Skocz do zawartości

domek1995

Aktywni
 • Zawartość

  195
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

Reputacja

22 Excellent

Ostatnie wizyty

824 wyświetleń profilu
 1. domek1995

  Zawody wędkarskie (nie dotyczy cyklu GP)

  Tak zawody rozgrywane są na żywej rybie.
 2. domek1995

  Wisłok

  Pajak, a na co łowiłeś?
 3. domek1995

  Górny San - od źródła do m. Przemyśl

  Mam pytanko do bardziej doświadczonych kolegów czy przy obecnym stanie wody czyli przepływie ponad 100m^3/s da się łowić na Sanie w okolicach Dynowa na feeder? Pytam bo byłem tam raptem kilka razy w życiu a nie chciał bym jechać taki kawał drogi na darmo.
 4. domek1995

  Gniewczyna Łańcucka - 3 zbiorniki

  Ten zakład od kopania był zobligowany zarybić te zbiorniki i zrobił to kilka lat temu, niestety duża część ryby została wyłowiona a po przejęciu żwirowni przez PZW zarybili karpiem wszystkie zbiorniki z czego najwięcej poszło na NO-KILL.
 5. domek1995

  Gniewczyna Łańcucka - 3 zbiorniki

  Po wykopaniu tych zbiorników zostały zarybione mieszanką, więc są tam też inne gatunki.
 6. domek1995

  Gniewczyna Łańcucka - 3 zbiorniki

  No-kill to ten najbliżej autostrady. Już jest sporo czyściej, zbiorniki zostały zarybione ale narazie tylko karpiem.
 7. domek1995

  Spinning powierzchniowy

  A w jaki sposób prowadzicie przynety typu gumowe jajko lub żabka ?
 8. domek1995

  Wisłok

  Nie przyjęli zgłoszenia bo wiedzieli że nie uda znaleźć się właściciela tego sprzętu i statystyka poleci. Ja już widzę te ich wyjazdy...Fajnie że mimo wszystko nie odpuściłeś.
 9. domek1995

  Wisłok

  motorhead71 Zadzwoniłeś na policję i powiedzieli że nie przyjadą?
 10. rrthc spróbuj poruszyć taką kwestię na zebraniu w kole niech się pochwalą ile przeprowadzili kontroli jakie są WYNIKI, no i jak się zapewne okaże że jakichkolwiek efektów brak zaczną to zapewne tłumaczyć problemami kadrowymi brakiem czasu etc etc to spytaj dlaczego robili Ci w takim razie problemy jak samemu chciałeś wstąpić do SSR a masz i czas i ochotę. A jeśli widzisz że coś się dzieje nad wodą kłusownictwo, ścieki, zanieczyszczenia to 997 i po sprawie przyjadą na 100% ile razy dzwoniłem tyle razy przyjechali, jednostki policji są bardzo gęsto rozsiane a z PSR to wiadomo jak jest. Tylko że jak zadzwonisz na policję to potem jeśli sprawa nie zakończy się na miejscu mandatem to trzeba się będzie przygotować na pójście na komisariat(ewentualnie do sądu) i złożenie zeznań trwa to około godzinę. W sumie nie wiem jak to jest kiedy do nich zadzwonisz i mówisz że chciałbyś anonimowo coś zgłosić.
 11. domek1995

  Holandia

  "Nowe statystyki pokazały, że co roku do jezior i rzek Holandii wpada ponad pół miliona ton ołowiu. Miejscowi wędkarze sportowi winią przybyszy z Polski." pół miliona ton ołowiu czyli 500 000 000 kg bardzo interesujące te ich "wyliczenia". Dla porównania produkcja pierwotna ołowiu w 2014r. według wikipedii wynosiła 4,5 mln. ton czyli 1/9 światowego wydobycia ołowiu została w Holenderskich wodach za sprawą wędkarzy imigrantów. Powinni od czasu do czasu przeczytać te swoje artykuły przed publikacją.
 12. domek1995

  Mapa wód okręgu PZW Przemyśl 2018

  No to trzeba chodzić na zebrania i forsować odcinki no-kill.
 13. domek1995

  Mapa wód okręgu PZW Przemyśl 2018

  A na wodach górskich są inne limity niż na nizinnych? Równie dobrze komuś opłata na wody górskie musi się zwrócić a to jest 100 zł więcej do zwrotu. A co do mapy w Przeworsku jest zbiornik "ZAKOLE".
 14. domek1995

  przepławka przy zaporze w Rzeszowie

  Stały przepływ wody przez przepławkę 2m^3/s. Tylko nie mam pomysłu jak to zmierzyć.
 15. domek1995

  Składki Okręgowe i Porozumienia

  Rooocky członek uczestnik czyli osoba do 16 roku życia. A przynajmniej tak mi się wydaje. A co do kobiet to chyba dobrze bo narazie same wąsate Janusze w tym PZW
×

Komunikat

W dniu 25 maja 2018 roku wchodzi w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r - RODO. Abyś mógł korzystać z portalu Podkarpacki Serwis Wędkarski potrzebujemy Twojej zgody na przetwarzanie danych osobowych oraz danych zapisanych w plikach cookies. Proszę o zapoznanie się z Polityką prywatności.