Jump to content

Expiress

Użytkownicy
 • Content Count

  74
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

25 Excellent

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Ponawiam zapytanie może ktoś posiada do sprzedania wędzisko całe lub sama szczytówkę zakupie .
 2. Dzięki zaraz zadzwonię i zapytam czy jest szansa .
 3. Tak wiem ale nikt nie ma czasu przed połową maja .:( Nawet kanał jak by był to samemu by wymienił :)
 4. Koledzy mam pytanie na szybko . Zna ktoś lub czy się ktoś z kolegów podejmie , wymiany przewodów hamulcowych sztywnych w golfie III . Na szybko chce wymienić (Wszystkie)
 5. Witam Kupię wędzisko daiwa black window 3,60 3 składowe Lub jeśli ktoś posiada szczytówkę do tego wędziska . Moja została uszkodzona w transporcie
 6. Da się połowić czy .......
 7. Panowie jak tam woda dzisiaj na odcinku miejskim .
 8. Woda opadła ale karpiki skubią takie w przedziale od 30 do 47cm ( wynik wczorajszy 16 sztuk w 3,5 godzinki)
 9. Dzięki za informację temat do zamknięcia .
 10. Witam Panowie proszę o szybką odpowiedź. Gdzie na szybko dostanę karasia do 15cm jak i może ktoś ma do sprzedania rosówkę lub dżdżownice kalifornijskie . Okolice rzeszow Ropczyce.
 11. Też tak myślałam ale tego nie napisali jednoznacznie a w latach poprzednich to było .
 12. Witam!! Mam pytanie ponieważ zgłupiałam chodzi o opłaty a dokładnie o regulamin. 7. Współmałżonek członka PZW może wędkować nieodpłatnie na wodach PZW Okręg w Rzeszowie tylko w ramach łowiska i dziennego limitu swego współmałżonka i w czasie jego obecności pod warunkiem, że posiada kartę wędkarską Czyli jeśli ja opłacam kartę wędkarską to od nowego roku jeśli namówię męża na wyrobienie karty od będzie mógł wędkować w ramach mojego limitu na dodatkową wędkę lub dwie (swoje) Ja na dwie i on na dwie bez opłacania składek . Tak mam to rozumieć ? Ponieważ nic nie pisze jak w poprzednich latach ze muszę się dzielić wędką jedną ja i drugą on
 13. Witam Powiem tak posiedziałam od 4 rano do 23 godziny .Właśnie w miejscu wskazanym na mapce. od 4 do 6 (same leszczyki w przedziale od 25 do 42cm) od 6 do 19 cisza od 19 do 23 godziny leszczyki w podobnym przedziale (46 sztuki) szczupak 56cm (na pellet ):) dwa sandacze jeden 45 a drugi 62cm trupek.Wszystkie rybcie pływają.Jeden odjazd spory wywaliło około 100m żyłki i..... . 6 zestawów straconych (zaczepy)
×
×
 • Create New...

Important Information

Privacy Policy