Jump to content

Dominik18king

Użytkownicy
 • Content Count

  657
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

16 Good

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Witam. Nie wiem czy w dobrym miejscu piszę. Panowie, Stare Wiślisko na wysokości elektrowni w Połańcu to okręg Tarnów ?
 2. Chodziło mi kolego bardziej o to kto ma albo widział na oczy tą wędkę ale już nie ważne. Zamówiłem i jak coś, sam napiszę co i jak dla zainteresowanych.
 3. Witam. Czy posiada ktoś z was tą wędkę albo widział gdzieś? Szukam kija na bolenie i szczupaki. Będę łowił na Wiśle z dość szybkim uciągiem woblerami do max 12-15 gram.
 4. Witam. Czy złapał ktoś coś sensownego na feedera lub grunt w tamtym roku?
 5. Jest jakaś różnica w cenie jeśli opłacę Tarnów z dopłatą na Tarnobrzeg albo na odwrót? Chodzi mi tylko o Wisłę.
 6. Dzięki za odpowiedź. Wiesz może ile wynosi doplata ?
 7. Witam. Panowie, jak opłaciłem Rzeszów i łowię na wysokości ujścia Wisłoki to mogę łowić od strony Połańca ? Czy jest gdzieś zapis że nie można, czy mam rozumieć że mogę łowić po obu stronach Wisły od ujścia Wisłoki do ujścia Sanu? A drugie pytanie. Jaki okręg opłacić jeśli chce łowić od ujścia Brnia do ujścia Sanu od naszej strony czyli Mielca?
 8. Witam. Jak woda w okolicy Mielca ? Można łowić na feeder ?
 9. Witam. Panowie czy ktoś stosuje kręcioł Ryobi zauber 4000 na feeder? Zastanawiam się czy będzie się nadawał na Wisłę. Łowienie leszczy na główkach w odległości do 30 metrów. Wędka, Daiwa Windcast 3,60 z ćw 120 gr. Na spinning używam zaubera 3000 i mam go z 5 lat. Świetny kołowrotek.
 10. Witam. Po kilku latach ciężkiej pracy rozsypała mi się wędka Spinning Daiwa Powermash która kupiłem od jednego kolegi z forum. Łączenie na dolnej połowie rozsypało się na drobne włókna. Czy istnieje możliwość naprawy tego? Ewentualnie czy ma ktoś do sprzedania dolną część bo np złamał górna.
 11. Witam. Czy opłata Rzeszowskiego okręgu jest większa niż Tarnobrzeskiego? Czy jest jakaś różnica w cenie w zależności jaki okręg opłacam?
 12. Ja tak zrobiłem kilka lat temu. Musisz mieć legitymację studencką i w dniu opłacenia składki 24 lata. W jednym sklepie przy opłacaniu skarbnik coś tam mówił że mam skończone 24, a zaczęte 25 więc zniżka się nie należy. Poszedłem do innego i bez problemu. Zależy na kogo trafisz, bo zapis ten można różnie interpretować.
 13. W Połańcu mi pasuję, bo mieszkam w Borowej. Gdzie to się opłaca w Połańcu?
 14. Witam. Czy w Mielcu mogę przepisać się i zapłacić kartę na Okręg Tarnobrzeski?
 15. Wystarczy. Zachęcam do oglądnięcie kilku filmów na YT kolegi mapeta z naszego forum. Feder team Rzeszów. Tam fajnie wszystko jest pokazane.
×
×
 • Create New...

Important Information

Privacy Policy