Skocz do zawartości

szczupar

Aktywni
 • Zawartość

  40
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

Reputacja

11 Good

Ostatnie wizyty

Blok z ostatnimi odwiedzającymi dany profil jest wyłączony i nie jest wyświetlany użytkownikom.

 1. szczupar

  Wilcza Wola

  Tworzenie regulaminów po to tylko żeby były, uważam za bezsensowne jeżeli nie można wyegzekwować przestrzegania danego regulaminu. PSR na tym zbiorniku chyba nigdy nie była (przynajmniej ja nie widziałem), chyba myślą że po spuszczeniu wody nie ma czego tam pilnować. Durne zapisy choćby o zakazie palenia ogniska, komu przeszkadza albo szkodzi ognisko nad wodą żeby tego zakazywać? Rozumiem że wędzenie i grilowanie nie jest zakazane. Wilcza Wola jest pięknym zbiornikiem z dużym potencjałem wędkarskim, krajobrazowym i turystycznym wystarczy o niego zadbać i jest super łowiskiem. Czemu ludzie tego nie rozumieją.
 2. szczupar

  Wilcza Wola

  Na tym zbiorniku wielokrotnie można zaobserwować łamanie regulaminu: IV pkt. 3. Zakazuje się jakiegokolwiek znakowania łowiska oraz wynoszenia i wywożenia zanęt i przynęt (nie dotyczy zawodów wędkarskich). IV pkt.17. Zabrania się stosowania echosond w okresie zimowym. IV pkt.18. Obieranie i patroszenie ryb na łowisku jest zabronione. IV pkt.19. Obowiązuje zakaz palenia ognisk na terenie łowiska. 3. Zezwala się na wędkowanie w porze nocnej wyłącznie z brzegu. 4. Zezwala się na wędkowanie ze środków pływających w porze dziennej, wyposażonych wyłącznie w jeden silnik z napędem elektrycznym. Telefon do PSR kończy się tekstem: " Nie możemy teraz przyjechać jesteśmy w innym rejonie"
 3. szczupar

  Składki Okręgowe i Porozumienia

  http://tarnobrzeg28.wedkuje.pl/media/kolo,kolo-pzw-nr-28-budowlani-tarnobrzeg,0,11560,391.html
 4. szczupar

  Składki Okręgowe i Porozumienia

  http://tarnobrzeg28.wedkuje.pl/media/aktualnosci,kolo-pzw-nr-28-budowlani-tarnobrzeg,391.html
 5. szczupar

  Składki Okręgowe i Porozumienia

  Tak wyglądają składki w Okręgu Tarnobrzeg: http://tarnobrzeg28.wedkuje.pl/media/kolo,kolo-pzw-nr-28-budowlani-tarnobrzeg,0,10628,391.html
 6. szczupar

  Spinning na bolenia

  Pacyfic Bay Rainforest II 2,90m 7-21g Mój kijek pod bolenie i nie tylko.
 7. szczupar

  Górny San - od źródła do m. Przemyśl

  Może bielik albo rybołów szponami. Albo rybołów z widłami lub ościeniem.
 8. szczupar

  Moje "tajne" łowisko

  Fajny linek. Juz dawno nie złowiłem lina. Gratuluję nęcenie miejscówki się opłaciło:).
 9. szczupar

  Górny San - od źródła do m. Przemyśl

  Dzięki za zwrócenie uwagi Pawlo. Masz rację nie przyjrzałem się kolejnym zdjęciom i nie zwróciłem uwagi na ogon. Słyszałem o wpuszczanych w okolicach Dynowa parę lat temu trociach, być może to troć albo jakaś hybryda. Tak czy owak kawał ładnej ryby.
 10. szczupar

  Górny San - od źródła do m. Przemyśl

  Jak dla mnie to na 100% głowatka. Wystarczy zobaczyć na zagęszczenie kropek u pstrąga a na rybie Hlbiego.
 11. szczupar

  Jezioro Solińskie

  Trzeba się zmobilizować i wywalić dziadów ze stołka. Stare, komuchy, mięsiarze, gumofilce trzymają łapę na PZW i rozdają karty. To co się wyrabia w poszczególnych Okręgach PZW woła o pomstę.Jeżeli nikt tego nie powstrzyma to będzie dalej jak jest a nawet coraz gorzej. Całe to PZW to fikcja, popierdółka, istnieje dla zasady a my wszyscy jesteśmy zmuszeni do egzekwowania tego co uchwalą na swoich śmiesznych nieraz zakrapianych zebraniach. Śmiech na sali.
 12. szczupar

  Górny San - od źródła do m. Przemyśl

  Dla mnie głupotą jest łowienie z premedytacją lipieni w okresie ich tarła. Wiem że takie procedery mają miejsce na Sanie w okolicach Leska. Szkoda że ci co tak postępują uważają się za wędkarzy. To że jest zakaz zabierania z tego odcinka lipieni nie upoważnia nikogo do takich praktyk. Jaka to satysfakcja złowić rybę w okresie jej tarła i wymęczyć ją na wędce. Ciekawe ile z tych ryb przeżyło aby odbyć tarło. Czy to jest etyczne zachowanie odpowiedzcie sobie sami.
 13. szczupar

  Łęg

  Wykaz porozumień Okregu Tarnobrzeg - Tarnobrzeg - strona Koło PZW nr 28 Tarnobrzeg Tu jest na temat porozumień miedzy okręgowych Okręgu PZW Tarnobrzeg
 14. szczupar

  Koło nr 28 "Budowlani" w Tarnobrzegu

  Koło PZW nr 28 Tarnobrzeg - Koło wędkarskie Tarnobrzeg Zapraszam do opłacenia karty w naszym Kole.
 15. szczupar

  Ulubione dźwięki

×

Komunikat

W dniu 25 maja 2018 roku wchodzi w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r - RODO. Abyś mógł korzystać z portalu Podkarpacki Serwis Wędkarski potrzebujemy Twojej zgody na przetwarzanie danych osobowych oraz danych zapisanych w plikach cookies. Proszę o zapoznanie się z Polityką prywatności.