Jump to content

dzidowski

Użytkownicy
 • Posts

  95
 • Joined

 • Last visited

Reputation

11 Good

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. A czy ty kolego znasz się choć trochę na nutach?
 2. Spoko,spoko....nikogo nie chciałem obrazić. Jak się nie mylę to od umawiania jest tzw.''umawialnia'' To po prostu był żart. To wy koledzy macie chyba jakieś złe z kojarzenia. Przepraszam i dziękuje za czerwoną kartkę.
 3. :)Jak przyjdzie ochota to i pies kota wychrobota:D.A tak poważnie to co to jest za oferta:confused: Bo mi się to żle kojarzy:eek:
 4. Czy o tej porze roku ktoś z kolegów wędrował po Osławie lub Osławicy? Pytam bo słyszałem opinie że przed tarłem Świnki nie ma sensu zapędzać się w górne partie tych rzek w poszukiwaniu klenia lub pstrąga.
 5. :confused:Z całym szacunkiem,ale gdzie są te słynne żabki?:rolleyes: Przecież o tej porze roku jest ich tam podobno bez liku.;)A może przestraszyły się duszków? :eek:
 6. No i jak :beer:browarek:beer: pośmigałeś? Pytam bo mam zamiar wybrać się jutro.
 7. Czy ktoś z kolegów czytających ten serwis wie kiedy jest zebranie członków, Koła Lipień w Lesku?
 8. :)Zdrowych, wesołych i radosnych świąt,a także szczęśliwego nowego roku 2014.Życzy wszystkim łamaczom kijów,niesforny Dzidowsky;)
 9. :confused:Koledzy czy da się jeszcze pochodzić ze spinem,czy już zamarznięte strefy przybrzeżne? To samo pytanie kieruje do kolegów odwiedzających zalew w Sieniawie.
 10. Noto teraz dałeś du...y:eek: na całego.Pozdrawiam.:D
 11. Czegoś takiego właśnie potrzebuje na początek:rolleyes:.Jeżeli to nie tajemnica,to ile może kosztować taka rójka?
 12. Despicable Me 2 | Minions Banana Song (2013) SNSD TTS - YouTube Hit dla łowców karpi na rok 2014.
 13. :eek:Ja bym nie ryzykował,jak by na to nie patrzeć,to jest jednak chemia i to w dodatku przeterminowana:confused:. Pamiętam że zdarzały się wypadki zatrucia łowisk,nie dawno chyba było takie zdarzenie w Rymanowie:eek:.Koledzy stać was na sprzęt z górnej pułki,to i na aromaty profesjonalne na pewno:rolleyes:.
 14. Nie denerwuj się kolego,chodzi mi tylko oto żebyś nie obrażał innych wędkarzy. Po prostu niech każdy sobie rzepkę skrobie.
 15. I tu się zgadzam,tylko nie wiem, czy kolega kroku myśli tak samo:confused:
×
×
 • Create New...

Important Information

Privacy Policy