Jump to content

okon744

Użytkownicy
 • Content Count

  109
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

18 Good

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Dziesięć plus z Balatonu. Szkoda że nie było komu foty zrobić, bo kolory miał zacne
 2. Dzięki. Wziąłem Okumy, ale to były używki i teraz muszę trochę nad nimi popracować żeby to jako tako chodziło.
 3. Mam pytanie odnośnie dwóch kołowrotków Anaconda Magic Runner 4 czy Okuma Max4 Distance Carp. Może ktoś używał i coś może powiedzieć na temat tych kołowrotków, który z nich jest lepszy jeśli można tak powiedzieć.
 4. Bierz tą z palnikiem ceramicznym. Mam coś takiego i jest trochę lepsza od zwykłej, szybciej grzeje, jest wydajniejsza.
 5. Byłem z kolegą dwa tygodnie temu na Wróblowej na dwie doby. Wyniki były, ale bez szału. Kilka karpi w przedziale 5-7kg i jedna spinka większego przy brzegu. Żałowałem że nie wziąłem spina, bo woda przez dwie doby od godziny 9 gdzieś do pierwszej gotowała się od ataków sandacza, a kilka ataków było słusznych rozmiarów rybek.
 6. No jest to możliwe że to tylko legendy, ale tak słyszałem. Sum na pewno został złapany, widziałem filmik na tele bodajże 30kg
 7. Wróblowa najlepiej to jechać najpóźniej w czwartek bo później rzeczywiście może być problem z sensownym miejscem. Dwa tygodnie temu byłem to ryba niby brała, ale największy jakiego złapałem to 7kg, a tak to przedział od 5 do 7 kg i tak większość połapała. Ponoć tydzień temu padł karp 28 kg, ale czy to prawda to już nie wiem.
 8. 30 zł doba. Przyjeżdżasz o 17 do 17 następnego dnia doba
 9. Wtorkowy wypad na Balaton 9 i 6 kg. A już myślałem że tylko wątroba w tym roku daje coś połowić
 10. Będzie otwarty w sobotę i niedziele.
 11. Posiadam ten model Spro Long Cast 460 i mogę polecić. Trzy lata używam i jak na razie wszystko ok. Opinii jest bardzo dużo na necie i ogólnie wszystkie pozytywne. Za 180 zł ciężko znaleźć coś lepszego.
 12. Można mieszać bez problemu 3 mm z 4 mm i np Basic z Green Betaina. Stosowałem i mogę polecić.
×
×
 • Create New...

Important Information

Privacy Policy