Jump to content

kafel

Użytkownicy
 • Posts

  697
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  12

kafel last won the day on January 24 2019

kafel had the most liked content!

Reputation

391 Excellent

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Hondę naprawia od a-z, z resztą indywidualnie ze względu na dostępność części.
 2. Jaka dzisiaj woda na Wisłoku?
 3. Szukam jakiegoś zestawu najlepiej 2 sygnalizatory + centralka + swinngery + walizeczka. Jak ktoś może coś polecić, podać linka - będę wdzięczny.
 4. "Prawo wodne zabrania grodzenia nieruchomości przyległych do publicznych śródlądowych wód powierzchniowych oraz do brzegu wód morskich i morza terytorialnego w odległości mniejszej niż 1,5 m od linii brzegu, a także zakazywania lub uniemożliwiania przechodzenia przez ten obszar (art. 232 ust. 1 Prawa wodnego). Co więcej, właściciel nieruchomości przyległej do wód objętych powszechnym korzystaniem jest obowiązany zapewnić dostęp do wód w sposób umożliwiający to korzystanie. Części nieruchomości umożliwiające dostęp do wód wyznacza wójt, burmistrz lub prezydent miasta, w drodze decyzji. Ten, kto nie zapewnia dostępu do wody w sposób umożliwiający powszechne korzystanie z wód, popełnia wykroczenie, za które grozi kara grzywny. Podobnie wykroczenie zagrożone karą grzywny popełnia i ten, kto narusza wspomniane przepisy o grodzeniu nieruchomości przyległych do publicznych wód, lub zakazuje lub uniemożliwia przechodzenie przez ten obszar."
 5. Zobacz Piotrek - Ortovita Budziwój, Szpital Św. Rodziny, Tam z usg i terminami nie powinno być problemu.
 6. A tak zapytam..... kto odpowiada za oczyszczanie śmieci znajdujących się w rzece bądź zbiorniku wodnym. Wody polskie czy gmina na której się znajdują ????
 7. kafel

  Na grzyby

  Ponoć grzyb jest w lesie. Był ktoś i może potwierdzić?
 8. chciałem zapytać czy komuś udało się złowić, i kiedy - jesiotra z zarybień Wisłoki oraz podkarpackich rzek?
 9. Na szczęście jesteśmy w związku wędkarskim i stosowne władze upomną się o odszkodowania.
 10. Od dzisiaj można wędkować!
 11. kafel

  Kącik rowerowy

  https://www.o2.pl/artykul/koronawirus-biegacze-i-rowerzysci-bardziej-narazeni-zobacz-symulacje-6497936008902785a
 12. Wydałem pieniądze na opłatę roczną, więc oczekuję zwrotu pieniędzy za okres w którym nie mogłem wędkować. Dodatkowo oczekuję zamknięcia okręgowych siedzib PZW gdyż działalność w okresie zarazy uważam za bezprzedmiotową. Myślę że powinno wysłać się pracowników PZW na zaległe i oraz bieżące urlopy wypoczynkowe, ponadto obniżyć wynagrodzenia do 80% oraz zweryfikować i zredukować etaty. W związku z pogarszającą się sytuacją finansową członków oczekuję obniżenia opłat za wędkowanie w latach kolejnych.
×
×
 • Create New...

Important Information

Privacy Policy