Jump to content

hybel78

Użytkownicy
 • Content Count

  308
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  1

hybel78 last won the day on December 26 2018

hybel78 had the most liked content!

Community Reputation

89 Excellent

Recent Profile Visitors

4,162 profile views
 1. Faktem jest, że telefony mają słabsze i mocniejsze anteny to już zależy od modelu, czy te wszystkie nowe sieci mają zasięgi - zależy z jakich nadajników korzystają. Play miał mieć najlepszy zasięg w PL bo korzysta z nadajników Orange i plusa a jednak różnie z tym bywa czasem T-Mobile bije go na głowę, nie miałem plusa to nie wiem jak się sprawa ma. Jeśli chodzi o bluetooth to najnowszy na pewno chodzi szybciej i nie gubi połączenia z urządzeniem.
 2. Pewnie Bolek puknął Jaśka albo odwrotnie ewentualnie jabol punk
 3. Pewnie dodatek do proteiny😂 a tak serio to ponoć żyzny materiał pod uprawę zioła🤒😁
 4. hybel78

  Lipie

  Byłem w niedzielę przejazdem i wedkujacych było sporo.. chyba posprzątali bo nie widziałem padniętych ryb.. ale byłem tylko od strony wjazdu
 5. Przecież na każdej małej rzeczce tak jest od wielu lat i nic się nie zmienia w tym temacie...brak słów ale widzę, że nie wszyscy znają polskie realia.
 6. Potwierdzam na wobka p.Leszka rekordowa barbara
 7. Kiedyś słyszałem że kiełb przeobraża się w brzanę ale jaja
 8. Ojciec nie nauczył matka nie nauczyła to ja was k...a nauczę szczyle, ręce łamać
 9. hybel78

  Sum

  Dzisiaj prawie wszystko to made in china i szajs ale skoro podzielili wędziska na tyle kategorii to trzeba łowić: karpia na karpiówkę, ukleję na bat a suma na wędkę sumową dawniej gdy nie było węgla tylko bambus i włókno szklane nikt nie zadawał takich pytań
 10. Po drugiej stronie zwirowni w Zwieczycy, nie wiem jak z rybostanem ale ktoś coś próbował bo pozostawił śmieci.. byłem na wiosnę w zeszłym roku..
 11. 6 m Konger + kołowrotek spro
 12. Jak odmulą to pewnie część i to na warunkach postawionych przez ekologów, krzaczorów, tataraków nie ruszą jedynie tam gdzie jest lustro wody a to w sumie nic nie da.
×
×
 • Create New...

Important Information

Privacy Policy