Jump to content

gunio

Użytkownicy
 • Content Count

  54
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

24 Excellent

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Da radę łowić na 1i2
 2. Dzięki bo w ostatnią sobotę ponoć były a nigdzie w necie nie pisało tylko ponoć była wywieszona informacja w gablocie Dzięki i pozdrawiam
 3. Czy na sobotę są planowane jakieś zawody na 2ce?
 4. Był ktoś na 1? Bierze coś oprócz pstrągów?
 5. Byłem w piątek od 20 do 1:30 na 1. Co ciekawe coraz więcej ludzi łowi na 1. Łowiłem na czerwone, wątrobę i kuku- najskuteczniejsze tam, miałem jeszcze groch ale brania rzadsze i chyba przez mały haczyk miałem problem z zacięciem. Dużo brań ale jak nigdy miałem dużo pustych zacięć. Ryby jakie udało mi się złowić 3 karpie(największy 57 cm) 5 leszczy i karaś 36 cm. 2-ka oblegana chyba po ostatnim filmie Lucia i wszyscy nastawieni na amura .
 6. Byłem w niedzielę na feedera w godz 20-24 brania słabe 2 świnki po 30 cm 2 uklejki i kleń. Legła się jętka. Włączenie światła skutkowało masowym atakiem jętka w oczy uszy i nos. Aż nie chciało się łowić.
 7. Przez to pisze czy nie lepiej zamknąć zbiornik na 2 tyg. zamiast pisać zakazy nęcenia? Wiadomo jedni się dostosowują inni mają to gdzieś.
 8. Dotyczy on nęcenia zanętami czy tylko kulki i pelety? Pytam bo raz był zakaz to dotyczył kulek i peletów, tak przynajmniej słyszałem. Czy nie lepiej by było zamknąć łowisko na tydzień lub 2 żeby woda się oczyściła?
 9. Mam pytanie nadal obowiązuje nadal zakaz nęcenia?
 10. gunio

  Kamionka

  Panowie był ktoś, płoć bierze czy cisza? Mam zamiar wyskoczyć w sobotę.
 11. Sorki ale nie miałem okazji wcześniej wejść na forum. Nie widziałem co złowili za daleko siedziałem przez to napisałem chyba . Szczerze powiem że nie pamiętam nawet marki samochodu.
 12. Byłem wczoraj na 2 łowiłem na spławik i grunt oprócz mnie siedział 1 pan na 2. Na stawie nr 3 łowiło 3 gości ale po złowieniu (chyba) karpia się zwinęli. Ja na spławik łowiłem na białe i czerwone w większości brały płocie wzdręgi i kilka małych leszczy. Zabawa przednia. Na grunt na małe przynęty małe ryby a na pellet nic się nie chciało uwiesić. Po za tym zimno i wietrznie ale warto było.
 13. Mam prośbę o kontakt do kogoś z zarządujesli można. Chciałem się dopytać o składkę na przyszły rok i czy jest możliwe wykupienie licencji na 1 dzień. A jeszcze pytanko można tam łowić w nocy czy jest zakaz?
 14. Byłem wczoraj łódka poprawioną. Łowilem na 1 od 20 do 23:30 brały leszcze w przedziale 35-40 cm, sumy największy 40cm i karp 70 cm. Około 23 brania znikły.
×
×
 • Create New...

Important Information

Privacy Policy