Jump to content

lenox

Użytkownicy
 • Content Count

  645
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  10

lenox last won the day on June 10 2017

lenox had the most liked content!

Community Reputation

406 Excellent

Recent Profile Visitors

3,108 profile views
 1. Kakao, zalana na maxa. Nie wiem czy może być jeszcze więcej wody
 2. Trzeci tydzień taka woda się utrzymuje. Zapełnili zbiornik podczas ostatnich opadów. W jakim celu, nie mam pojęcia.
 3. Dajcie luuz z tym filmikiem. Każdy łowi tak jak lubi i co jednemu się podoba, drugiemu niekoniecznie musi. Fakt, faktem że nasze podkarpackie zaporówki to dość specyficzne i trudne łowiska karpi i wielu nawet "dobrych" czy doświadczonych wędarzy omija je szerokim łukiem.
 4. Siema.Ostatnio nie zaglądam tu zbyt często. Haki naprawde mega mega mega Łowie nimi z powierzchni,mniejsze rozmiary i bezzadziorowe Do normalnych zestawów też poezja.Na Sieniawie nie miałem jeszcze spiny albo pustwgo brania. Krótko KOSA
 5. No to piknie.Temat założyłem z ciekawości i dzięki Bogu nie kupiłem tego delikatnie mówiąc "badziewia".
 6. Imperial Baits - Stabil Są promki,można kupić w dobrej cenie
 7. lenox

  NIEZLOT

  Super jak zawsze, tylko szkoda że tak krótko. Kociołek i balsamy pierwsza klasa. Do następnego
 8. Nagrode w konkursie zgarnia [email protected] ,który minimalnie chybił cel. Waga ryby to 10.81 kg Ciesze się, że konkursik się spodobał.Niedługo zrobimy następny Zwycięzcę prosze o kontakt na prv.
 9. Gdyby to było jedyne łowisko na Podkarpaciu to ok,ale jest tyle fajnych wód, że płakać nad takim burdeliksem nie ma sensu.
 10. Chyba nie ma chętnych na spotkanie
 11. Miało być biali ludzie hehe. Aha zaczęło się rykowisko i lasy dookoła słychać całą noc-jest dobry klimat
 12. Dobre rano Jest szansa zorganizować spotkanie-zlot w miejscu gdzie byliśmy rok temu-czyli Krzemienna. Zmieniło by się tylko wode i tym razem spotkalibyśmy się na łowisku "U Schabińskiej". Rozmawiałem wstępnie i właściciel dał zielone światło na tego typu imprezke. Tam infrastruktura jest dużo bogatsza.Mamy do dyspozycji domki Holendesrkie w cenie 100 zł za dobe.Domki 4-5 osobowe (więc 25 zł do osoby max).Do tego miejsce gdzie można smacznie zjeść bo na ośrodku jest restauracja.Co tu więcej pisać siedzimy jak biali błocie,a nie w krzakach i błocie. Jeżeli jesteście zainteresowani to dawajcie cynk w wątku,jeden tel i będzie zaklepane. Jeżeli chodzi o wędkarstwo z racji dużej populacji okonia proponuje zawody na największego pasiaka.
×
×
 • Create New...

Important Information

Privacy Policy