Skocz do zawartości

LEMAR

Aktywni
 • Zawartość

  27
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

Reputacja

18 Good

O LEMAR

 1. St. Croix AVS96MF2

  Mam podobnego tylko avs90mf2 swietny uniwersalny kij. Niesamowicie lekki i czuly. Na pierwszych wyprawach zacinalem plywajace trawsko na Sanie bo myslalem, ze to branie! Ogarnia wszystko od 5 do nawet 25 gram, super sprawa na rzeki jak i na zwirownie stawy czy zbiorniki zaporowe z brzegu.Spokojnie poradzi sobie z okazami najwaleczniejszych ryb.
 2. Górny San - od źródła do m. Przemyśl

  Dzisiaj w rmf fm padła elektryzująca wiadomość, że na Sanie padł 12 kg pstrąg ! Ktoś coś ?
 3. Jezioro Solińskie

  Tylko górne wymiary ochronne, mogą ocalić takie pomniki przyrody !
 4. Niepełnosprawny nad woda.

  Przerzuć gościa ściągnij mu zestaw kotwicą, i tak do skutku póki się nie nauczy!
 5. OS San Zwierzyń - Hoczewka

  Na odcinku specjalnym pstrągi się uśmiechają do zdjęć, bo wiedzą, że zaraz zostaną wypuszczone. Oby na całym Sanie też się uśmiechały w tym roku, czego sobie i Państwu życzę!!!
 6. Górny San - od źródła do m. Przemyśl

  Niekoniecznie, brzana dobrze bierze do pierwszych przymrozków, przynajmniej tak mówił mi Jacek Kolendowicz, którego spotkałem na Sanie gdzie radził sobie świetnie z brzanami
 7. Wisłok

  Ściąg Pan dolną kotwiczke z woblera, a więcej zostanie w pudełku
 8. Zalew Sieniawa Besko

  \Dlaczego mój post odnośnie kłusola został usunięty? Trzeba sprawę traktować poważnie, a usuwając takie posty tylko sprzyjacie takim degeneratom!!
 9. Zalew Sieniawa Besko

  Za facebookowym kontem SSR w Sanoku: Patrol Społecznej Straży Rybackiej na jeziorze Sieniawskim podjął pościg za kłusownikami, którzy łowili ryby podczas tarła za pomocą żaków, (pułapkowe narzędzie połowowe). Strażnicy działali w trudno dostępnym terenie , kiedy zostali dostrzeżeni przez wystawioną czujkę, kłusole zbiegli do pobliskiego lasu, topiąc żaki oraz porzucając rowerek wodny. O zajściu powiadomiono Państwową Straż Rybacką.
 10. Górny San - od źródła do m. Przemyśl

  Mam pytanie jak wygląda woda w Lesku ( chodzi o przejrzystość) z góry dzięki za info .
 11. Górny San - od źródła do m. Przemyśl

  Nieoficjalnie z moich źródeł dowiedziałem się , że ten pstrąg zostal złowiony w czasie dzisiejszych zawodów. Tak wiec panowie sędziowie nie popisaliście się.
 12. Górny San - od źródła do m. Przemyśl

  Ten akurat złowiony był niżej "bałwanek" za lotniskiem
 13. Górny San - od źródła do m. Przemyśl

  Zima zmroziła nie tylko wędkarzy, ale także i nasze forum. Dlatego tez postanowilem wrzucić swoją fotke wygrzebana w moim archiwum X . Szczupak został złowiony( i oczywiście wypuszczony) 3 lata temu w Sanoku. Tamten rok obdarzył mnie jeszcze jednym podobnej wielkości zębaczem złowionym na odcinku miejskim. Od tamtego czasu nie złowilem już żadnego szczupaka w Sanie ! Nie tylko ja, ale też moi koledzy potwierdzają opinie, że jest go coraz mniej a trafienie takiej wielkości esoxa to jak wygrana w totka. Czekam na Wasze opinie dotyczące szczupaka w Sanie w okolicach Sanoka. Pozdrawiam Marcin.
 14. Wisłok

  A żeby nie być gołosłownym np. takie zdjęcia tam zamieszczają Wędkarz Polski - Magazyn Wszystkich Wędkarzy - LUBIĘ ŁOWIĆ NA DUŻE PRZYNĘTY
×