Jump to content

Kubson

Użytkownicy
 • Posts

  97
 • Joined

 • Last visited

Reputation

27 Excellent

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Niska, zielona, pośniegowa. W płytkich miejscach wydaje się czysta, ale na dołkach widać mętną zieleń.
 2. Dzięki, trzeba poczekać na grubsze mrozy.
 3. Panowie da się wejść już na lód? Stęskniłem się za mormyszką, ale obawiam sie ze śnieg trochę spowolnił zamarzanie wody. Ma ktoś jakieś info?
 4. Cześć. Szukam starej wędki Daiwa Samurai-S. Najlepiej 2,7m i 10-40g wyrzutu, ale mogą być też inne modele. Stan w sumie obojętny bo pójdzie do przezbrojenia.
 5. Z pstrągami raczej słabo, klenie i bolki prędzej. Kilka lat wstecz łowiłem tam sporo boleni, w następnym sezonie jakby większość zniknęła. W jednym sezonie miałem ok 30 sztuk, a w kolejnym 2 albo 3. Dziwiło mnie to tym bardziej, że wszystkie wypuszczałem. Zagadka się jednak rozwiązała - słyszałem, że na Krościenku poniżej szkoły (ok 500m w stronę Krosna) stawiają sieci...
 6. Napiszmy do pzw, że od tej pory przy zarybieniach ma być minimum 3 niezależnych świadków. My ich wybierzemy, nie oni. Jeśli się nie zgodzą to oficjalnie uznajemy ich za oszustów i nagłaśniamy sprawę.
 7. Ja tam się o swoje upomnę. Nie mam możliwości wędkowania, więc będę żądał zwrotu pieniędzy. Nie wiem czy dostanę, ale niech nie myślą, że będziemy karmić bandę darmozjadów nic z tego nie mając... Co do tego, ze opłata jest dobrowolna.. Nie jest. Chcę łowić, więc muszę zapłacić, jak nie zapłacę to mogą mnie ukarać. Dobrze by było, gdyby więcej osób spróbowało coś od nich wyciągnąć. Nawet jakby każdemu oddali z 50zł to by dla nich była klęska... Zresztą same telefony w tej sprawie sprawią, że będą mieli trochę cieplej. Za te pieniądze, które oni od nas biorą to ryby powinny z wody wystawać...
 8. To, że mają nas gdzieś jest oczywiste. Mnie interesuje jeszcze jedna kwestia - czy będą zwroty pieniędzy za dni, kiedy nie możemy wędkować... Może to trochę potrwać, poza tym to najlepsza część sezonu. Trzeba się upomnieć o swoje, może zaczną nas wtedy szanować.
 9. Piękna ryba, miło widzieć, że jeszcze takie są w Solinie Co do straży to właśnie to mnie drażni. Zamiast dbać faktycznie o wody, łapać kłusoli, likwidować zrzuty ścieków to sprawdzają czy masz wpis w rejestrze... Jak ma od tego przybywać ryb?
 10. Na 99% żadna straż tam nie zagląda. Karty się płaci, kasa się zgadza, po co pilnować.
 11. Dziś rano poniżej Hoczewki połowa Sanu była przybrudzona, ale dało się łowić.
 12. Osobiście łażę po krzaczorach. Im trudniej dojść do wody, tym lepiej. Omijam miejsca z łatwym dostępem do wody bo są mocno oblegane, a ryby często kończą w reklamówkach. Takie widoki dodatkowo mnie zniechęcają. W Krośnie ze 150m poniżej mostu na Asnyka jest też w miarę przystępne dojście i ładna z wyglądu miejscówka. Od strony Krościenka.
×
×
 • Create New...

Important Information

Privacy Policy