Jump to content

Piotr Madura

Użytkownicy
 • Posts

  918
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  69

Piotr Madura last won the day on July 2

Piotr Madura had the most liked content!

Reputation

1,574 Excellent

4 Followers

Recent Profile Visitors

4,341 profile views
 1. W dzisiejszym filmie mocna dawka emocji: nowy odcinek rzeki, na wędce silne ryby walczące w nurcie, a wszystko to w zapadających o zmierzchu ciemnościach. Lubię to, a Wy?
 2. Tegoroczna edycja Kleniowego Pucharu Raby postawiła startujących przed nie lada wyzwaniem: rzeka pełna jest dobrze rokujących miejscówek, ale jak się okazało tego dnia klenie mało gdzie dawały się przechytrzyć. Kilka godzin tury upłynęło większości łowiących na stawaniu na głowie i kombinowaniu jak dobrać się do płochliwych i wybrednych ryb. Znalazł się też ktoś, kto w tę sytuację wpasował się idealnie i naprawdę solidnie połowił, z resztą zobaczcie sami!
 3. Zapraszam Was do obejrzenia relacji z wypadu nad urokliwą, leśną rzeczkę. W dłoniach ultralekkie spinningi, a na celowniku okonie ;-) W tle lipcowy las tętniący życiem. Welcome to the jungle!
 4. Perełka z niewielkiej, bardzo urokliwej rzeczki
 5. Krótka relacja z krótkiego wypadu. Wpadła 1 rybka, za to z przytupem. Zobaczcie sami ;-)
 6. Zapraszam do obejrzenia relacji z jubileuszowego, X Pstrąga Doliny Raby. Urokliwa rzeka, cwane pstrągi i nowoczesne metody spinningowe mające na celu ich przechytrzenie. Co z tego wyniknie? Odpowiedź już teraz w Z Wędkarskiego Pudełka! ;-)
 7. Gratulacje! Rybka niczego sobie
 8. Wracam do tego artykułu po raz kolejny - ma w sobie wiele wiedzy wypracowanej z biegiem lat nad wodą. Choć łowienie brzan nie jest mi obce, to czytając zawsze układam sobie to i owo w głowie. W artykule brak autoreklamy, i owszem wymieniony Dorado Invader jest znakomity na brzany, ale na Wisłoce na głowę bije go Agressor Pana Leszka! Mam na niego życiówkę brzany i klenia Doskonały, rzeczny wobler! 🔥🔥🔥
 9. Po 6 godzinach zmagań wywalczyłem drugie miejsce podium na jubileuszowym, X Pstrągu Doliny Raby. Rzeka piękna, ale trudna pod względem pochodzenia ostrożnych ryb na płytkiej, czystej i prześwietlonej słońcem wodzie. Każdy milimetr długości ryby był na wagę złota.
 10. Piękna, nieujarzmiona rzeka, wartko tocząca swoje czyste wody, świetni spinningiści i wspaniałe, choć wymagające zachodu ryby – tak w skrócie opisać można Spinningowo-Muchowy Puchar Dunajca 2021 rozegrany w minioną niedzielę w Zakliczynie. Gospodarzem imprezy jest Koło PZW Azoty Tarnów, znane z doskonałej logistyki i koleżeńskiej atmosfery zawodów. Zapraszam do obejrzenia relacji ze sportowych zmagań nad wodą!
 11. Dawaj ją na błystkę albo gumkę!
 12. Rzeka jest kobietą, to z pewnością. Piękna, zmienna, kapryśna i nieprzewidywalna. Doceni nasze zaloty czy złamie nam serca? Zobaczcie sami!
 13. Cześć i czołem! Zapraszam do obejrzenia materiału, w którym prezentuję patent mojego świętej pamięci Kolegi, doskonałego łowcy boleni. Przynętę tę podejrzałem lata temu w jego pudełku i jak się później okazało, potrafiła otworzyć wodę, zwłaszcza gdy rzeka zaczynała przybierać i mętnieć. Życzę Wszystkim połamania kija na rekordowym boleniu! ;-)
×
×
 • Create New...

Important Information

Privacy Policy