Jump to content

kicek

Użytkownicy
 • Content Count

  206
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  1

kicek last won the day on May 18

kicek had the most liked content!

Community Reputation

77 Excellent

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. kicek

  Wisłok

  http://monitor.pogodynka.pl/#station/hydro/149210130 Raczej niska.
 2. 1) Tołpyga to w sumie OK, szkodliwa ryba, widziałem ich tam ok 11 2) Sum, hmm jeśli tam jest taki sum to nic dziwnego, że w ostatnich latach coraz mniej ryby tam było. Prezes koła które opiekuje się tym łowiskiem sam mówił, że muszą zapolować na suma bo im niszczy łowisko 3) Karpie to akurat kiepsko, że dostały w łeb. Szkoda, bo miejsce jest najlepszym łowiskiem w pobliżu Rzeszowa, z urozmaiconym dnem i wieloma gatunkami ryb. Powinno być łowiskiem czysto sportowym.
 3. kicek

  Wisłok

  Wpływ będzie taki, że poniżej zapory będzie wieczna kawa z mlekiem, a w Trzebownisku obok mleczarni będzie wieczna przyducha.
 4. kicek

  Wisłok

  Niski, woda prawie stoi. 6 wędkarzy i 0 ryb, byłem ok 18, ale nie łowiłem, tylko obserwowałem.
 5. kicek

  Wisłok

  Dziś Wisłok, kilka kleni, okoni i jedna mała torpeda. Woda tak niska, jak chyba nigdy dotąd, kolor kryształ.
 6. Dla mnie super, że kontrolują. Tylko na prawdę chciałem wiedzieć jak jest z tym ostatnim stawem, no jest zdecydowanie najładniejszy. Może wy wiecie? Do kogo należy i czy można tam łowić?
 7. Piątek, godzina 12:30
 8. Nie no, ja tam się cieszyłem z kontroli, nawet chciałem porozmawiać itd, to usłyszałem, że nie przyszli rozmawiać, a na pytanie do kogo należy czwarty staw, ten na którym nie wolno łowić powiedzieli, że nie powinno mnie to obchodzić... średnio tak szczerze A co do rybek, kilkanaście karpi w przedziale od 30 do 46cm, amur 65cm. Lina, którego chciałem złowić nie znalazłem...
 9. Też ich spotkałem, kontrola jak bym był przestępcą...
 10. Byłem dziś, kilkanaście karpi największy 48cm, brania głównie na truskawkowe mini kulki na methode.
 11. kicek

  Stobnica

  Trzeba to zgłosić do gminy, ma obowiązek posprzątać.
 12. kicek

  Lipie

  Chyba przestane wchodzić na temat Lipie, na całym forum próżno szukać tak toksycznego tematu. A mi się to nie podoba, a mi to, a mi to, a to gałęzie w wodzie, a to gałęzie na lądzie, a to same karpie, a to nie ma gdzie za szczupakiem pochodzić, a to chce zjeść karpia, a to no kill. OGARNIJCIE SIĘ! Wybetonujcie cały zbiornik i będzie wszystkim pasować... Kompletnie nie rozumiem tego ciągłego narzekania, mi jak się woda nie podoba to nad nią nie jadę, a jak mam uwagi to zgłaszam do koła które się tym opiekuje, bo oni wkładają w to swój czas i swoje pieniądze.
 13. kicek

  Wisłok

  W sumie jak teraz patrzę na te zdjęcia to masz rację
 14. kicek

  Wisłok

  Tak, na chleb, spławik 2g Dzis 3h łowienia, w sumie pisze znad wody. Łącznie 12 kleni, każdy ponad 30 cm i te dwa największe. Niestety jedną rybka wygrała i uciekła mi po kilku sekundach walki ze spławikiem...
×
×
 • Create New...

Important Information

Privacy Policy