Jump to content

pablo03

Użytkownicy
 • Content Count

  23
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

14 Good

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Gospodarka wodna to bardzo ciekawy temat. Utrzymywanie odpowiedniego poziomu wód od gór po Bałtyk to dość skomplikowany temat. Punkt postrzegania wędkarza niekoniecznie sie pokrywa z punktem postrzegania sytuacji przez osobę ktora steruje poziomem wód tak aby uniknąć powodzi ale równie żeby wody nie brakło w rzekach. Przed monitorem czytając forum jakby wszystko jest proste i malo skomplikowane. Zbiornik retencyjny ma swoje przeznaczenie. Sieniawa niestety naturalnie umiera po przez zamulanie co w tej chwili jest największym problemem którego nie da sie uniknąć. Natomiast juz dawno umarł w niej rybostan dzieki fanatykom "piątkowego substytutu mięsa".
 2. Przed wypuszczeniem ryby należałoby pójść z nią do psychologa. Kto we jak zniosla hol. PS jestem zwolennikiem rozsądnego podejścia do tematu C&R.
 3. Proponuje zakazać lowienia ryb. Przeciez nabijanie na haczyk ryby jest tragiczne. Byc może należy lapac ryby do sloika oczywiście wyscielonego wczesniej pianka.
 4. Kolega moze ze srebrnego namiotu, który stoi caly rok i pilnuje miejsca?
 5. Natchnąłem się na takie ciekawe zdjęcie. WRZUTA - sum
 6. Dzisiaj mi się poszczęściło:)
 7. Oby było kiedyś więcej takich wędkarzy:) Fajnie byłoby też w przyszłości zobaczyć jak ktoś wypuszcza złowionego karpia:)
 8. Myśle że jakies 3,5kg , maksymalnie 4kg.
 9. To zdjęcie oddaje cały urok Sieniawy:)
 10. Przygoda na rybach - milanos.pl
 11. Witam wszystkich! Pisze pierwszy raz na tym forum. W zalaczniku dzisiejszy karpik z balatonu:)
×
×
 • Create New...

Important Information

Privacy Policy