Jump to content

pawelgibadlo

Użytkownicy
 • Content Count

  151
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  1

pawelgibadlo last won the day on July 3 2020

pawelgibadlo had the most liked content!

Community Reputation

50 Excellent

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Witaj, Przypon przy takim łowieniu wcale nie musi być długi ale ważne, żeby był cienki i z fluorokarbonu. Przypon długości wędki będzie wporządku. Łowiłem żyłką główną nawet 0,10 i na skoczku 0,12. To niekoniecznie muszą być buzzerry a mogą to być emergery które są właśnie zaraz pod powierzchnią wody ??
 2. Witaj, Jeśli chodzi o sprzęt to ja używałem kija 9 stopowego w 4 klasię i do tego używałem linek pływających na bardzo płytkich łowiskach ale dużo łowiłem na sink-tipy i intermedium. Wszystko zależy jak głęboko chcemy łowić. Najczęściej łowiłem przy trzcinach lub w toni więc używanie linek tonących mijało się z celem chociaż często buzzery można było dać na skoczka do mokrej muchy czy streamera i ściągać ale to zupełnie inny temat. Buzzery imitują zazwczyj ochotkę więc powolne opadanie tej przynęty do dna zawsze dawało mi najlepsze rezultaty. Agresywnę ściągnie przynajmniej u mnie
 3. Cześć Piotrek, Ja oczywiście mam doświdczenie. Z powodzeniem łowiłem białoryb, płocie, krasnopiórki, leszcze, krąpie i cały szereg innych ryb łacznie z karpiami. Rozumiem, że masz na myśli muchę ? Jeśli tak to możemy porozmawiać. Na spining nie próbowałem z racji bardzko lekkich przynęt jakimi są buzzery chyba, że mówimy o modach ?
 4. Witam, Orientuję sie ktoś jaki kolor wody po opadach ?
 5. Witam, Kurtka sporadycznie używana przez okres 2 lat. Krótka, wiatroszczelna i nieprzemakalna. Rozmiar L. Cena 150 zł Pozdrawiam
 6. Witam, Czy ktoś orientuję się jak wygląda San w Rajskim ? Woda niska i czysta ?
 7. Witam, Wisłoka w okolicach Jasła jest czysta ?
 8. Witam, Czy woda w okolicach Słonnego jest już do łowienia z wody ?
 9. Witam, Jaka woda w okolicach Skłonnego, Bachorza ??
 10. Witam, Masz na myśli te sumy które na potęgę biją w łeb wszystko jak leci podczas tarła leszcza czy płoci? To co widziałem w tym roku na Rajskim podczas tarła przeszło moje wszelkie oczekiwania. Mało tego ludzie są do tego stopnia bezczelni, że na FB udostępniają zdjęcia siatek pałnych leszczy podczas tarła mimo, że limit to 10 sztuk dobowo. Rozumiem, że leszcz nie ma okresu ochronnego ale to co tam się dzieje podczas tarła tej ryby to tragedia. Namiot na namicie, i nęcenie ryb sypiąc im po głowie no i to co najciekawsze ryby po prsotu były zabijane... Pozdrawiam.
 11. Witam, Czy jest tutaj osoba która wędkuje w okolicach Bachórza, Słonnego ?
 12. Witaj, Piotrek woda trącona ale ryby aktywne, biorą
 13. Witam, Panowie jaki stan i kolor wody wyżej Sieniawy po wczorajszych opadach ?
 14. Witam, Panowie jaka woda w okolicach Leska ? Można wędkować ?
×
×
 • Create New...

Important Information

Privacy Policy