Skocz do zawartości

Dominik18king

Aktywni
 • Zawartość

  653
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

Reputacja

16 Good

Ostatnie wizyty

Blok z ostatnimi odwiedzającymi dany profil jest wyłączony i nie jest wyświetlany użytkownikom.

 1. Dominik18king

  Składki Okręgowe i Porozumienia

  Jest jakaś różnica w cenie jeśli opłacę Tarnów z dopłatą na Tarnobrzeg albo na odwrót? Chodzi mi tylko o Wisłę.
 2. Dominik18king

  Składki Okręgowe i Porozumienia

  Dzięki za odpowiedź. Wiesz może ile wynosi doplata ?
 3. Dominik18king

  Składki Okręgowe i Porozumienia

  Witam. Panowie, jak opłaciłem Rzeszów i łowię na wysokości ujścia Wisłoki to mogę łowić od strony Połańca ? Czy jest gdzieś zapis że nie można, czy mam rozumieć że mogę łowić po obu stronach Wisły od ujścia Wisłoki do ujścia Sanu? A drugie pytanie. Jaki okręg opłacić jeśli chce łowić od ujścia Brnia do ujścia Sanu od naszej strony czyli Mielca?
 4. Dominik18king

  Rzeka Wisłoka

  Witam. Jak woda w okolicy Mielca ? Można łowić na feeder ?
 5. Dominik18king

  Kołowrotek do feedera z potencałem

  Witam. Panowie czy ktoś stosuje kręcioł Ryobi zauber 4000 na feeder? Zastanawiam się czy będzie się nadawał na Wisłę. Łowienie leszczy na główkach w odległości do 30 metrów. Wędka, Daiwa Windcast 3,60 z ćw 120 gr. Na spinning używam zaubera 3000 i mam go z 5 lat. Świetny kołowrotek.
 6. Witam. Po kilku latach ciężkiej pracy rozsypała mi się wędka Spinning Daiwa Powermash która kupiłem od jednego kolegi z forum. Łączenie na dolnej połowie rozsypało się na drobne włókna. Czy istnieje możliwość naprawy tego? Ewentualnie czy ma ktoś do sprzedania dolną część bo np złamał górna.
 7. Dominik18king

  Składki Okręgowe i Porozumienia

  Witam. Czy opłata Rzeszowskiego okręgu jest większa niż Tarnobrzeskiego? Czy jest jakaś różnica w cenie w zależności jaki okręg opłacam?
 8. Dominik18king

  Składki Okręgowe i Porozumienia

  Ja tak zrobiłem kilka lat temu. Musisz mieć legitymację studencką i w dniu opłacenia składki 24 lata. W jednym sklepie przy opłacaniu skarbnik coś tam mówił że mam skończone 24, a zaczęte 25 więc zniżka się nie należy. Poszedłem do innego i bez problemu. Zależy na kogo trafisz, bo zapis ten można różnie interpretować.
 9. Dominik18king

  Składki Okręgowe i Porozumienia

  W Połańcu mi pasuję, bo mieszkam w Borowej. Gdzie to się opłaca w Połańcu?
 10. Dominik18king

  Składki Okręgowe i Porozumienia

  Witam. Czy w Mielcu mogę przepisać się i zapłacić kartę na Okręg Tarnobrzeski?
 11. Dominik18king

  Łowienie ryb metodą angielską Method Feeder

  Wystarczy. Zachęcam do oglądnięcie kilku filmów na YT kolegi mapeta z naszego forum. Feder team Rzeszów. Tam fajnie wszystko jest pokazane.
 12. Dominik18king

  Łowienie ryb metodą angielską Method Feeder

  hybel78 od tego to forum chyba jest żeby pytać o sprzęt. Nie uważam by ten feeder był najwyższą półka. Nie uważam też by ktoś kto kupi kołowrotek Shimano bblc a nie paździa za 30 zł robił to by zabłysnąć nad wodą. Kupno dobrego sprzętu oznacza brak umiejętności ? To chyba 95 % osob na tym forum to laicy. Oczywiście każdą opinię szanuję. Jeśli pytanie jest nie w tym dziale co trzeba to proszę o przeniesienie.
 13. Dominik18king

  Łowienie ryb metodą angielską Method Feeder

  Wisła ciepły kanał i Wisłoka dziurki. Jedna na robaka druga robak czasem trupek.
 14. Dominik18king

  Łowisko Hawłowice

  Podpinam się do pytania z czystej ciekawości. Byłem w maju to połowiłem, chodź chodziły słuchy o wyłowieniu ryb. Odrazu dementuje tą plotkę ale ciekaw jestem co teraz się tam dzieje, bo już wtedy nie płyną kanał zasilający staw. Teraz po takich upałach i suszy to woda jest tylko chyba na 2 i 3.
 15. Dominik18king

  Łowienie ryb metodą angielską Method Feeder

  Mam karpiówki Daiwa Windcast 3,9 o ciężarze wyrzutu 3,5 lbs i dla mnie są świetne dlatego też pytam o feedery. Wiadome, maluchem też dojadę do pracy ale chyba nie tylko o to chodzi by osiągnąć cel. Jak bym szedł po ryby to jakiś feeder za 30 zł będzie najlepszy bo w razie kontroli wrzucę w krzaki " Wędka, jaka wędka panie władzo ja tu tylko się opalam". Poza tym już nie raz chciałem zaoszczędzić i wiem jedno. Nie stać mnie na tanie rzeczy.
×

Komunikat

W dniu 25 maja 2018 roku wchodzi w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r - RODO. Abyś mógł korzystać z portalu Podkarpacki Serwis Wędkarski potrzebujemy Twojej zgody na przetwarzanie danych osobowych oraz danych zapisanych w plikach cookies. Proszę o zapoznanie się z Polityką prywatności.