Jump to content

texel

Użytkownicy
 • Content Count

  109
 • Joined

 • Last visited

Posts posted by texel

 1. Temat odkopuję, ale ja też polecę Scenica RX4 (w benzynie, silnik 2.0 140 koni). Auto fajnie sprawdza się w dojazdach nad wodę, jest pakowne, rodzinne i każdy w nim znajdzie swoje miejsce. Posiada wiele opcji aranżacji wnętrza, każdy z tylnych foteli można wyjąć osobno, przesunąć, złożyć itp. Dodam tylko, że auto było produkowane w latach 2000 - 2003 i tylko takie wiekowo są na rynku, niemniej z reguły są w świetnym stanie technicznym (benzyniaki).

  wymiary-renault-scenic-i-rx4.jpg

 2. W sobotnie popołudnie w Płocku na Wiśle wyłowiono niezwykle wielki okaz suma. Jacek Urbański, któremu się to udało, łowił metodą trollingową.

  http://tvnmeteo.tvn24.pl/informacje-pogoda/polska,28/gigantyczny-sum-wylowiony-z-wisly-ryba-rzucala-nami-po-calej-rzece,173791,1,0.html

  1&srcw=668&srch=374&dstw=668&dsth=374

 3. - Kochanie, wiesz, że o tym jestem przekonana, ale kochasz mnie?

  - Ile?

  - 3.600 baksów, torebka z prawdziwej krokodylej skóry. Spodoba ci się...

  - OK. A mówiłem ci, zajączku, że cię kocham, że jesteś najpiękniejsza na świecie, najmądrzejsza i niepowtarzalna?

  - Ile?

  - Dwa dni. Rybki połowię i wracam.

 4. W pełnym umundurowaniu, z zamaskowanymi twarzami, przeczesują lasy i łapią przestępców na gorącym uczynku. Bez "cackania się" obezwładniają, żeby później oddać ich w ręce sprawiedliwości. Brzmi jak interwencja elitarnych oddziałów specjalnych, a to „tylko” OSA, grupa wędkarzy-społeczników, która wzbudza postrach wśród kłusowników.

  Odławiają kłusowników. OSA w akcji

×
×
 • Create New...

Important Information

Privacy Policy