Jump to content

mielec999

Użytkownicy
 • Content Count

  27
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

10 Good
 1. Jak myślicie za tydzień na nockę na dwójkę będzie można się wybrać ?
 2. Witam. Tutaj można pisać o łowiskach karpiowych w których te ryby łowimy. Pozdrawiam.
 3. Bierze coś na 2? Jadę juto na karpie od 13.00 do 21.00. w jakim miejscu łowić i na co?
 4. Jest ktoś na forum kto należy do klubu karpiowego w Mielcu?
 5. Panowie jak to jest z łowieniem w nocy na Rzemieniu? Mogę łowić w nocy z piątku na niedzielę i z niedzieli na poniedziałek czy nie?
 6. Przepraszam. Chciałem otrzymać szybką odp. Poprawię się.
 7. Witam. Mam pytanie czy kulki Tandem Baits IMPACT sprawdzą się na Rzemieniu, czy zainwestować w Dynamite Baits? Jakieś wyniki (karpie) na dwójce?
 8. Witam. Mam pytanie czy kulki Tandem Baits IMPACT sprawdzą się na Rzemieniu, czy zainwestować w Dynamite Baits? Jakieś wyniki (karpie) na dwójce?
 9. Witam. Na co łowić, w jaki miejscu na stawie i czym nęcić na 2 w Rzemieniu? Mam zamiar łowić karpie.
 10. Witam. Byłem wczoraj i tydzień temu w Rzemieniu na 2. Łowiłem od 12.00 do 23.00. Łowiłem na kulki proteinowe Dynamite Baits Truskawka. Nęciłem kulkami 20mm, a na włos zakładałem 15mm pop-upy fluro. Łowiłem od strony ośrodka na wprost pierwszych krzaków(koło staowiska rośnie brzoza). Zestawy (jeden to methoda, a drugim nęciłem PVA) lądowały ok 20-15m od tych krzaków. NIC NIE ZŁOWIŁEM. Możecie powiedzieć mi co robię nie tak, może złe miejsce, przynęta, a może prypadek. Koło mnie łowili karpiarze i wyciongneli po 1 karpiku. Z GÓRY DZIĘKUJĘ ZA DPOWIEDZ.
 11. Wie ktoś co tam ostatnio dzieje się na dwójce? Jak z braniami karpi?
 12. Możesz mi zdradzić na co i gdzie złowiłeś tego karpika??
 13. Mam wielką prośbę do karpiarzy łowiących na 2. Na jakie przynęty najlepiej biorą tam karpie? W tamtym roku łowiłem na kulki ale niestety mi nic nie brało. Jakiś koleś koło mnie ciągną na kulki karpie co 20 min.
 14. Witam. Wie ktoś jak z braniami karpi na 2 było w tamtym roku? Na jakie przynęty, zanęty i gdzie brały? Jakie wielkości?
×
×
 • Create New...

Important Information

Privacy Policy