Jump to content

Dragomir

Użytkownicy
 • Posts

  78
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  2

Dragomir last won the day on November 27 2020

Dragomir had the most liked content!

Reputation

44 Excellent

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Dziękuję bardzo wszystkim za oddane głosy!
 2. Gratulacje Lucjan! Mi również udało się złowić około 90 centymetrową rybę.
 3. Brawo koledzy, ach ta wasza konspiracja:D Ja z ojcem po weekendzie też nie jesteśmy na zero.U mnie 70cm a u ojca 75cm.
 4. Na zawodach ryby nie dopisały na bodajże 13 zawodników złowiono 3 ryby.Ja byłem drugi.
 5. Dzisiaj wybrałem się nad San w ramach treningu przed zawodami.Ryby dopisały złowiłem kilka kleni do 40 cm, a na koniec dołowiłem jeszcze bolenia na 68 cm.Oby na zawodach chociaż klenie dopisały:rolleyes:
 6. Polecam Ożanne.Byłem tam ostatnio to takich w granicach 20-30cm łowiło się bardzo dużo, a jak się trafi stado to 30stak w każdym rzucie.Czasem trafi się też większy okoń.Częstym przyłowem jest malutki szczupak i sporadycznie jazik:)
 7. Kilka kleni i okoni, największy kleń 40cm. Całkowity brak aktywności boleni.
 8. Na moim super tajnym łowisku trafiłem dzisiaj 35cm okonia:D
 9. Dzisiaj ponownie wybrałem się na szczupaki.Szału nie było trafiły się dwa około wymiarowe a do tego kilka okonków i jeden całkiem przyzwoity okoń 33 cm.
 10. Ja dzisiaj rozpocząłem sezon szczupakowy 73 cm rybą.
 11. Nareszcie woda na Sanie w Rzuchowie odpadła poniżej 300cm.Od tego poziomu da się w miarę komfortowo spiningować, ale najlepiej by było gdyby woda opadła jeszcze ze 30cm. Jednak widać już życie w wodzie, można zauważyć bijące bolenie oraz spławiające się klenie. Dzisiejszy wypad to kilka niezaciętych brań i dwa złowione klenie, większy 43cm. Niestety fotka bardzo kiepskiej jakości robiona z telefonu późnym wieczorem.
 12. Z braniami sandaczy podczas weekendu było bardzo słabo.W czasie trzech wypadów zanotowałem tylko jedno branie, które zakończyło się 70 cm rybą.
 13. Gratulacje! Kolejna konkretna ryba złowiona przez Ciebie, mam nadzieje że zostawisz coś dla mnie:D
 14. Moim zdaniem Spirit firmy Hunter to mistrzostwo świata.Owszem zdarza się że trochę farby zejdzie, ale boleniom jakoś to nie przeszkadza.Zawsze miałem kłopot ze złapaniem rap które mimo agresywnego żeru nie interesowały się moją przynętą po zmianie na Spirit'a zdarzało się że już w pierwszym rzucie uderzył w niego boleń, lecz czasem bywa tak że i nawet najlepsza przynęta zawiedzie.Moim zdaniem warto jest zapłacić te pieniądze za ten wobler.
 15. Dzisiejszy wypad na ryby zapowiadał się obiecująco, już w pierwszym rzucie łowie bolenia jednak później była totalna porażka.
×
×
 • Create New...

Important Information

Privacy Policy