Jump to content

Piotr Madura

Użytkownicy
 • Content Count

  771
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  44

Everything posted by Piotr Madura

 1. Jak tam woda po opadach? Ktokolwiek widział ktokolwiek wie, z góry dzięki
 2. Poniżej zalewu podniesiona i podmętniona, taka w sam raz na bolenia.
 3. Z mojej strony temat ogarnięty. Teraz trzymajcie kciuki za wenę i okazje do kręcenia
 4. Podbijam temat - szukam czegoś dla siebie, budżet taki sam. Z Kolegą @Gochu nie udało mi się niestety skontaktować. Jeżeli ktoś na coś na zbyciu zapraszam na priv. Pozdrowienia!
 5. Przypon z żyłki około metra długości zda egzamin w stu procentach.
 6. Zapraszam na zalew Mokrzec-Strzegocice aby naocznie zweryfikować swoje poglądy dotyczące korzyści ze zbiorników zaporowych dla ekosystemów rzek. Ogromne i raptowne wahania poziomu wody - ikra i narybek skutecznie pozamiatane w przeciągu kilku minut. Mętna woda poniżej zbiornika przez cały rok. Tony śmierdzącego mułu z tablicą Mendelejewa w bonusie. Po samą powierzchnię. Całe hektary - trudno przeoczyć. Zakwitła, gęsta jak zupa woda. Kolejny punkt wycieczki zalew Rzeszowski - ten przynajmniej częściowo odmulany. Zobaczymy na jak długo to działanie będzie skuteczne. Do odmulania zbiorników nikt raczej się nie kwapi. Tykająca bomba biologiczna.
 7. Ahoj! Jak tam przejrzystość wody w okolicach Leska i w okolicach Dynowa? Z góry dziękuję za info
 8. Przeprosiny z muchówką... Po długiej przerwie. Przeprosiny obustronnie przyjęte... nie bez wzajemnych wyrzutów niestety. Przyznam się bez bicia, rzuty kaleczę potwornie. W końcu wkurzyłem się i zacząłem krótką nimfą orać...
 9. Jak najbardziej, w cofce żyją i mają się dobrze.
 10. Warto było skoro świt, o suchym pysku by tak rzec...
 11. Jak zaczynać urlop, to od dobrej zabawy
 12. Nowa stylówa na ryby w myśl przepisów
 13. Ten zielonkawy z pomarańczowym brzuchem - będzie łowiło! Lubię to zestawienie kolorów
 14. Nie duże, nie małe, lecz w sam raz. Wszystkie 30-35 cm, wzięło ich łącznie 5. Jak na wieczorne półtorej godziny po długiej przerwie od ryb bardzo przyjemna rekreacja. Ten ze zdjęcia zakąsił akurat gumę.
 15. Ze mną jest jak z rybą, nigdy nie wiadomo...
 16. O interesach politycznych dyskutować nie zamierzam, nie miejsce na to, choć sprawa jest drażniąca. Przy zachowaniu rozsądku i ostrożności trzeba się postarać żeby zacząć względnie - na ile kto może - wracać do normalności krok po kroku. Wszystkim nam się przyda wypad na ryby. Rozładujemy trochę spiny która uwidaczniała się na forum.
 17. Przeraża mnie to sformułowanie "nowa normalność".
 18. Jest temat dedykowany zagadnieniu z rozejrzyj się
 19. @Maffinka, skąd te dobre wieści?
 20. Ahoj! Ku poprawie nastrojów tych co zerkają ukradkiem na wędkę siedząc w czterech ścianach wrzucam kolejny materiał filmowy (link do poprzedniego w opisie filmu). Tym razem kilka słów o animacji przynęt gumowych w wodzie. Pozdrowienia i do zobaczenia nad wodą - oby jak najszybciej i w jak najlepszych okolicznościach.
×
×
 • Create New...

Important Information

Privacy Policy