Jump to content

lenox

Użytkownicy
 • Content Count

  648
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  10

lenox last won the day on June 10 2017

lenox had the most liked content!

Community Reputation

406 Excellent

Recent Profile Visitors

3,218 profile views
 1. Ok. Stawy w Kornitkowie mi tego tamtego, więc..... Nie nadawaliśmy na tych samych falach. Pozdrawiam
 2. A co ma piernik do wiatraka? TOMEK, Nie zamierzam się z Tobą w żaden sposób spinać. Zmiana regulaminu? Ale po co? Żeby karpiarz na PZW mógł zarzucić 3 kije? Niedoczekanie, a znając Polskie realia to po zmianie przepisów w tym kierunku to każdy by został karpiarzem. Chyba że nie rozumie Ciebie i chcesz nas na komercjach pozbawić 3 kija?
 3. Chcecie przyczepić się do karpiarzy o 3 kija? Litości Od X lat na łowiskach karpiowych, prywatnych można łowić na 3 albo więcej kijów i nikt przez te lata nie miał do nikogo pretensji.
 4. Kakao, zalana na maxa. Nie wiem czy może być jeszcze więcej wody
 5. Trzeci tydzień taka woda się utrzymuje. Zapełnili zbiornik podczas ostatnich opadów. W jakim celu, nie mam pojęcia.
 6. Dajcie luuz z tym filmikiem. Każdy łowi tak jak lubi i co jednemu się podoba, drugiemu niekoniecznie musi. Fakt, faktem że nasze podkarpackie zaporówki to dość specyficzne i trudne łowiska karpi i wielu nawet "dobrych" czy doświadczonych wędarzy omija je szerokim łukiem.
 7. Siema.Ostatnio nie zaglądam tu zbyt często. Haki naprawde mega mega mega Łowie nimi z powierzchni,mniejsze rozmiary i bezzadziorowe Do normalnych zestawów też poezja.Na Sieniawie nie miałem jeszcze spiny albo pustwgo brania. Krótko KOSA
 8. No to piknie.Temat założyłem z ciekawości i dzięki Bogu nie kupiłem tego delikatnie mówiąc "badziewia".
 9. Imperial Baits - Stabil Są promki,można kupić w dobrej cenie
 10. Super jak zawsze, tylko szkoda że tak krótko. Kociołek i balsamy pierwsza klasa. Do następnego
 11. Nagrode w konkursie zgarnia [email protected] ,który minimalnie chybił cel. Waga ryby to 10.81 kg Ciesze się, że konkursik się spodobał.Niedługo zrobimy następny Zwycięzcę prosze o kontakt na prv.
 12. Gdyby to było jedyne łowisko na Podkarpaciu to ok,ale jest tyle fajnych wód, że płakać nad takim burdeliksem nie ma sensu.
×
×
 • Create New...

Important Information

Privacy Policy