Jump to content

VELTIS

Użytkownicy
 • Content Count

  119
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

10 Good
 1. Zalej bosterem lub nie dawaj całej dawki aromatu z olejem itp. Do miksu tylko zalej tym gotowe kulki i do zamrażarki. Chyba że nie masz jak mrozić to dobrze wysusz i do szczelnego pojemnika.
 2. Koledzy potrzebuję opinie na temat kijaszków Daiwa Ryukon Carp 13ft 3,5lb. Głównie chodzi mi o ich pracę i jak się zachowują podczas rzutu i holu, no i oczywiście czy nie są zbytnio sztywne i pałkowate.
 3. Jak dla mnie to najprędzej z materacem. Na pewno wieksza wygoda spania, no i dodatkowa izolacja na zimniejsze pory roku, a zawsze można go odpiac i spać bez. Jeden minus to taki że z podpietym materacem zajmuje troszkę więcej miejsca po złożeniu a tak po zatym to więcej minusów nie widzę
 4. W ciągu roku przy normalnym użytkowaniu nic się z łóżkiem nie stanie. Nie wiem jak z łóżkami ale TB daje gwarancję tylko rok. Ale łóżka warte uwagi w tym modelu dużą robotę robi odpinany materac, tak że komfort spania jak dla mnie rewelacja
 5. Jak najbardziej POLECAM mam tylko w wersji 6nóg. Naprawdę warto
 6. Majówka w pełni zaliczona. Podziękowania za mile spędzony czas w doborowym towarzystwie. Wynik 7kg, 8kg, 8,5kg, 9,5kg, 11,5kg, 15kg.
 7. VELTIS

  Lipie

  czy mi się wydaje czy ten karpik poniebiera się po glebie:confused:
 8. VELTIS

  Lipie

  Polać mu za to. Masz kolego całkowitą rację, od dzisiaj mówimy nie sypaniu ścierwa do wody
 9. Jak się nic nie posypie to jestem:) Można dopisać
 10. Sezon można uznać za rozpoczęty. Trochę ekstremalne warunki, ale dało rade i nawet namiot wytrzymał. No i najważniejsze na macie ląduje kilka rodzynków i jedna wisienka na torcie 13,200kg.
 11. VELTIS

  Lipie

  Nie było tak źle Panowie. Namiotem troszkę trzepotało, ale dało się wysiedzieć. Tak że sezon można uznać za w pełni rozpoczęty no i co najważniejsze za udany.
 12. Wiesz nie wiem czy to już jakieś zboczenie czy pasja, ale najprawdopodobniej będą karpie koi i coś do tego jeszcze. Nie zagłębiałem się za bardzo w to jeszcze. Na razie muszę na nowo zgromadzić cały asortyment, a w trakcie wyjdzie.
 13. Nowy nabytek od mojej Walentynki . Takie święta mogę mieć codziennie. Shimano Ultegra
×
×
 • Create New...

Important Information

Privacy Policy