Jump to content

Gabriel

Użytkownicy
 • Content Count

  594
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  9

Gabriel last won the day on February 12 2019

Gabriel had the most liked content!

Community Reputation

198 Excellent

2 Followers

Recent Profile Visitors

2,545 profile views
 1. Jak nie miałem, to nie miałem, a teraz mam nadmiar. W związku z tym na sprzedaż idzie nowe, nigdy nie używane, a jedynie wyciągnięte do zdjęcia łózko DAM Bardzo stabilne łóżko z 6 nogami i stalową ramą. Regulowana długość nóg. Bezstopniowa blokada 6 nóg i stopek zapobiegających zapadaniu się gwarantują pełną stabilność, również na błotnistym podłożu. Dzięki wadze wynoszącej jedynie 7,6 kg łóżko to należy do najlżejszych dostępnych na rynku. - 6 regulowanych bezstopniowo aluminiowych nóg - wymiary : 190x70x30 cm - wymiary transportowe : 75x70x21cm - waga 7,6 kg Cena 265 pln ( do łózka jest paragon+gwarancja od listopada 2019 r) Trasa Rzeszów-Leżajsk ( + do 30 km) transport w cenie) Inne lokalizacje – wysyłka 25pln. W przypadku pytań – proszę o kontakt
 2. W okolicach promu regularnie łowią ładne bolenie a w zatoce w stronę cypla szczupaki z jesiennego zarybienia. W stronę Agrafki podobno słabo z rybami. Na Zawozie regularnie ostatnio łowią szczupaki - ale tez z jesiennego zarybienia. Ale faktem jest ze zarybiali takimi 55-70cm
 3. I uda się wrzucić te foty? albo przynajmniej pełną listę sprzętu ..a fot z jedno czy dwa
 4. Tak pewnie trzeba będzie zrobić. Dziękuję za info
 5. Może ktoś robi porządki - i postanowił sprzedać swoje łózko lub wymienić na coś nowego?
 6. Co to za sprzęt? możesz zrobić liste + foto co masz? Karpiowy jaki cie interesuje? Wszystko? Jaka klasa? Do wywózki, do rzutu? Komercja, dzika woda?
 7. Zależy co to za kołowrotek. Moze uda sie kupić nowy element obudowy. Pletka go tak wyszlifowała? Czy mechaniczne uszkodzenie?
 8. Szukam Dragon Millenium Pike 2,7 do 35 - I wypust. Z uchwytem kołowrotka z korkogumy jak na fot poniżej, a nie z ciepłym uchwytem z korka - to miało miejsce w kolejnych seriach. Gdyby ktoś miał, wiedział że ktoś ma, albo słyszał o kimś takim - to proszę o kontakt. Kupie w rozsądnej cenie i jak najlepszym stanie.
 9. @browarek gdzie łowiliście jeżeli to nie tajemnica ? bo jakiś mega wąski ten San na foto? czy to przy jakiejś wyspie w odnodze?
 10. Nikt nie ma prawa pobierać opłat bez wydania dowodu uiszczenia opłaty. Paragon z kasy ( to przy określonym przychodzie rocznym), dokument KP itp. Na każda uiszczona opłatę musisz dostać dowód jej wniesienia. Ja miałem podobny problem, kiedyś panowie usilnie twierdzili ze to teren prywatny i mam płacić za parkowanie (jakieś pobocze drogi na lubelszczyznie). Wyciągnąłem 20 pln, powiedzeniem ze płace za cały dzień i stoję i czekam patrząc dziwnie na nich. Pytają o co chodzi - a ja ze pracuje w US, i niestety nie mogę dokonać opłaty bez otrzymania dowodu wpłaty i upewniania się że usługa jest opodatkowana i robiona zgodnie z przepisami podatkowo-skarbowymi. Bo nie wiem czy to nie jakas prowokacja i czy pracy przez to nie stracę bo w świetle prawa to łapówka. No i dostałem 20 pln z powrotem i zapewnienie ze to taki żart, i ze tu przyjeżdżają i ze trawę niszczą i ze oni tylko an pokrycie strat chcieli dla zartu sprawdzić czy ktoś im zapłaci.. Ale byłem taki cwany tylko dlatego bo widziałem już ze woda trącona i ze nie połowie w tym miejscu i miałem jechać dalej. Ale gdyby woda była do łowienia to pewnie bym zapłacił piątaka i nie cwaniakował żeby nie wrócić do porysowanego auta na poprzebijanych oponach.
 11. Jak przypon jest wystarczająco cienki to mucha bezpośrednio do niego. O tym jakich używam pisałem wyżej. Jak juz po kilkunastu wymianach muchy robi się za gruby-to mikroring i po problemie, ja używam tych: https://bogdangawlik.pl/product-pol-4382-Hends-Microring-2-0mm-5szt.html Można też używać mikroringów karpiowych które służa do pozycjonowania włosa na kolanku haka. W Karinie maja takie, maja tez mikroringi muchowe z Trapera-ale te podobno tną żyłkę. Trzeba by potestować na miejscu czy nie ma z nimi problemów.
 12. dzięki chłopaki, temat ogarnięty. Przesyłka już w domu.
 13. Wydawało by się w dzisiejszych czasach bardzo proste do zrobienia- klikam w aukcje na ebay, płace i dostaje towar do domu. Niestety sprzedawca się upiera że nie wyśle nigdzie poza UK. W związku z tym potrzebuje pomocy kogoś - kto jest w stanie odebrać przesyłkę w postaci namiotu karpiowego i później przesłać ją do mnie do Polski. Zakup musze zrobić w ciąu 2 dni, a co do pozniejszego dostarczenia towaeu do Polski to Termin nie goni, tak więc gdyby ktoś jechał za miesiąc..dwa lub kilka do Polski samochodem - może ja tez tedy przywieść. Sprzedawca jest z Essex -jeżeli coś to zmienia. Odwdzięczę się za pomoc - w dowolnie ustalony sposób. gabrys
×
×
 • Create New...

Important Information

Privacy Policy