Jump to content

pawlo

Użytkownicy
 • Content Count

  93
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

10 Good

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. W niedzielę jeszcze łowili.
 2. Rezerwuje odezwę się wieczorem
 3. Moim zdaniem "wydra na dwóch nogach" i jakieś widły rybka miała dużo szczęścia. Tego typu rany z tym że były to pojedyncze rany widziałem u pstrągów, ale były to mniejsze ryby, a dziury po dziobie czapli.
 4. http://www.pzw.org.pl/pzwkrosno/wiadomosci/118205/61/viii_otwarty_spinningowy_puchar_wisloka_29082015_r__wyniki Marek gratuluje wygranej. http://www.pzw.org.pl/balaton/galeria/400552/p1080510jpg
 5. Marek lepiej nie bierz tych przynęt na PUCHAR WISŁOKA bądź koleżeński ok.
 6. Miał być okoń później myślałem że to szczupak :rolleyes:a okazało się że to"łopata":D
 7. Musisz iść do skarbnika swojego koła po pozwolenie (taki rejestr na wody okręgu krosno) i tam wpisujesz.
 8. Marek dziękuję. Pomału emocje opadają i wracam do żywych, było super .
 9. Kangur dobrze prawisz,w zeszłym roku łowiłem z kolegą w Polańczyku wokół cypla, na keji koło jednostki policji "zdemontowaliśmy":-) 9 wędek tzw.samołówek każda przywiązana do pomostu sznurkiem i na każdej jako żywiec wisiał okoń ok.8cm. Po pewnym czasie zaóważyliśmy człowieka z wiaderkiem zbliżającego się do wędek, nie wyobrażacie sobie jak był zbulwersowany tym że przynęty mu zniknęły z haków a haki są wbite w deski,ale najlpsze to to że pomost jest prawie pod oknem panów POLICJANTÓW,a może 50m od niego stoi maszt na którym jest kamera. No jak to się mówi? Pod latarnią najciemniej.
 10. San w Lesku już nadaje się do łowienia:-)
 11. Kolego szczupar na 100% to nie jest głowatka popatrz na ogon ryby u głowy jest wcięty ryba na zdj.ma ogon prosty,do tego otwór gębowy u głowacicy sięga poza krawędź oka. W Sanie pływają różne dziwolągi(krzyżówki) po zarybieniach a ta ryba to prawdopodobnie troć.Holbi gratulacje piękna sztuka a co najważniejsze że złowiona na ogólnodostępnym odcinku.
 12. Ja też, świetna impreza panowie polecam.
 13. Parę lat temu byłem świadkiem podobnego zdarzenia, ale na Sanie w Sanoku, pewien pan złowił na robaka bolenia takiego ok.30+ cm.i pakując go do siatki twierdził że to CERTA na nic zdały się tłumaczenia gość był pewien swego.
×
×
 • Create New...

Important Information

Privacy Policy