Skocz do zawartości

szczupar

Aktywni
 • Zawartość

  38
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

Reputacja

10 Good

Ostatnie wizyty

Blok z ostatnimi odwiedzającymi dany profil jest wyłączony i nie jest wyświetlany użytkownikom.

 1. szczupar

  Składki Okręgowe i Porozumienia

  http://tarnobrzeg28.wedkuje.pl/media/kolo,kolo-pzw-nr-28-budowlani-tarnobrzeg,0,11560,391.html
 2. szczupar

  Składki Okręgowe i Porozumienia

  http://tarnobrzeg28.wedkuje.pl/media/aktualnosci,kolo-pzw-nr-28-budowlani-tarnobrzeg,391.html
 3. szczupar

  Składki Okręgowe i Porozumienia

  Tak wyglądają składki w Okręgu Tarnobrzeg: http://tarnobrzeg28.wedkuje.pl/media/kolo,kolo-pzw-nr-28-budowlani-tarnobrzeg,0,10628,391.html
 4. szczupar

  Spinning na bolenia

  Pacyfic Bay Rainforest II 2,90m 7-21g Mój kijek pod bolenie i nie tylko.
 5. szczupar

  Górny San - od źródła do m. Przemyśl

  Może bielik albo rybołów szponami. Albo rybołów z widłami lub ościeniem.
 6. szczupar

  Moje "tajne" łowisko

  Fajny linek. Juz dawno nie złowiłem lina. Gratuluję nęcenie miejscówki się opłaciło:).
 7. szczupar

  Górny San - od źródła do m. Przemyśl

  Dzięki za zwrócenie uwagi Pawlo. Masz rację nie przyjrzałem się kolejnym zdjęciom i nie zwróciłem uwagi na ogon. Słyszałem o wpuszczanych w okolicach Dynowa parę lat temu trociach, być może to troć albo jakaś hybryda. Tak czy owak kawał ładnej ryby.
 8. szczupar

  Górny San - od źródła do m. Przemyśl

  Jak dla mnie to na 100% głowatka. Wystarczy zobaczyć na zagęszczenie kropek u pstrąga a na rybie Hlbiego.
 9. szczupar

  Jezioro Solińskie

  Trzeba się zmobilizować i wywalić dziadów ze stołka. Stare, komuchy, mięsiarze, gumofilce trzymają łapę na PZW i rozdają karty. To co się wyrabia w poszczególnych Okręgach PZW woła o pomstę.Jeżeli nikt tego nie powstrzyma to będzie dalej jak jest a nawet coraz gorzej. Całe to PZW to fikcja, popierdółka, istnieje dla zasady a my wszyscy jesteśmy zmuszeni do egzekwowania tego co uchwalą na swoich śmiesznych nieraz zakrapianych zebraniach. Śmiech na sali.
 10. szczupar

  Górny San - od źródła do m. Przemyśl

  Dla mnie głupotą jest łowienie z premedytacją lipieni w okresie ich tarła. Wiem że takie procedery mają miejsce na Sanie w okolicach Leska. Szkoda że ci co tak postępują uważają się za wędkarzy. To że jest zakaz zabierania z tego odcinka lipieni nie upoważnia nikogo do takich praktyk. Jaka to satysfakcja złowić rybę w okresie jej tarła i wymęczyć ją na wędce. Ciekawe ile z tych ryb przeżyło aby odbyć tarło. Czy to jest etyczne zachowanie odpowiedzcie sobie sami.
 11. szczupar

  Łęg

  Wykaz porozumień Okregu Tarnobrzeg - Tarnobrzeg - strona Koło PZW nr 28 Tarnobrzeg Tu jest na temat porozumień miedzy okręgowych Okręgu PZW Tarnobrzeg
 12. szczupar

  Koło nr 28 "Budowlani" w Tarnobrzegu

  Koło PZW nr 28 Tarnobrzeg - Koło wędkarskie Tarnobrzeg Zapraszam do opłacenia karty w naszym Kole.
 13. szczupar

  Ulubione dźwięki

 14. szczupar

  Koło nr 28 "Budowlani" w Tarnobrzegu

  Ale samo słowo "Rząd" to odstrasza mnie i nie tylko mnie. Nie zapłacę jakiegokolwiek podatku w tym kraju. To co zrobili w tym kraju pokazali co znaczy przeciętny obywatel tego kraju. Jest to osoba która, tylko ma płacić podatki, siedzieć cicho i na tym sprawa się kończy. To że ktoś zmieni okręg to tak jak by zmieniał miejsce zamieszkania na inne województwo, podatek zapłaci tak czy tak raz większy raz mniejszy a kasa i tak pójdzie gdzie ma pójść. Jak mamy cokolwiek zmienić? Zacznijmy od siebie a potem idźmy dalej i dalej. Gadaniem na forach niczego nie zmienimy.
 15. szczupar

  Kupiłem dzisiaj - pochwal się wędkarskimi zakupami

  W posiadaniu nie mam ale machałem twoim i mi się spodobał. A gdy mam okazję to sobie pomacham także innymi, w miarę możliwości. Wiadomo o co chodzi.
×

Komunikat

W dniu 25 maja 2018 roku wchodzi w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r - RODO. Abyś mógł korzystać z portalu Podkarpacki Serwis Wędkarski potrzebujemy Twojej zgody na przetwarzanie danych osobowych oraz danych zapisanych w plikach cookies. Proszę o zapoznanie się z Polityką prywatności.