Jump to content

marekn

Użytkownicy
 • Content Count

  1,219
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  131

marekn last won the day on April 11

marekn had the most liked content!

Community Reputation

2,513 Excellent

5 Followers

Recent Profile Visitors

1,986 profile views
 1. Minimastery Pawła dobre są też na pstrągi i klenie.
 2. Tym razem brały na strzebelkę:
 3. Beskid Niski, to rzeczywiście piękny rejon, ale i w Bieszczadach nadal jest wiele kapitalnych miejsc, gdzie znajduję ciszę, spokój, i cudowne widoki, tyle że to z dala od "głównego nurtu".
 4. Klimat "Chatki Puchatka" niestety już dawno się skończył. Od jakiegoś czasu, tłumy chcących sobie strzelić selfie, hałas i kolejka przed Toy Toy'em. W ogóle wysokie Bieszczady tracą swój urok, szczególnie na wakacjach i początkiem jesieni, cóż, takie czasy..
 5. "Pierwsze koty za płoty":
 6. U mnie taki "wyścigowiec" przy okazji towarzyskich zawodów:
 7. Zdjęcie "bele jakie", woblery wprost przeciwnie .
 8. Mnie się wydaje, że Tomek dorwał ją w całkiem innych okolicach. No i oczywiście gratuluję !
 9. Kolego wyluzuj, złość piękności szkodzi. Nigdzie nie napisałem, że uważam wszystkich wędkarzy z Rzeszowa za mięsiarzy, bo po prostu tak nie uważam. W moim okręgu zdecydowana większość zabiera złowione ryby, podobnie jest w innych okręgach. Niestety takie są fakty, my tu na forum możemy sobie rozprawiać o etyce, o tym, że C&R jest jak najbardziej ok, ale rzeczywistość jest całkiem inna. Uważam jedynie, że w moim własnym interesie, udostępnienie innym za darmo możliwość zabijania ryb, na moich wodach, byłoby głupotą. Czy to tak trudno zrozumieć?
 10. Trafione w punkt. Jestem z okręgu Krosno i absolutnie nie chcę porozumienia z Rzeszowem. Na logikę, po co mi zgraja wędkarzy, którzy za "darmoszkę", będą beretować ryby na wodach mojego okręgu.
 11. marekn

  Domowe wyroby

  No rzut beretem . Jeszcze zleję z pigwy i aronii, i jeszcze troszkę ze śliwki.
 12. marekn

  Domowe wyroby

  Gabryś dlatego mam nadzieję, że coś tam zostanie, bo to dopiero pierwsza partia . Z chęcią spróbuję Twoich wyrobów nad jakimś siurkiem, tylko kierowca by się przydał .
×
×
 • Create New...

Important Information

Privacy Policy