Jump to content

redfer

Użytkownicy
 • Content Count

  289
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

11 Good

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. No kill to nie wierzę że zrobią bo "leśne dziadki" by ich zabiły. Lekkie sprostowanie do Twojej odpoweidzi, Niedzwiadek to ten sam okręg.
 2. To gdzie trafi ryba z Brzózy zdecydował okręg. Niestety jest to skandal.Cześć ryby była tam wpuszczana z funduszu koła Leżajsk i powinna zostać na naszych łowiskach.
 3. To dzieje się na wiekszości zbiorników, nie mają pojecia o przepisach. Okręg powinien w tej sprawie interweniować.
 4. Zniżka obejmuje cały rok, strażnik nie sprawdza legitymacji to leży w gesti skarbnika który przyjmuje opłatę i weryfikuje dokument na podstawie którego przyznaje lub nie znizkę zgodnie z regulaminem.
 5. O jakiej akcji kolega pisze ? Jeśli na zebraniach na prezesów będą wybierane osoby takie jak teraz to 44 okręgi będą nadal istniały. Skrzyknąć to trzeba się było przed zebraniami sprawozdawczo - wyborczymi . Chyba że kolega ma jakiś konkretny plan bo tak to można tylko sobie popisać, Taka smutna prawda.
 6. Ten " łowca" ma profil na facebooku http://www.facebook.com/wedkowanie ja już mu tam coś dopisałem, jak ktoś ma ochotę to zapraszam skomentować jego wyczyn.
 7. Witam w 2016 ! Wybiera się ktoś lub był w tym roku na roztoczu na kropkach ? Może są jakieś informacje co tam się dzieje ? Ostatni raz byłem tam 3 lata temu i chciałbym wiedzieć jak obecnie wygląda sytuacja na Wieprzu. Pozdrawiam
 8. Witam, Tak, składki powinieneś mieć opłacone na 2016 chyba że okręg wprowadził jakiś okres karencji z powodu nieprzewidzianej sytuacji.
 9. Popieram, tylko znając mentalność niektórych gości będą demonstracje i rozruchy jak w Budapeszcie.
 10. Pomór jest wtedy jak padnie populacja, karp jak padł to może był chory albo poraniony, tałpyga też ma swój okres życia.
 11. To nie plotka, taki jest cichy sujusz.
 12. Panowie, zapraszam na zebranie sprawozdawcze koła PZW w Leżajsku, nie siedźmy tylko przed komputerami lecz dyskutujmy na takich spotkaniach. Chcecie zmian to działajmy w tym kierunku. Jutro o 9.30 w ZST Leżajsk. Koło PZW Nr 18_ Pozdrawiam
 13. Popieram, najłatwiej narzekać przed kompem, jak trzeba ruszyć cztery litery to nie mam kto a potem cały rok biadolenie.
 14. Jesli nie miał opłaconej na 2014 to nie jest członkiem PZW.
×
×
 • Create New...

Important Information

Privacy Policy