Jump to content

domek1995

Użytkownicy
 • Content Count

  197
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

25 Excellent

Recent Profile Visitors

1,016 profile views
 1. Przecież populizm uprawia każdy polski rząd od 30 lat i chyba się nie łudzisz się że w chwili obecnej zmiana władzy by cokolwiek zmieniła. Myślę że skończy się to w ten sposób że kto ma umrzeć ten umrze, kto ma zbankrutować zbankrutuje (i tego już nic nie zmieni ani kwarantanna ani tarcze antykryzysowe) a od rządu będzie zależeć tylko jak szybko gospodarka podniesie się po tym upadku a może i bankructwie państwa które niebawem nastąpi. Ale na pocieszenie powiem kto odłożył pieniądze ten może się teraz nieźle obłowić i na giełdzie i za niedługo w lombardach. Więc ludzie przezorni mogą nawet nieźle na tym wyjść.
 2. No to co im zazdrościcie jak i tak nie mają na co polować
 3. Epidemia się nie skończy ale te zakazy pewnie tak, zdadzą sobie sprawę że gospodarka długo tak nie pociągnie i wrócimy do normalności. A co do myśliwych to chodzi tu raczej o szkody w rolnictwie którym myśliwi mają przeciwdziałać.
 4. Mam takie pytanie dla tych którzy tak nawołują do pozostania w domach, ile według was ta kwarantanna jeszcze potrwa? Bo w nieskończoność to się w domach nie da siedzieć za coś trzeba rodzinę utrzymać, kredyty spłacać. Jak gospodarka się załamie to przyjdą takie czasy że na zapalenie wyrostka będziemy umierać bo służby zdrowia nie będzie za co utrzymać. Obstawiam że do maja w Polsce pojawi się już dwu cyfrowe bezrobocie, a do końca roku pewnie około 20%. Szans na znalezienie pracy nie będzie żadnych. Ile ludzi jest zadłużonych po szyje straci wszystko i jedyne co im zostanie to znaleźć w lesie jakąś dobrą gałąź bo nie zostaną z niczym oprócz długu którego nie spłacą przez najbliższe dziesięciolecia. A jak ktoś myśli że go ten kryzys gospodarczy nie dotknie to srogo się myli bo dotknie każdej branży i dziedziny życia. No chyba że ktoś był na tyle zapobiegliwy i zgromadził spore środki pieniężne we frankach i fizycznym złocie to wtedy może siedzieć spokojnie zarówno w czasie jak i po tej zarazie. No i ile mamy jeszcze siedzieć w tych domach tydzień? Dwa? Trzy? Miesiąc? Rok? Żeby nie doszło do sytuacji, że nie będzie do czego wracać po odbyciu tej narodowej kwarantanny.
 5. Ciekawy i przerażający post z FB koła Jaz w Przeworsku. Gościu z koła w Jarosławiu łowił na No-Killu, złowił karpia i żeby nikt nie widział że go bierze to zakopał go w piachu żywcem i chciał go zabrać jak się będzie zwijał (pechowo dla niego zauważył to inny wędkarz). Z tego co wynika z tego postu to warto łowiąc na tych stawach obserwować Pana poruszającego się czerwonym lanosem. Swoją drogą powinien ktoś z tego koła w Jarosławiu się tym zainteresować i ten gość przynajmniej rok powinien odpocząć od wędkowania. https://m.facebook.com/story.php?story_fbid=2803828446379882&id=445783335517750
 6. Tak zawody rozgrywane są na żywej rybie.
 7. Pajak, a na co łowiłeś?
 8. Mam pytanko do bardziej doświadczonych kolegów czy przy obecnym stanie wody czyli przepływie ponad 100m^3/s da się łowić na Sanie w okolicach Dynowa na feeder? Pytam bo byłem tam raptem kilka razy w życiu a nie chciał bym jechać taki kawał drogi na darmo.
 9. Ten zakład od kopania był zobligowany zarybić te zbiorniki i zrobił to kilka lat temu, niestety duża część ryby została wyłowiona a po przejęciu żwirowni przez PZW zarybili karpiem wszystkie zbiorniki z czego najwięcej poszło na NO-KILL.
 10. Po wykopaniu tych zbiorników zostały zarybione mieszanką, więc są tam też inne gatunki.
 11. No-kill to ten najbliżej autostrady. Już jest sporo czyściej, zbiorniki zostały zarybione ale narazie tylko karpiem.
 12. A w jaki sposób prowadzicie przynety typu gumowe jajko lub żabka ?
 13. Nie przyjęli zgłoszenia bo wiedzieli że nie uda znaleźć się właściciela tego sprzętu i statystyka poleci. Ja już widzę te ich wyjazdy...Fajnie że mimo wszystko nie odpuściłeś.
 14. motorhead71 Zadzwoniłeś na policję i powiedzieli że nie przyjadą?
 15. rrthc spróbuj poruszyć taką kwestię na zebraniu w kole niech się pochwalą ile przeprowadzili kontroli jakie są WYNIKI, no i jak się zapewne okaże że jakichkolwiek efektów brak zaczną to zapewne tłumaczyć problemami kadrowymi brakiem czasu etc etc to spytaj dlaczego robili Ci w takim razie problemy jak samemu chciałeś wstąpić do SSR a masz i czas i ochotę. A jeśli widzisz że coś się dzieje nad wodą kłusownictwo, ścieki, zanieczyszczenia to 997 i po sprawie przyjadą na 100% ile razy dzwoniłem tyle razy przyjechali, jednostki policji są bardzo gęsto rozsiane a z PSR to wiadomo jak jest. Tylko że jak zadzwonisz na policję to potem jeśli sprawa nie zakończy się na miejscu mandatem to trzeba się będzie przygotować na pójście na komisariat(ewentualnie do sądu) i złożenie zeznań trwa to około godzinę. W sumie nie wiem jak to jest kiedy do nich zadzwonisz i mówisz że chciałbyś anonimowo coś zgłosić.
×
×
 • Create New...

Important Information

Privacy Policy