Jump to content

kicek

Użytkownicy
 • Content Count

  219
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  4

kicek last won the day on October 16

kicek had the most liked content!

Community Reputation

155 Excellent

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Przejeżdżam właśnie przez most karpacki, zaczęło się chyba odmulanie, koparka pracuje na wodzie.
 2. Wycinają te drzewa, które rosły pomiędzy Kwiatkowskiego a zalewem. Tam ma być składany materiał z odmulania. Kiedyś, jeszcze przed 1 odmulaniem to podobno była część zalewu.
 3. Szybko poszło, post nieaktualny
 4. Witam, szukam wędki na szczupaka. Cw do max 30g. Długość jak najkrótsza. Może być nowa, może być używana, nawet w zestawie z kołowrotkiem. Kij tylko do okazyjnego, wręcz przypadkowego łowienia. W związku z tym cena najlepiej jak będzie niska
 5. kicek

  Wisłok

  Zapomniałem, @Dzienciol dzięki za dobór wędki i spławika sprawdza się.
 6. kicek

  Wisłok

  Życiówka na chleb z powierzchni! Dzięki chłopakom którzy pomogli mi go podebrać bez was by się nie udało.
 7. Kolejny zielony prosiaczek 46cm szczęścia!
 8. Dziś eldorado płociowo-wzdręgowo-leszczowe
 9. Jeszcze zapomniałem dodać, dzwoniłem do PZW i nic nie wiedzą o tym, aby zbiornik miał przestać być wodą PZW. Umowy nikt nie wypowiedział, ale nie mogą dogadać się z Muriasem ws dzierżawy całości.
 10. Dzięki za miłe słowa, powiem tak, ta woda jest taka, że jak się źle miejscówkę wytypuje i nie trafi z przynętami to nie ma co marzyć o rybie. Dziś też kombinowałem z zaletami i przynętami łącznie było 8 różnych zapachów w tym ten od baitech był w 3 kolorach i nie każdy działał. Do tego łowiłem tam w różnych porach dnia i nie zawsze rybki współpracują
 11. Dziś na żwirowni zwieczycy wreszcie zrealizowałem swój plan najpierw pół godziny obserwowałem kilka stanowisk zanim wytypowałem dobre miejsce. Wędka nr 1 zanęta nr 505 torpeda na haczyku tutti frutti od baitech. Wędka nr 2 pelet złota rybka + na haczyku truskawka od meus. Oba w miejscu ze zdjęcia w pobliżu grążeli i powalonych drzew. Cel jest jeden, najpiękniejsza ryba polskich wód, niekwestionowany król: lin. Na zestaw 1 brały leszcze jeden za drugim niektóre miały nawet ponad 50cm. Na zestaw 2 dwie spinki, ryba uciekła w grążele. W pewnym momencie branie na obie wędki, obie zacięte, na zestawie nr 1 opór mniejszy więc odpuszczam, holuje zestaw 2. Kilka minut walki i w podbieraku ląduje piękny lin! Wreszcie! Po tylu próbach
 12. kicek

  Wisłok

  Wczoraj byłem w okolicach Strzyżowa, woda wygląda jak rozwodniona kawa, a jeszcze tydzień temu w Frysztaku była jak na filmie VeJek.
 13. Potwierdzałem dziś info w sklepie panryba, podobno to prawda,PZW zrobi odłów pod koniec roku, woda ma być spuszczoną, zbiornik pogłębiony i zarybiony pod komercję.
 14. Dziś słyszałem od wędkarza że to ostatni rok zwieczycy jako wody PZW. Podobno kończy się dzierżawa i woda będzie prywatna. Ktoś może potwierdzić?
×
×
 • Create New...

Important Information

Privacy Policy