Jump to content

kubus

Użytkownicy
 • Content Count

  231
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  2

Everything posted by kubus

 1. U nas w kole ta opłata jest dobrowolna. Z resztą, opłacalna i zalecana. W tamtym roku kolega doznał drobnego "uszczerbku na zdrowiu" i w wyniku odszkodowania przytulił parę stóweczek. Nie wiem ile. Mało czy dużo, ale sobie chwalił.
 2. Prawda Idąc tym tropem co kolega @kali podpowiada( i słusznie), czyli co? Kupię w hodowli pełnołuskie. Cześć wpuszczę do rzeki i staną się Sazanami, a pozostałe do zbiornika i tak jak piszesz będą to pełnołuskie świniaki z zbiornika?! Darwin w grobie się przewraca - jak to czyta :)
 3. Pogratulować. Fajne rybki. Ale mam pytanie, napisał kolega "Karp-Sazan". Zawsze mam problemy jak mam odróżnić Karpia Pełnołuskiego od Sazana-czyli formy dzikiej. Możesz mi podpowiedzieć czym się różnią? Jak Ty je rozróżniasz? Bo na pewno każdy pełnołuski, wychudzony, nie będzie sazanem. Pozdrawiam.
 4. kubus

  Lipie

  No nie całkiem :) SSR też chodzi :) Pozdro. Ps. Ktoś, ponoć z Kolbuszk,i na stanowisku "głęboka woda -7" prawdopodobnie, końcem kwietnia, zostawił wagę wskazówkową. Uczciwego, tego co zgubił proszę o kontakt. Czeka nagroda :) Powiem u kogo można ją odebrać :)
 5. kubus

  Lipie

  @Siksa nie wiem co Ci odpisać?! :) Nie chcemy wprowadzenia zakazu wedkowania na żywca, ale tak mi wpadło do głowy, ze zawsze możesz go przywiązać . Tak w tajemnicy Ci powiem-napiszę, że fajne szczupłe czają się nie opodal, prawie pod "nogami". Pozdrawiam.
 6. kubus

  Lipie

  Też na to liczymy :) Pozdrawiam.
 7. kubus

  Lipie

  Ooooo... sam jestem zdziwiony! Musze iść na zebranie :). A tak na poważnie, słyszałeś tylko o takim zarybieniu? Czy widziałeś druki zarybieniowe? Karp tarlak, kilka kg? No tak. Jeśli sie przyjmie, że tartak to już 2-4kg to tak. To są już tarlaki Po klika set karpi i amurów Dobre sobie . Nie "łykajcie wszystkiego jak leci". Dopytujcie o szczegóły. Poproście o tabelki zarybienia z pieczątką i podpisem. Czarno na białym, ile, gdzie i czym (okręg) zarybił. Gdzie zakupili te tarlaki? Ile na to wydali (okręg) pieniędzy? Niech ktoś konkretnie weźmie odpowiedzialność za takie infor
 8. kubus

  Lipie

  Po za tym, że zbiornik został typu 'nie zabijaj" żadne zasady się nie zmieniły. Jest to samo co w 2018. Pozdrawiam.
 9. kubus

  Lipie

  Wczoraj, tj, sobota było 15 cm.
 10. kubus

  Lipie

  aby wszyscy Jak już moderujesz to do końca. Popraw bo w oczy razi.
 11. Chyba nie jest tak źle. To tylko chwilowe. Ponoć wzięli cały towar i pojechali na targi do Poznania.
 12. Coś chyba nie wyszło. Parę dni temu widziałem, że sklep otwarty, ale nie miałem czasu zaglądnąć. Dziś zajeżdżam na parking, a tam zamknięte a i towaru przez witrynę nie widać
 13. Marzenia ściętej głowy! Kogo i gdzie byś się nie zapytał, to wszyscy są za tym. A tylko się odwróć i udawaj, że nie widzisz i jest KILL. Ktoś tu wyliczył, 8% jest za. A reszta gdzie!? Czyli co? Karta MUSI się wrócić! Zdają i słono płacąc za prawo jady otrzymuje je się, i tu jakoś nikt nie płacze, że musi się wrócić. Takich przypadków można by mnożyć, gdzie się płaci i się nie wraca, ale karta musi się wrócić.
 14. kubus

  Lipie

  Lipie i zakaz nęcenia? Zaglądnijcie na fora, a co niektórzy sobie puknijcie w łeb! Ile to się syfu na nas wylało za zawody z tamtego roku jak podczas nich wprowadziliśmy zakaz nęcenia! Ile to było płaczu, i lament, że nuda i nie ma co robić! A teraz popiera, zakaz nęcenia! Obłuda i Faryzeusze.
 15. kubus

  Lipie

  Ok. Nie doczytałem. Przepraszam. Trzymam za słowo pisane, nie powiedziane. Zgłoszę zawody w lipcu i sierpniu i w regulaminie zawodów zaznaczę, że podczas ich trwania będzie stosowany zakaz nęcenia i przechowywania ryb w siatkach. Wszystko jasne.
 16. kubus

  Lipie

  Zupełnie nie przemyślana decyzja. Zaczyna mnie to irytować, żeby nie napisać wq...ć! Zapis członków ZO to cios poniżej pasa! Nie dotrzymują obietnic i chyba mam dość Ich-Was(?) bronienia! Na zebraniu było jasno i wyraźnie powiedziane! Na zbiorniku Lipie będą takie przypisy jakie razem ustalimy! Ustaliliśmy jasno i wyraźnie, wszystko zostaje bez zmian tylko dochodzi "nokill", a po kilku tygodniach Zarząd ma to ...... i wprowadza swoje widzimisię, bez naszej wiedzy i nawet nas o zdanie nie pytając. Raz, zbiornik typy no kil - nie zabieramy ryb to i nie przechowujemy! Nie ważne zawody
 17. Widziałem dziś, że na ul. Kwiatkowskiego, w tych nowych budynkach, na wysokości rzeki Strug otwiera się jakiś nowy sklep wędkarski
 18. Tego nie liczmy, bo jest zakaz trolingu na wszystkich wodach PZW TGB. RZ pełna to 200zł. A czy na terenie ZO TGB są wody dodatkowo płatne?
 19. Nie chce mi się więcej szukać, ale dwie pierwsze opinie o okregu TGB @MilanND - Reszta wód w okręgu jest pozostawiona sama sobie i stąd mamy obraz PZW jaki znamy... @Kazekkaczor - A reszta wód zdegradowana i zklusowana... Że o Wilczej Woli nie wspomnę...
 20. Czy aby na pewno? Wszystkie wody, ( nie ma wód dodatkowo płatnych), okręgu RZ kosztują 290 zł. Z tego co piszesz TGB 200zł ale mam wątpliwości, bo na terenie okręgu TGB są jeszcze wody dodatkowo płatne(nie mam na myśli wód prywatnych tylko PZW). A więc mam pytanie, jaki koszt wędkowania jest na terenie TGB na wszystkich wodachPZW?
 21. Panowie - koledzy przeczytajcie i zastanówcie się! Kolega @rafaello pamięta jak tam gdzieś w Kole PZW 23 lata temu nawywijali z fakturą. Zrezygnował i pewno więcej w tamta stronę nie patrzy. Nie wiem dokładnie jaka jest różnica w opłatach Rzeszów a Tarnobrzeg, ale, z tego co tu czytam, wnioskuję, że Tarnobrzeg ma więcej i za mniej do zaoferowania niż Rzeszów. A Rzeszów to dno i tym podobne. Dla różnicy paru zł. już jesteście w stanie zapomnieć co jeszcze parę lat temu tutaj pisaliście na temat Okręgu Tarnobrzeg za dewastację Wilczej Woli.
 22. Witam i takie małe info. Znaczki w sklepie już są na 2019r. Pozdrawiam.
 23. I dalej PZW... ZO PZW ( i tu proszę sobie wpisać dowolny okręg) nie chroni ryb i nigdy ich chronić nie będzie! W Zarządzie Rzeszów jest 16 członków i maja podzielone funkcje (sport, młodzież, itd) NIE MA TAM funkcji strażnika rybackiego-wędkarskiego. Zresztą, jak by nawet była, to ilu strażników by było z tych 16? Nawet żeby wszyscy to co upilnują? Ilu strażników jest w PSR? Sam nie wiem, ale chyba mnij jak 20. Ile zbiorników - rzek do sprawdzenia? A mamy, puki co 40 godzinny tydzień pracy. PZW to my! Jak sobie sami wód nie przypilnujemy i o nie nie zadbamy to... Jest przednówek, idą
 24. kubus

  Jak nie PZW to co?

  No i Ci dołożyłem jeszcze trzy :) Dość ciekawe... Ale idę spać :)
 25. kubus

  Jak nie PZW to co?

  Jesteś wędkarzem? Jak tak to i członkiem PZW. Jak członkiem PZW to masz z tym coś wspólnego :) Pozdrawiam.
×
×
 • Create New...

Important Information

Privacy Policy