Skocz do zawartości

kubus

Użytkownicy
 • Ilość treści

  228
 • Rejestracja

 • Ostatnio

 • Wygrane dni

  2

kubus wygrał w ostatnim dniu 7 Wrzesień 2017

kubus ma najbardziej lubianą zawartość!

Reputacja

82 Excellent

Ostatnio na profilu byli

Blok z ostatnio odwiedzającymi jest wyłączony i nie jest wyświetlany innym użytkownikom.

 1. kubus

  Lipie

  No nie całkiem :) SSR też chodzi :) Pozdro. Ps. Ktoś, ponoć z Kolbuszk,i na stanowisku "głęboka woda -7" prawdopodobnie, końcem kwietnia, zostawił wagę wskazówkową. Uczciwego, tego co zgubił proszę o kontakt. Czeka nagroda :) Powiem u kogo można ją odebrać :)
 2. kubus

  Lipie

  @Siksa nie wiem co Ci odpisać?! :) Nie chcemy wprowadzenia zakazu wedkowania na żywca, ale tak mi wpadło do głowy, ze zawsze możesz go przywiązać . Tak w tajemnicy Ci powiem-napiszę, że fajne szczupłe czają się nie opodal, prawie pod "nogami". Pozdrawiam.
 3. kubus

  Lipie

  Też na to liczymy :) Pozdrawiam.
 4. kubus

  Lipie

  Ooooo... sam jestem zdziwiony! Musze iść na zebranie :). A tak na poważnie, słyszałeś tylko o takim zarybieniu? Czy widziałeś druki zarybieniowe? Karp tarlak, kilka kg? No tak. Jeśli sie przyjmie, że tartak to już 2-4kg to tak. To są już tarlaki Po klika set karpi i amurów Dobre sobie . Nie "łykajcie wszystkiego jak leci". Dopytujcie o szczegóły. Poproście o tabelki zarybienia z pieczątką i podpisem. Czarno na białym, ile, gdzie i czym (okręg) zarybił. Gdzie zakupili te tarlaki? Ile na to wydali (okręg) pieniędzy? Niech ktoś konkretnie weźmie odpowiedzialność za takie informacje.
 5. kubus

  Lipie

  Po za tym, że zbiornik został typu 'nie zabijaj" żadne zasady się nie zmieniły. Jest to samo co w 2018. Pozdrawiam.
 6. kubus

  Lipie

  Wczoraj, tj, sobota było 15 cm.
 7. kubus

  Lipie

  aby wszyscy Jak już moderujesz to do końca. Popraw bo w oczy razi.
 8. Chyba nie jest tak źle. To tylko chwilowe. Ponoć wzięli cały towar i pojechali na targi do Poznania.
 9. Coś chyba nie wyszło. Parę dni temu widziałem, że sklep otwarty, ale nie miałem czasu zaglądnąć. Dziś zajeżdżam na parking, a tam zamknięte a i towaru przez witrynę nie widać
 10. Marzenia ściętej głowy! Kogo i gdzie byś się nie zapytał, to wszyscy są za tym. A tylko się odwróć i udawaj, że nie widzisz i jest KILL. Ktoś tu wyliczył, 8% jest za. A reszta gdzie!? Czyli co? Karta MUSI się wrócić! Zdają i słono płacąc za prawo jady otrzymuje je się, i tu jakoś nikt nie płacze, że musi się wrócić. Takich przypadków można by mnożyć, gdzie się płaci i się nie wraca, ale karta musi się wrócić.
 11. kubus

  Lipie

  Lipie i zakaz nęcenia? Zaglądnijcie na fora, a co niektórzy sobie puknijcie w łeb! Ile to się syfu na nas wylało za zawody z tamtego roku jak podczas nich wprowadziliśmy zakaz nęcenia! Ile to było płaczu, i lament, że nuda i nie ma co robić! A teraz popiera, zakaz nęcenia! Obłuda i Faryzeusze.
 12. kubus

  Lipie

  Ok. Nie doczytałem. Przepraszam. Trzymam za słowo pisane, nie powiedziane. Zgłoszę zawody w lipcu i sierpniu i w regulaminie zawodów zaznaczę, że podczas ich trwania będzie stosowany zakaz nęcenia i przechowywania ryb w siatkach. Wszystko jasne.
 13. kubus

  Lipie

  Zupełnie nie przemyślana decyzja. Zaczyna mnie to irytować, żeby nie napisać wq...ć! Zapis członków ZO to cios poniżej pasa! Nie dotrzymują obietnic i chyba mam dość Ich-Was(?) bronienia! Na zebraniu było jasno i wyraźnie powiedziane! Na zbiorniku Lipie będą takie przypisy jakie razem ustalimy! Ustaliliśmy jasno i wyraźnie, wszystko zostaje bez zmian tylko dochodzi "nokill", a po kilku tygodniach Zarząd ma to ...... i wprowadza swoje widzimisię, bez naszej wiedzy i nawet nas o zdanie nie pytając. Raz, zbiornik typy no kil - nie zabieramy ryb to i nie przechowujemy! Nie ważne zawody czy nie! Nie są stosowane wszelkiego rodzaju siatki do przechowywania! Jasne, czytelne i proste jak drut! Dwa, o jakim wytchnieniu mówicie! Lipiec i sierpień to środek sezonu. Wędkujących więcej jak na zawodach. Bzdura i brak pojęcia. A ty co piszesz, że za dużo nęcone-sypane. Zapomniałeś o naszych zawodach i podczas ich trwania o zakazie nęcenia! Było wiele płaczu i lamentowania bo nie ma co robić! Widocznie traktujecie zawody jako nie łowienie tylko nęcenie!. A ze co zawody! To niby co? Jako gospodarze i opiekunowie, co dajemy w to łowisko swój prywatny czas i pieniądze, to niby zawody mamy robić gdzie? na Zalewie czy innej wodze!? Było zapisane, zawody nie częściej jak raz w miesiącu! Po czym sami dopuszczają kolejne w 2018. też bez nasze wiedzy i zgody, i potem lament bo zawody. My robimy TYLKO trzy zawody w roku! Czy to dużo? A wydatki!? Choćby na ten rok! Baner No Kill i rury do niego niecałe 200 zł i poszło z prywatnej kieszeni. Pięć nowych tablic, bo zmiana regulaminu koszt to 80 zł jedna i też kolega zapłacił za nie co daje 400zł. Od 2010 roku, odkąd istnieje koło, zero jakichkolwiek wydatków typu, paluszki, woda, czynsze, siatki, kruszywo na stanowiska, czy choćby zero jakiejkolwiek delegacji. Bo wszystkie pieniądze na zarybienie! Mało tego, puchary na zawody też z prywatnych, nie kołowych pieniędzy. Proszę pokazać drugie takie koło! Każdy jeden skarbnik koła ma procent od zebranej składki. Proszę wskazać choć jednego skarbnika który tych pieniędzy zrzeknie się na rzecz zarybienia!? Nasz nie wziął ani grosza, wszystko przekazał na rybę. Zasrane sracze i trzeba wyczyścić, to i pieniądze potrzebne. Z kołowych? Szkoda bo na rybę, to robiliśmy składkę i z prywatnych to zostało oczyszczone. Przez te osiem lat ani razu nie usłyszałem dziękuję tylko wieczne problemy, i kłody pod nogi. Zapraszam na zebranie koła. 3.03.2019. Otworze sobie mordę jak ta lala! BO MAM JUŻ TAKICH ZAGRYWEK SERDECZNIE... Przedstawiciel ZO z tamtego roku jeszcze na zadanie jednego, jedynego pytania, do tej pory nam nie odpowiedział.
 14. Widziałem dziś, że na ul. Kwiatkowskiego, w tych nowych budynkach, na wysokości rzeki Strug otwiera się jakiś nowy sklep wędkarski
 15. Tego nie liczmy, bo jest zakaz trolingu na wszystkich wodach PZW TGB. RZ pełna to 200zł. A czy na terenie ZO TGB są wody dodatkowo płatne?
×
×
 • Utwórz nowe...

Ważne informacje

W dniu 25 maja 2018 roku weszło w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r - RODO. Abyś mógł korzystać z portalu Podkarpacki Serwis Wędkarski potrzebujemy Twojej zgody na przetwarzanie danych osobowych oraz danych zapisanych w plikach cookies. Proszę o zapoznanie się z Polityką prywatności.