Jump to content

kubus

Użytkownicy
 • Content Count

  231
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  2

kubus last won the day on September 7 2017

kubus had the most liked content!

Community Reputation

82 Excellent

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. U nas w kole ta opłata jest dobrowolna. Z resztą, opłacalna i zalecana. W tamtym roku kolega doznał drobnego "uszczerbku na zdrowiu" i w wyniku odszkodowania przytulił parę stóweczek. Nie wiem ile. Mało czy dużo, ale sobie chwalił.
 2. Prawda Idąc tym tropem co kolega @kali podpowiada( i słusznie), czyli co? Kupię w hodowli pełnołuskie. Cześć wpuszczę do rzeki i staną się Sazanami, a pozostałe do zbiornika i tak jak piszesz będą to pełnołuskie świniaki z zbiornika?! Darwin w grobie się przewraca - jak to czyta :)
 3. Pogratulować. Fajne rybki. Ale mam pytanie, napisał kolega "Karp-Sazan". Zawsze mam problemy jak mam odróżnić Karpia Pełnołuskiego od Sazana-czyli formy dzikiej. Możesz mi podpowiedzieć czym się różnią? Jak Ty je rozróżniasz? Bo na pewno każdy pełnołuski, wychudzony, nie będzie sazanem. Pozdrawiam.
 4. kubus

  Lipie

  No nie całkiem :) SSR też chodzi :) Pozdro. Ps. Ktoś, ponoć z Kolbuszk,i na stanowisku "głęboka woda -7" prawdopodobnie, końcem kwietnia, zostawił wagę wskazówkową. Uczciwego, tego co zgubił proszę o kontakt. Czeka nagroda :) Powiem u kogo można ją odebrać :)
 5. kubus

  Lipie

  @Siksa nie wiem co Ci odpisać?! :) Nie chcemy wprowadzenia zakazu wedkowania na żywca, ale tak mi wpadło do głowy, ze zawsze możesz go przywiązać . Tak w tajemnicy Ci powiem-napiszę, że fajne szczupłe czają się nie opodal, prawie pod "nogami". Pozdrawiam.
 6. kubus

  Lipie

  Też na to liczymy :) Pozdrawiam.
 7. kubus

  Lipie

  Ooooo... sam jestem zdziwiony! Musze iść na zebranie :). A tak na poważnie, słyszałeś tylko o takim zarybieniu? Czy widziałeś druki zarybieniowe? Karp tarlak, kilka kg? No tak. Jeśli sie przyjmie, że tartak to już 2-4kg to tak. To są już tarlaki Po klika set karpi i amurów Dobre sobie . Nie "łykajcie wszystkiego jak leci". Dopytujcie o szczegóły. Poproście o tabelki zarybienia z pieczątką i podpisem. Czarno na białym, ile, gdzie i czym (okręg) zarybił. Gdzie zakupili te tarlaki? Ile na to wydali (okręg) pieniędzy? Niech ktoś konkretnie weźmie odpowiedzialność za takie infor
 8. kubus

  Lipie

  Po za tym, że zbiornik został typu 'nie zabijaj" żadne zasady się nie zmieniły. Jest to samo co w 2018. Pozdrawiam.
 9. kubus

  Lipie

  Wczoraj, tj, sobota było 15 cm.
 10. kubus

  Lipie

  aby wszyscy Jak już moderujesz to do końca. Popraw bo w oczy razi.
 11. Chyba nie jest tak źle. To tylko chwilowe. Ponoć wzięli cały towar i pojechali na targi do Poznania.
 12. Coś chyba nie wyszło. Parę dni temu widziałem, że sklep otwarty, ale nie miałem czasu zaglądnąć. Dziś zajeżdżam na parking, a tam zamknięte a i towaru przez witrynę nie widać
 13. Marzenia ściętej głowy! Kogo i gdzie byś się nie zapytał, to wszyscy są za tym. A tylko się odwróć i udawaj, że nie widzisz i jest KILL. Ktoś tu wyliczył, 8% jest za. A reszta gdzie!? Czyli co? Karta MUSI się wrócić! Zdają i słono płacąc za prawo jady otrzymuje je się, i tu jakoś nikt nie płacze, że musi się wrócić. Takich przypadków można by mnożyć, gdzie się płaci i się nie wraca, ale karta musi się wrócić.
 14. kubus

  Lipie

  Lipie i zakaz nęcenia? Zaglądnijcie na fora, a co niektórzy sobie puknijcie w łeb! Ile to się syfu na nas wylało za zawody z tamtego roku jak podczas nich wprowadziliśmy zakaz nęcenia! Ile to było płaczu, i lament, że nuda i nie ma co robić! A teraz popiera, zakaz nęcenia! Obłuda i Faryzeusze.
 15. kubus

  Lipie

  Ok. Nie doczytałem. Przepraszam. Trzymam za słowo pisane, nie powiedziane. Zgłoszę zawody w lipcu i sierpniu i w regulaminie zawodów zaznaczę, że podczas ich trwania będzie stosowany zakaz nęcenia i przechowywania ryb w siatkach. Wszystko jasne.
×
×
 • Create New...

Important Information

Privacy Policy