Jump to content

marekn

Użytkownicy
 • Content Count

  1,227
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  134

Everything posted by marekn

 1. Jak przejeżdżałem przez most w poniedziałek, to była wysoka, ale czysta.
 2. Na razie w Bieszczadach cały czas pada, więc szanse, że woda opadnie w kilka dni, są niestety raczej niewielkie.
 3. Garść strzebelek, jeszcze dzień, dwa i woda będzie taka, że można je będzie ustawić, o ile znowu nie wleje.
 4. Po "wielkich trudach" skończyłem parę "błyskotek", może teraz coś drgnie . Tyle tylko, że na razie nie mogę ich ustawić, bo rzeki są u mnie, delikatnie mówiąc, nieszczególne, a przed chwilą dodatkowo padał śnieg.
 5. Dziś Osława kawa, więc Hoczewka z pewnością też, czyli San do kitu.
 6. Migawka z ostatnich spacerów:
 7. Minimastery Pawła dobre są też na pstrągi i klenie.
 8. Tym razem brały na strzebelkę:
 9. Beskid Niski, to rzeczywiście piękny rejon, ale i w Bieszczadach nadal jest wiele kapitalnych miejsc, gdzie znajduję ciszę, spokój, i cudowne widoki, tyle że to z dala od "głównego nurtu".
 10. Klimat "Chatki Puchatka" niestety już dawno się skończył. Od jakiegoś czasu, tłumy chcących sobie strzelić selfie, hałas i kolejka przed Toy Toy'em. W ogóle wysokie Bieszczady tracą swój urok, szczególnie na wakacjach i początkiem jesieni, cóż, takie czasy..
 11. "Pierwsze koty za płoty":
 12. U mnie taki "wyścigowiec" przy okazji towarzyskich zawodów:
 13. Zdjęcie "bele jakie", woblery wprost przeciwnie .
 14. Mnie się wydaje, że Tomek dorwał ją w całkiem innych okolicach. No i oczywiście gratuluję !
 15. Kolego wyluzuj, złość piękności szkodzi. Nigdzie nie napisałem, że uważam wszystkich wędkarzy z Rzeszowa za mięsiarzy, bo po prostu tak nie uważam. W moim okręgu zdecydowana większość zabiera złowione ryby, podobnie jest w innych okręgach. Niestety takie są fakty, my tu na forum możemy sobie rozprawiać o etyce, o tym, że C&R jest jak najbardziej ok, ale rzeczywistość jest całkiem inna. Uważam jedynie, że w moim własnym interesie, udostępnienie innym za darmo możliwość zabijania ryb, na moich wodach, byłoby głupotą. Czy to tak trudno zrozumieć?
 16. Trafione w punkt. Jestem z okręgu Krosno i absolutnie nie chcę porozumienia z Rzeszowem. Na logikę, po co mi zgraja wędkarzy, którzy za "darmoszkę", będą beretować ryby na wodach mojego okręgu.
 17. marekn

  Domowe wyroby

  No rzut beretem . Jeszcze zleję z pigwy i aronii, i jeszcze troszkę ze śliwki.
 18. marekn

  Domowe wyroby

  Gabryś dlatego mam nadzieję, że coś tam zostanie, bo to dopiero pierwsza partia . Z chęcią spróbuję Twoich wyrobów nad jakimś siurkiem, tylko kierowca by się przydał .
 19. marekn

  Domowe wyroby

  Pierwsza partia na długie zimowe wieczory, a może i zostanie coś na rozgrzewkę podczas wypadów początkiem sezonu pstrągowego:
×
×
 • Create New...

Important Information

Privacy Policy