Jump to content

gunio

Użytkownicy
 • Content Count

  58
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

24 Excellent

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Panowie a gdzieś dalej koło Rzeszowa, Mielca? Może jakieś stawy hodowlane mają na sprzedaż?
 2. Witam gdzie w okolicy Dębicy można złowić karasia pospolitego? Chodzi mi o zarybienie małego stawu a srebrzystego nie chce. Jeśli nie chce publicznie to proszę na priv. Z góry dziękuję.
 3. Da radę łowić na 1i2
 4. Dzięki bo w ostatnią sobotę ponoć były a nigdzie w necie nie pisało tylko ponoć była wywieszona informacja w gablocie Dzięki i pozdrawiam
 5. Czy na sobotę są planowane jakieś zawody na 2ce?
 6. Był ktoś na 1? Bierze coś oprócz pstrągów?
 7. Byłem w piątek od 20 do 1:30 na 1. Co ciekawe coraz więcej ludzi łowi na 1. Łowiłem na czerwone, wątrobę i kuku- najskuteczniejsze tam, miałem jeszcze groch ale brania rzadsze i chyba przez mały haczyk miałem problem z zacięciem. Dużo brań ale jak nigdy miałem dużo pustych zacięć. Ryby jakie udało mi się złowić 3 karpie(największy 57 cm) 5 leszczy i karaś 36 cm. 2-ka oblegana chyba po ostatnim filmie Lucia i wszyscy nastawieni na amura .
 8. Byłem w niedzielę na feedera w godz 20-24 brania słabe 2 świnki po 30 cm 2 uklejki i kleń. Legła się jętka. Włączenie światła skutkowało masowym atakiem jętka w oczy uszy i nos. Aż nie chciało się łowić.
 9. Przez to pisze czy nie lepiej zamknąć zbiornik na 2 tyg. zamiast pisać zakazy nęcenia? Wiadomo jedni się dostosowują inni mają to gdzieś.
 10. Dotyczy on nęcenia zanętami czy tylko kulki i pelety? Pytam bo raz był zakaz to dotyczył kulek i peletów, tak przynajmniej słyszałem. Czy nie lepiej by było zamknąć łowisko na tydzień lub 2 żeby woda się oczyściła?
 11. Mam pytanie nadal obowiązuje nadal zakaz nęcenia?
 12. Panowie był ktoś, płoć bierze czy cisza? Mam zamiar wyskoczyć w sobotę.
×
×
 • Create New...

Important Information

Privacy Policy