Jump to content

pigon

Użytkownicy
 • Content Count

  113
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

11 Good

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. A Ja Tuna i Bumel wieczorami po pracy klepiemy Hiszpanki po tylkach.
 2. Panie Wieslawie szacunek. Spoko to wyszlo
 3. A fotografem był ja....
 4. Kolejny wyjście na złotke i kolejne znowu sandacze. Tym razem mniejsze jednemu zrobiłem zdjecie.
 5. Dokładnie. Dzięki tej sprawnej akcji teraz można trafić na ładny okaz.
 6. Wczoraj późnym popołudniem poszedłem troszkę połowić na Złotke. Efekt przerósł moje oczekiwania.Złowiłem ładnego sandacza. Tuna pomógł przy podebraniu ryby. Miał on 73 cm długości. A przed łowieniem tej ryby miałem większą. ale niestety weszła w zaczep. A co to było to nie wiem,nie mogłem jej zatrzymać.
 7. Dzisiaj rano jak co dzień wybrałem się na Złotkę. Tym razem ze spinningiem. Efekt taki sobie. Dużo okoni w przedziale 20 -25 cm i jeden szczupak. Na pewno miał wymiar ale wrócił do wody.
 8. Dzisiaj na mojej Złotce troszke połowiłem. Wybrałem się na żywca. I złowiłem trzy szczupaki. Dwa miały około 55 cm i jeden większy mierzył dokładnie 67 cm. Spotkałem też gościa który stał w woderach za zaporą.Jakieś 25 metrów od spływu. Pełen profesjonalizm ale przepisów nie zna.
 9. Dzisiaj po południu posiedziałem troszkę z kijem w ręce niedaleko domu na rzece za zaporą. Efektem była duża ilość płoci. i 5 leszczy. Dwa z tych największych nich miały długość 44 i 41 cm. Na spławik można na rzece spoko połowić. Jest dużo fajnych miejsc.
 10. No raczej wiadomo ze ryb nie będzie jak wody tez również nie ma. Połowić można małe okonki. Na rzece powyżej zalewu i poniżej zapory trafiają się szczupaki. Oczywiście na spławiczek bierze płoć i leszcz. Również na rzece.
 11. Wiem,dopiero później to zobaczyłem oczywiście nie miało być PSW tylko PSR. Sorki.
 12. A co do kontroli to nie było ich podczas gdy woda była spuszczana a teraz to też na pewno się nikt nie po fatyguje.Mówię tutaj o Straży zawodowej. Ponieważ nasza społeczna działała dość sprawnie.
 13. Sorki Panowie miała być relacja z odłowu ryb. Ale niestety szlak mi trafił neta. Jak ktoś chce więcej zdjęć a nawet filmik to piszcie. Więc zacznę od tego że "szanowni panowie z PSW mieli przyjechać na godzie 10 a pojawili się około godziny 13.00.A podobno wyjechali już przed dziewiąta. I to wpadli z wielkimi pretensjami że cała ryba nie jest w środku zapory tylko duża część pozostała przed zaporą w korycie rzeki i przemieszcza sie ciągle w górę.A co gorsze w środku zapory było juz tak dużo mułu który napłyną razem z wodą i sandacze jak i większość ryb zaczęły w dziwny sposób wypływać do góry
 14. Dzisiaj około godziny dziesiątej ma rozpocząć się odławianie ryb z Ożanny. Zobaczymy czy będą jakieś większe sztuki.
 15. Dużo jest takich powiedzmy wędkarzy którzy wiedzą że jest zakaz ale i tak łowią. Na ich temat się wolę lepiej nie wypowiadać. Ale muszę Brawo pan Czesław (Brakowało kilku rybek w zamrażarce) no to Pan wczoraj dołowił.!!!!!
×
×
 • Create New...

Important Information

Privacy Policy