Jump to content

Gabriel

Użytkownicy
 • Content Count

  598
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  9

Gabriel last won the day on February 12 2019

Gabriel had the most liked content!

Community Reputation

202 Excellent

2 Followers

Recent Profile Visitors

2,660 profile views
 1. W każdym sklepie rodbuildingowym dostaniesz. A jak podeślesz wymiary to ci nawet podtoczą na wymiar. Ewentualnie kup taką: https://sklep.brc.com.pl/pl/p/Pianka-EVA-na-rekojesc-foregip-7%2C6cm/320 i ktokolwiek z okolicy kto ma tokarkę ci podtoczy odpowiednio. Zapinasz w tokarkę -drobny papier scierny i jest idealna.
 2. Dla aktywnych użytkowników naszego forum mam 2 darmowe wejsciowki na jutrzejsze i niedzielne targi. Zainteresowanych proszę o info w wątku a później kontakt na pw. Sposób odbioru do ustalenia.
 3. Ja zawsze jadę do Gawry na Łączkach. Wpadasz w spodniobutach, nikt krzywo nie patrzy . Bo połowa gości tez w woderach albo spodniobutach Atmosfera bez spinki, jedzenie bardzo smaczne. Szukałem czegoś alternatywnego w okolicy kiedys - ale nic sensownego nie znalazłem. http://gawra.bieszczady.pl/
 4. Jak nie miałem, to nie miałem, a teraz mam nadmiar. W związku z tym na sprzedaż idzie nowe, nigdy nie używane, a jedynie wyciągnięte do zdjęcia łózko DAM Bardzo stabilne łóżko z 6 nogami i stalową ramą. Regulowana długość nóg. Bezstopniowa blokada 6 nóg i stopek zapobiegających zapadaniu się gwarantują pełną stabilność, również na błotnistym podłożu. Dzięki wadze wynoszącej jedynie 7,6 kg łóżko to należy do najlżejszych dostępnych na rynku. - 6 regulowanych bezstopniowo aluminiowych nóg - wymiary : 190x70x30 cm - wymiary transportowe : 75x70x21cm - waga 7,6 kg Cena 265 pln ( do łózka jest paragon+gwarancja od listopada 2019 r) Trasa Rzeszów-Leżajsk ( + do 30 km) transport w cenie) Inne lokalizacje – wysyłka 25pln. W przypadku pytań – proszę o kontakt
 5. W okolicach promu regularnie łowią ładne bolenie a w zatoce w stronę cypla szczupaki z jesiennego zarybienia. W stronę Agrafki podobno słabo z rybami. Na Zawozie regularnie ostatnio łowią szczupaki - ale tez z jesiennego zarybienia. Ale faktem jest ze zarybiali takimi 55-70cm
 6. I uda się wrzucić te foty? albo przynajmniej pełną listę sprzętu ..a fot z jedno czy dwa
 7. Tak pewnie trzeba będzie zrobić. Dziękuję za info
 8. Może ktoś robi porządki - i postanowił sprzedać swoje łózko lub wymienić na coś nowego?
 9. Co to za sprzęt? możesz zrobić liste + foto co masz? Karpiowy jaki cie interesuje? Wszystko? Jaka klasa? Do wywózki, do rzutu? Komercja, dzika woda?
 10. Zależy co to za kołowrotek. Moze uda sie kupić nowy element obudowy. Pletka go tak wyszlifowała? Czy mechaniczne uszkodzenie?
 11. Szukam Dragon Millenium Pike 2,7 do 35 - I wypust. Z uchwytem kołowrotka z korkogumy jak na fot poniżej, a nie z ciepłym uchwytem z korka - to miało miejsce w kolejnych seriach. Gdyby ktoś miał, wiedział że ktoś ma, albo słyszał o kimś takim - to proszę o kontakt. Kupie w rozsądnej cenie i jak najlepszym stanie.
 12. @browarek gdzie łowiliście jeżeli to nie tajemnica ? bo jakiś mega wąski ten San na foto? czy to przy jakiejś wyspie w odnodze?
×
×
 • Create New...

Important Information

Privacy Policy