Skocz do zawartości

domek1995

Aktywni
 • Zawartość

  188
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

Reputacja

22 Excellent

Ostatnie wizyty

650 wyświetleń profilu
 1. Wisłok

  Nie przyjęli zgłoszenia bo wiedzieli że nie uda znaleźć się właściciela tego sprzętu i statystyka poleci. Ja już widzę te ich wyjazdy...Fajnie że mimo wszystko nie odpuściłeś.
 2. Wisłok

  motorhead71 Zadzwoniłeś na policję i powiedzieli że nie przyjadą?
 3. Kłusownicy-co z tym może zrobić zwykły wędkarz

  rrthc spróbuj poruszyć taką kwestię na zebraniu w kole niech się pochwalą ile przeprowadzili kontroli jakie są WYNIKI, no i jak się zapewne okaże że jakichkolwiek efektów brak zaczną to zapewne tłumaczyć problemami kadrowymi brakiem czasu etc etc to spytaj dlaczego robili Ci w takim razie problemy jak samemu chciałeś wstąpić do SSR a masz i czas i ochotę. A jeśli widzisz że coś się dzieje nad wodą kłusownictwo, ścieki, zanieczyszczenia to 997 i po sprawie przyjadą na 100% ile razy dzwoniłem tyle razy przyjechali, jednostki policji są bardzo gęsto rozsiane a z PSR to wiadomo jak jest. Tylko że jak zadzwonisz na policję to potem jeśli sprawa nie zakończy się na miejscu mandatem to trzeba się będzie przygotować na pójście na komisariat(ewentualnie do sądu) i złożenie zeznań trwa to około godzinę. W sumie nie wiem jak to jest kiedy do nich zadzwonisz i mówisz że chciałbyś anonimowo coś zgłosić.
 4. Holandia

  "Nowe statystyki pokazały, że co roku do jezior i rzek Holandii wpada ponad pół miliona ton ołowiu. Miejscowi wędkarze sportowi winią przybyszy z Polski." pół miliona ton ołowiu czyli 500 000 000 kg bardzo interesujące te ich "wyliczenia". Dla porównania produkcja pierwotna ołowiu w 2014r. według wikipedii wynosiła 4,5 mln. ton czyli 1/9 światowego wydobycia ołowiu została w Holenderskich wodach za sprawą wędkarzy imigrantów. Powinni od czasu do czasu przeczytać te swoje artykuły przed publikacją.
 5. Mapa wód okręgu PZW Przemyśl 2018

  No to trzeba chodzić na zebrania i forsować odcinki no-kill.
 6. Mapa wód okręgu PZW Przemyśl 2018

  A na wodach górskich są inne limity niż na nizinnych? Równie dobrze komuś opłata na wody górskie musi się zwrócić a to jest 100 zł więcej do zwrotu. A co do mapy w Przeworsku jest zbiornik "ZAKOLE".
 7. przepławka przy zaporze w Rzeszowie

  Stały przepływ wody przez przepławkę 2m^3/s. Tylko nie mam pomysłu jak to zmierzyć.
 8. Zestawy przynęt

  Biorę zestaw 7 poproszę dane do przelewu na priv.
 9. Zestawy przynęt

  Chyba coś się ze zdjęciami popsuło.
 10. Składki Okręgowe i Porozumienia

  Rooocky członek uczestnik czyli osoba do 16 roku życia. A przynajmniej tak mi się wydaje. A co do kobiet to chyba dobrze bo narazie same wąsate Janusze w tym PZW
 11. Kupię kołowrotek spro pasion 710 czy 720?

  Mam ale w rozmiarze 4000, jestem z niego bardzo zadowolony 0 problemów też się zastanawiałem nad passionem ale ze względu na brak składanej rączki wybrałem ryobi. Dobrze nawija plecionkę, płynnie chodzi, hamulec też przyzwoicie działa, jedynie rolka trochę szumi. Ale w tej cenie to brał był drugi raz bez zastanowienia. I do tego 5 letnia gwarancja.
 12. Składki Okręgowe i Porozumienia

  Wystarczy potraktować II termin jako I i po problemie.
 13. Składki Okręgowe i Porozumienia

  Jak dla kogoś problemem jest wypełnić brudnymi rękami rejestr zawsze może wypuścić zdobycz i po problemie. Przy wpisywaniu ryb do rejestru pod koniec wędkowania rejestry wcale nie są wypełniane i dzięki temu dla osób mieszkających blisko wody limity dzienne nie istnieją.
 14. Składki Okręgowe i Porozumienia

  Znowu nie do końca ten dział no ale trudno. W skrócie PZW Przemyśl zmienia się i to na lepsze! A jeśli więcej z nas chodziło by na zebrania(zamiast tylko narzekać) to zapewne więcej dało by się ugrać. http://www.pzw.org.pl/43/wiadomosci/160163/61/z_m_i_a_n_y__do_regulaminu_amatorskiego_polowu_ryb
 15. Górny San - od źródła do m. Przemyśl

  A dajmy na to 400 metrów poniżej mostu drogowego po lewej stronie Sanu, na street view widać że jest tam dobry dojazd. Łowią tam ludzie, są jakieś miejsca?
×