Jump to content

NUNEK

Użytkownicy
 • Content Count

  196
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

48 Excellent

Recent Profile Visitors

889 profile views
 1. NUNEK

  Francja

  Tak. Wszystko się zgadza 225cm sum albinos. Takiego suma złowiliśmy wspólnie z kolegą Wieśkiem na Rodanie w okolicy Arlest Francja.
 2. NUNEK

  PRZYWITAJ SIĘ

  Witam wszystkich nowo przybyłych kolegów i koleżanki. Dawno mnie tutaj nie było.Powoli zima się zbliża więc będzie więcej czasu zaglądać na forum PSW. Pozdrawiam jeszcze raz NUNEK.
 3. NUNEK

  Francja

  Wielkie dzięki dla admina.
 4. NUNEK

  Francja

  Już niebawem coś się pojawi.
 5. NUNEK

  Francja

  nie wiem o co chodzi ale nie potrafię wstawić większych zdjęć.Przepraszam.
 6. NUNEK

  Francja

  Dawno mnie tu nie był.Troszkę problemów zdrowotnych. Wszystko wraca do normy. A tu po niżej dobry przykład. PS rybka złowiona we Francji.
 7. NUNEK

  PRZYWITAJ SIĘ

  Witam Wszystkich nowo przybyłych kolegów po kiju. Zapraszam do miłego korzystania ze strony PSW , chociaż teraz będzie ciężko bo otwarcie prawdziwego sezonu tuż,tuż.
 8. Okolica Rzeszowa to to nie jest ale możesz spróbować w Tokarex w Dorohucku. Jak pogadasz to ci wyślą wszystko na chatę.
 9. NUNEK

  Wniosek.

  Witam Wszystkich. Mam wielką prośbę do Wszystkich którzy przeczytają tą wiadomość. A mianowicie chodzi mi o odnalezienie w necie lub podesłanie mi linka do wniosku o zarejestrowanie środka pływającego / łódka, ponton/ w naszym Wydziale Środowiska i Rolnictwa w Rzeszowie. Może ktoś z Was ma coś takiego w domciu, czysty druk do wypełnienia. Dziękuje NUNEK
 10. Ja osobiście ostatnia na Rybomani w Poznaniu ''wymacałem'' nowość na 2017 KONGER DYNAMIX Jig 212cm i 3-14g długość transportowa 103cm oczywiście w dwu składzie jak dla mnie kij idealny na łódkę. Ps.na obecną chwilę nic nie ma w necie o tym kijaszku, kto ciekaw to mają być w tym tygodniu na WARSZAWSKIEJ.
 11. OK. Dam 60 zetów. A jak by co to wysyłka na terenie Rzeszowa
 12. Mam taką samą.Pomaga bardzo nie trzeba prosić kogoś w czasie ''cichych'' dni kiedy niema ''wizji'' ani ''fonii''
 13. To dla tego u nas w Polsce nie ma ryb.Sami sobie jesteśmy temu winni i duża zasługa PZW .Ja lubię sardynki w sosie pomidorowym.A zaraz odezwą się zwolennicy mięsa bo dla czego nie przecież zapłacili za kartę to żeby się chociaż trochę się zwróciła.Ja tu we Francji mam dużo rybi i w okresie zimowym jeżdzę na łowiska komercyjne często płacąc za zezwolenie jednodniowe 60-80 euro i nie zabieram złowionych ryb.
×
×
 • Create New...

Important Information

Privacy Policy