Zawsze to wyszlo by nieco taniej w kilka osob. Licze, ze znajda sie tutaj chetni na taki wypad. Pozdrawiam, Piotrek
 4. Niee byłem na niej od dawna. Chciałem zaczerpnąć jakiegoś info aktualnego, ale nikt sie nie wypowiada w temacie
 5. Witam, był ktoś może pospinningować na Stobnicy? Warto się na nią jeszcze wybrać za kropkiem?
 6. Z tej oczyszczalni wala do stobnicy konkretny syf i cięzko im cokolwiek udowodnic bo robią to w nocy albo przy wysokim stanie. Zgłosiłem ten problem jeszcze kiedyś do pzw rzeszów, ale nie szczególnie zainteresowani byli podjeciem jakichkolwiek działań.
 7. Tak, lin od dobrych paru lat tam jest, także można się śmiało na niego nastawić, a czy coś bierze to nie wiem, dawno tam nie byłem, pozdro.
 8. Taki mały ciurek. Tęczak na meppsa.
 9. Zgadzam się, z przedmówcą. Jedno z tego co pamiętam z pobytu u Waldka to, że dba on o stawy i ryby jak mało kto!!! Gdyby tylko PZW zbliżyło by się do poziomu tego gospodarza.
 10. Cały Waldek, specyficzny gość
 11. Witam, czasem łowię na odcinku od Bzianki do Krościenka z tym, że na spinna. Możesz liczyć na świnke, klenia, płoć, okonia, pewnie i brzane.
 12. Witam, jaka woda na Wisłoku w okolicy Krosna? Można śmiało spinningować?
 13. Jest jeszcze oczyszczalnia na granicy Bliznego i Domaradza niby nowoczesna i "ekologiczna"...no ale co z tego..jak w nocy czy przy wyższej wodzie walą prosto w rzekę osad ze zbiorników ściekowych
×
×
 • Create New...

Important Information

Privacy Policy