Jump to content

tedi62

Użytkownicy
 • Content Count

  85
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  1

tedi62 last won the day on February 14 2018

tedi62 had the most liked content!

Community Reputation

19 Good

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. U mnie jest coś takiego na zbyciu: Sensas Extremadura Heavy 420, do 40gr. Wędka praktycznie nowa, kilka razy nad wodą.
 2. To proste jak budowa cepa.........powstanie stowarzyszenie, lub prywatna dzierżawa i łowisko będzie funkcjonowało jak należy, a dla części mięsiarzy utnie się możliwośc zapełniania lodowek i słoiczków. Oby się udało, życzę powodzenia.
 3. Sensas Extremadura Heavy Match 420 cm, cw. 40gr.(bez kołowrotka) Wędka odległościowa o doskonałej szczytowej akcji, pod obciążeniem przechodzącej w półparaboliczną, pozwalającą na hol dużej ryby. Stan wędki jak nowa, zakupiona maj 2019r. Cena: 289zł + kw.
 4. Posiadam taki zestaw suchych muszek.
 5. Moim skromnym zdaniem, p. Haliniak jako prezes okręgu Rzeszów to totalna porażka, żadnego postępu od początku jego kadencji, polityka zarybienia to śmiech na sali ....................zarybia karpiem?,............ chyba zapatrzył się w lustrze na siebie.
 6. Gajowy Marucha, dzieki za chociaz czesciowe wsparcie..................................a moze wspólnie zainicjujemy akcjé na szerszá skale, co 2 glowy to nie jedna..............
 7. Trzeba mieć nierowno pod sufitem aby płacić, wspierać i sponsorować to niewydolne stowarzyszenie jakim jest PZW Okręg Rzeszowski. Ten skamieniały, postkomunistyczny twór praktycznie nic nie czyni w temacie infrastruktury dla swoich członków/darczyńców. Zero cywilizowamych miejsc do załatwiania potrzeb fizjologicznych na łowiskach od lat zarządzanych przez okręg, 2 rok z rzędu brak sprawozdania z zarybień, bo i o czym tu pisać, kiedy rokrocznie tylko króluje karp, karp i karp............... ,a reszta to tyle co(kot napłakał) i w akwarium można by zmieścic), blisko zerowa dbałość o wody krainy pstrąga i lipienia. Zero miejsc stworzonych w taki sposób, aby wędkarze z rodzinami, szczególnie ci młodsi mogli przyjemnie spędzić czas nad wodą. Niedowiarków kieruję do sprawozdań zarybień sprzed 3 i więcej lat aby stwierdzić ile (kg.) szlachetniejszych ryb z osławionego ośrodka zarybieniowego w w Dobrzechowie zostało wpuszczonych do lokalnych wód. To zakrawa na kpinę i potrzebny jest zdecydowany głos oraz sprzeciw, a jednym z najskuteczniejszych sposobów będzie nieplacenie składek , z ktorych ok 70-80 proc. idzie tylko na wydatki administracyjne/kadry. Ktoś powie, a gdzie ja mam w takim razie oddawac się swojej życiowej pasji, czyli wędkarstwu, odpowiedz jest nadwyraz prosta, na początku korzystać z łowisk komercyjnych, zawiązywać nowe stowarzyszenia, dzierzawić dostępne akweny. W niedalekiej przyszlosci i obecnie dzierzawione wody przez PZW stana sié akwenami do wydzieræawienia, wobec braku srodkow ze strony PZW na ich zagospodarowywanie. Tylko do tego potrzeba chociaæ troché odwagi i malego ryzyka, a mysle ze takich ludzi ni ebrakuje wsrod wedkarskiej braci. Pozdrawiam myslacych inaczej.
 8. tedi62

  Tarnawka

  W ub.roku podczas zarybiania ci pseudodziałacze/wędkarze z tamtych okolic wynosili ryby do lasu zamiast wrzucać do wody, to są informacje z ust prezesa PZW. Podobno mieli wszcząć sprawę sądową, ale jest cisza w tym temacie, więc najprawdopodobniej sprawa będzie lub już jest zakwalifikowana jako mało szkodliwa i tyle będzie w temacie, kłusole mają się dobrze.
 9. http://www.nowiny24.pl/wiadomosci/podkarpacie/a/scieki-z-oczyszczalni-w-lesku-truly-san,9479497/
 10. San: http://www.nowiny24.pl/wiadomosci/podkarpacie/a/scieki-z-oczyszczalni-w-lesku-truly-san,9479497/
 11. tedi62

  Lubenka

  Czy temat śniętych ryb został już zamieciony pod dywan?
 12. Moim skromnym zdaniem, to jest duży basen przeciwpoż a nie łowisko, niedługo doczekamy czasów kiedy każdy większy rów(fosa) będzie hucznie namaszczany jako łowisko.
 13. Krążą pogłoski że ok 1.5 tony ryby straciło tam życie, o przyczynach nic bliżej nie wiadomo.
×
×
 • Create New...

Important Information

Privacy Policy