Skocz do zawartości

kafel

Aktywni
 • Zawartość

  676
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

 • Wygrane w rankingu

  10

Ostatnia wygrana kafel w dniu 7 Listopad

Użytkownicy przyznają kafel punkty reputacji!

Reputacja

324 Excellent

Ostatnie wizyty

Blok z ostatnimi odwiedzającymi dany profil jest wyłączony i nie jest wyświetlany użytkownikom.

 1. kafel

  Zalew Rzeszowski

  Ryb już niema, i niema co zabierać nawet do domu. Zanieczyszczenia i pazerność ludzka zrobiły swoje. Zastanawiam się czy wogóle jest sens sponsorowania związku zwanego wędkarskim. Opłata od złudzeń, nadzieji i wspomnień?
 2. kafel

  Domowe wyroby

  Jest jeszcze chleb z wypiekacza, na mieszankach własnej kompozycji. Powiem że jest ok. Dostaję od kumpla z słonecznikiem, dynią i czarnuszką. W smaku lepszy od wysoko budżetowych jak np. z fraka.
 3. kafel

  Domowe wyroby

  Pod Sędziszowem u babci 35 zł. Waga ponad 2,5 kg. A Gabryś dobrze prawi.
 4. kafel

  Muzeum wędkarskie - ocalić przed zapomnieniem

  Mam i malizny w swoich zasobach Wielkości dwóch piątek. Co ciekawe jest łożyskowany wraz z terkotką.
 5. kafel

  Muzeum wędkarskie - ocalić przed zapomnieniem

  Nie jest to wytwór wsk. Historia kołowrotka nie jest mi znana. Niemniej jednak wykonany jest z duraluminium co może świadczyć o powstaniu w jakimiś ze zakładów lotniczych.
 6. kafel

  Muzeum wędkarskie - ocalić przed zapomnieniem

  Kolejny nabytek
 7. kafel

  Domowe wyroby

  Piecze ktoś chleb poza produkcją wyrobów płynnych?
 8. kafel

  ABU Cardinal 77 z 1970r.

  Cena takiego kołowrotka ze śladami użytkowania to od 200 - 350 zł. Cena kołowrotka w stanie kolekcjonerskim (praktycznie nieużywany, pudełko dokumentacja, szpula zapasowa, oliwka) dochodzą od 500 - 1000 zł. Na portalach aukcyjnych kolekcjonerzy czasami wystawiają je po astronomicznych cenach z nadzieją dobrego zarobku (szukają jelenia) lub po prostu żeby pochwalić się okazem. To co chcesz z nim zrobić zależy od Ciebie. Sam kolekcjonuję kołowrotki o stałej szpuli.
 9. kafel

  Na grzyby

  Używa ktoś jakiejś nawigacji off line w lesie żeby się nie zgubić? Sygnic lub coś innego?
 10. kafel

  Na grzyby

  Nie wybierasz się w niedziele po mszy? Jak coś daj znać
 11. kafel

  Ulubione dźwięki

 12. kafel

  wakacje z dzieckiem

  http://domprzywodzie.obitur.pl/galeria namiot z dzieckiem odradzam, ale jak byś bardzo chciał tam to daj cynk w górę zalewu masz tak https://www.google.pl/search?q=rudawka+rymanowska&source=lnms&tbm=isch&sa=X&ved=0ahUKEwjGqdau9NPcAhVpCZoKHSVOBT0Q_AUIDCgD&biw=1455&bih=697 a w dole zapory masz tak https://www.google.pl/search?q=jar+wisłoka+besko&source=lnms&tbm=isch&sa=X&ved=0ahUKEwizx8DK9NPcAhXBCpoKHbfSD8UQ_AUICygC&biw=1455&bih=697 na ryby się nie napalaj aczkolwiek może coś wydłubiesz
 13. kafel

  Zabawne filmiki

 14. kafel

  Witam pomoc

  Daj sobie spokój - tu niema ryb! Lepiej idź na noc do http://rasputinclub.pl/index.php/pl/ wyhaczysz coś napewno
 15. kafel

  Pompa do wody

  Jest tutaj może jakiś szpec od pomp wodnych. Potrzebuję podciągnąć wodę ze studni głębinowej do garażu. Odcinek jakieś 13 m plus słup wody w studni około 5 m. Pompa musi być zamontowana w garażu a przyłącz do studni podłączony na stałe. Pompa na pewno wirnikowa a za resztę informacji będę wdzięczny.
×

Komunikat

W dniu 25 maja 2018 roku wchodzi w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r - RODO. Abyś mógł korzystać z portalu Podkarpacki Serwis Wędkarski potrzebujemy Twojej zgody na przetwarzanie danych osobowych oraz danych zapisanych w plikach cookies. Proszę o zapoznanie się z Polityką prywatności.