Jump to content

HeadAche

Użytkownicy
 • Posts

  268
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  1

HeadAche last won the day on October 11 2016

HeadAche had the most liked content!

Reputation

66 Excellent

Recent Profile Visitors

1,173 profile views
 1. Czy po odkręceniu jak coś zostanie to nie zasycha w tubce?
 2. Witam. Zastanawiam się nad zakupem pływadła, początkowo myślałem o pontonie ale chyba jednak szkoda czasu na rozkładnie i składanie tego ustrojstwa. Mój budżet to max 4k zł na łódkę i przyczepkę z czego łódka to max 3k bo z przyczepką będę trochę kombinował z przeróbką czegoś używanego, muszę się jeszcze upewnić odnośnie przepisów itd. Na chwilę obecną nie planuję zakupu silnika, zostawię to na przyszłość. Podstawowy komplet do pływania. Kompletnie bez pojęcia wygrzebałem coś na allegro i olx, proszę o opinie i jakieś wskazówki. http://allegro.pl/lodz-lodka-wioslowa-wedkarska-motorowa-producent-i7109333699.html?reco_id=757b69a9-f7db-11e7-ad7f-246e96321038&ars_rule_id=201#thumb/1 https://www.olx.pl/oferta/nowa-duza-lodz-4-2m-lodka-wedkarska-wioslowa-CID767-IDmAPAg.html#60542a9e5d
 3. W czerwcu robić zawody kleniowe to chyba nie najlepszy pomysł.
 4. Może i tysiącami ale bardzo małym narybkiem. Na obwód około 3k. To jest nic a zdecydowana większość jest zjadana w pierwszym tygodniu. Z tego co wiem przyrost brzany to około 8 lat na 1 kg więc efektów nie będzie widać. Dodać do tego że 90% złowionych ryb dostaje w łeb to nie może to wyglądać inaczej.
 5. Tam w sezonie okoniowym ciężko a co dopiero wczesną wiosną.
 6. Na tej podniesionej wodzie?
 7. Jest szansa żeby woda się oczyściła i opadła do poniedziałku? Oczywiście o ile nie doleje.
 8. Jak sie nazywa materiał z którego wykonujesz tułowia?
 9. Jutro już pewnie woda nie będzie nadawać się do łowienia a szkoda bo myślałem nad wtorkowym wypadem. No nic, może sie jeszcze uda wyskoczyć innym razem.
 10. Koledzy jak tam woda w okolicy Leska? Zastanawiam się nad piątkowym wypadem. Dzieję się coś?
 11. Mięso? Oni nawet na ryby nie chodzą.
 12. Ja wczoraj nie wytrzymałem i wyskoczyłem na chwilkę, dziwne rzeczy się działy. Oprócz tej pierwszej rybki miałem jeszcze 5 okoni.
 13. Wodowskaz pokazuje 210,nawet jesli by się wyklarowała to powyżej 180 nie da rady łowić efektywnie o tej porze roku wg mnie. Myślę że czw, pt bedzie można liczyc na normalne spinningowanie o ile nie doleje.
 14. W tej kwestii dodatkowo doceniam haki bezadziorowe.
×
×
 • Create New...

Important Information

Privacy Policy