Jump to content

domek1995

Użytkownicy
 • Content Count

  219
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  1

domek1995 last won the day on May 17

domek1995 had the most liked content!

Community Reputation

91 Excellent

Recent Profile Visitors

1,226 profile views
 1. Dziwne nigdy rzęsy tam nie było. Miesiąc temu byłem rzęsy nie widziałem ale nie wiem jak teraz. Ale karasi to tam jest multum, jedna kromka chleba rzucona na wodę przy brzegu i można każdą ilość karasi nałapać.
 2. Odstojniki cukrowni przed wiaduktem kolejowym w Przeworsku.
 3. Bobo pisałeś swego czasu o konferencji na której zgromadzone przez Was dokumenty zostały przekazane jakiejś osobie z uniwersytetu na śląsku był od tej pory jakiś odzew z jego strony? Swoją drogą dla mnie to bardzo dziwne, że wędkarze mieszkający w tamtych okolicach mają wywalone na to co wpuszczają do Ich rzeki. Ja tam jestem w tych okolicach średnio raz w roku więc nawet chcąc nie mam jak pomóc.
 4. Główna regulacja była przeprowadzana w 2010r ale świadków jak to było przeprowadzane jest mnóstwo. Z rzeki zrobili kanał.
 5. No no 50 baniek ładny grosz, to chyba jakimiś ładnymi kafelkami obłożą te rzeki? Pewnie zrobią tak samo jak z rzeką Mleczką przyjedzie koparka wkopią wszystkie krzaki i wrzucą je do wody (bo tak było szybciej)- no i w lecie zamiast wody trawa, a jak przejdą dwie burze to powódź. No i tym powinien się zajmować związek wędkarski. Ja to jeszcze rozumiem jakiś suchy polder przeciwpowodziowy robić ale regulacja rzek to pieniądze wyrzucone w błoto.
 6. Myślę, że moje pytanie ma niewielki wpływ na poziom wody na Sanie i Wisłoku A co do mieszkania 180 metrów od rzeki w mojej okolicy zdarzają się domy 30 metrów od Wisłoka ale są dostatecznie wysoko i nigdy nie były zalane. Mam nadzieję, że podobnie jest u Ciebie i nie budowałeś się na terenie zalewowym ze względu na tanią działkę. Pecha to mają rolnicy bo jak nie susza na wiosnę to powódź w lecie.
 7. Według Was taka woda wyczyści trochę dno z tej roślinności i będzie się w końcu dało normalnie połowić na feedera?
 8. Używał ktoś może przyponów spinwala surfstrand 1x19? Lub czegoś podobnego i mógł by przybliżyć zachowanie tego typu przyponów, chodzi mi głównie o sztywność, trzymanie parametrów, podatność do skręceń, wytrzymałość w stosunku do deklaracji producenta?
 9. Dzięki za wyróżnienie.
 10. A sorry nie doczytałem że chodzi Ci o PZW Przemyśl, podeślę Ci na priv jedną lokalizację.
 11. Nic dziwnego że ani widu ani słychu bo to zarybienie palczakiem było. Możesz spróbować na Grodzisku łowić.
 12. Ma ktoś większe doświadczenie z sandaczami na odcinku Sanu powiedzmy od Jarosławia do ujścia Wisłoka? Jest jakiś większy sens nastawiania się na ten gatunek i regularne łowienie tej ryby czy lepiej sobie odpuścić i zająć się czymś czego jest więcej np. - boleniami i sumami?
 13. Szczupak 60cm z no-killa, może w przyszłości będzie można i na spining fajnie połowić na tym stawie bo i drapieżnikiem był zarybiany, tylko trzeba czekać aż podrośnie. Ale nie ma się co się w weekendy ze spiningiem tam wybierać bo za dużo wędkarzy. Swoją drogą PZW powinien zauważyć że wody no-kill cieszą się dużo większym zainteresowaniem i zwiększać ich ilość.
 14. Boleń 57 cm, cieszy bo to pierwszy boleń na którego się nastawiałem, a nie jak do tej pory przyłów. Miejmy nadzieję że nie ostatni 😉
 15. Miały być szczupaki ale coś nie mogę ich namierzyć w tym roku. Zamiast nich zrewanżował się piękny okoń 46cm. Wrócił do wody w świetnej kondycji po krótkim holu, zamierzeniu i zdjęciu. Woda PZW, przynęta kopyto relaxa 4''.
×
×
 • Create New...

Important Information

Privacy Policy