Jump to content

fordo48

Użytkownicy
 • Content Count

  249
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

14 Good

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Witam Chciałem sie troszke pochwalić zrobiłem zakup bolonki takliej https://allegro.pl/oferta/lekka-bolonka-wedka-bolognese-aqua-mistrall-700-7m-7904444708?utm_feed=aa34192d-eee2-4419-9a9a-de66b9dfae24&utm_source=google&utm_medium=cpc&utm_campaign=_UZSD_pla_sport_turystyka_wędkarstwo_sport_fishing&ev_adgr=Wędkarstwo&gclid=EAIaIQobChMI97jw8Ljh6AIVT-aaCh19dQUTEAQYAyABEgJM1fD_BwE
 2. Witam wczoraj otrzymałem przesyłkę którą zamówiłem , kupiłem sobie spłąwiki
 3. Witam i pozdrawiam wszystkich kolegów z PSW jak również życzę zdrowych i wesołych świat
 4. Witam . Z tego co ja pamiętam za 33 lata mojego łowienia bylem tylko 3 razy kontrolowany nic więcej na Wisłoce .
 5. Witam . Byłem dziś nad wodą po 13 godz miała 61 cm u nas , a pod sam wieczór już było tylko 51 ale woda troszkę przymącona trudno powiedzieć czy się nadaje na spina .
 6. Witam . Kolego według mnie to teraz pojechałeś po bandzie bo z tego co ja czytam i mniej więcej rozumie to mają być te odznaki przyznawane według zasług , czyli najwięcej wpisów najlepsze fotki czy najlepsi członkowie tego forum . A ja myslałem że możemy to wszyscy mieć Ci którzy są członkami tego FORUM PODKARPACKIEGO . Jeśli chciałeś się wyróżnić w jakiś sposób to prosze bardzo ja nie muszę w tym brać udziału daje Ci w tym pierwszeństwo . Według mnie to nie łądnie tak nawet kogoś wyróżniać są ludzie i ludziska .
 7. Witam . Ja również jestem chętny super pomysł .
 8. Witam. Woda jest dość dużo podniesiona i brudna , raczej nie nadaje się do łowienia na spina na grunt lub spławik to tak ale błociaro jest okropne .
 9. fordo48

  Wisła

  Witam . Kolego mięsiarz własnie ja jestem taki jeśli nie zobacze to i nie uwierzę wstaw fotki i będzie git .
 10. fordo48

  Wisła

  Witam . To takie ryby umiesz łowić duże , a zdjęcia nie umiesz wkleić na forum ? . A tak naprawdę to pisać można cuda .
 11. fordo48

  Wisła

  Witam . Kolego mięsiarz to co piszesz to jest bajka raczej się nie mylę , a tak na marginesie wrzuć sobie grzałke do wody bo jak sie przeżiębisz to dopiero będą jaja , lub po nich .
 12. Witam Woda nie jest aż tak podniesiona że nie można łowić rybek , ale 07 można też obalić dla spokojności i dla zdrowia od czasu do czasu .
 13. Witam . Tu gdzie ja łowie używam góra do 50 gram koszyczków .
 14. Witam Zgadzam się z kolegą ja już od dawna to zauważyłem że ktoś pierwszy post pisze tutaj ni z gruszki ni z pietruszki coś chce zareklamować czy coś innego , też nie chce się czepiać ale tak to wygląda .
 15. Witam . A może to są rybki na dwóch nogach ..... . które sobie siedzą pod mostem .
×
×
 • Create New...

Important Information

Privacy Policy