Skocz do zawartości

rav_id

Aktywni
 • Zawartość

  112
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

 • Wygrane w rankingu

  2

Ostatnia wygrana rav_id w dniu 29 Marzec 2018

Użytkownicy przyznają rav_id punkty reputacji!

Reputacja

62 Excellent

Ostatnie wizyty

Blok z ostatnimi odwiedzającymi dany profil jest wyłączony i nie jest wyświetlany użytkownikom.

 1. rav_id

  Mucha na spining

  Muszę spróbować takiego rozwiązania w przyszłym seoznie. Piankowców mam trochę pokręconych, a klenie dość często ignorują u mnie to co płynie po powierzchni. Dodatkowo może to będzie sposób żeby dobrać się do jazi. Nie wspomnę, że okoniowe przyłowy pewnie będą na porządku dziennym. Łowisz Piotrze z żyłką czy plecionką?
 2. rav_id

  Plecionka pod okonie

  Osobiście Dragona Invisble nie używałem, ale znajomi owszem i to dużo w różnych warunkach: dzień, noc, łowiska mocno zarośnięte i pełne gałęzi. Nie słyszałem od nich o tej plecionce złego słowa. Wręcz przeciwnie. Podejrzewam, że wina leży w jakości nawoju.
 3. rav_id

  Rzeka Wisłoka

  Albo tu: http://instytutmeteo.pl/aktualne-stany-rzek-w-polsce Polecam też apkę dla kajakarzy "Zwałkowe pegle"
 4. rav_id

  Zalew Rzeszowski

  Jak byłem popołudniem we wtorek to kawa z mlekiem była, mimo to bolenie żerowały całkiem dobrze, biała ryba też się spławiała. Ja nastawiony na szczupaczka wróciłem bez brań.
 5. rav_id

  Trolling i inne pomysły z Akacjowej ;=)

  Tylko po co się powtarzać skoro zakaz łowienia z mostów jest jasno zapisany w RAPR?
 6. rav_id

  Trolling i inne pomysły z Akacjowej ;=)

  Będąc początkiem kwietnia w siedzibie PZW na Akacjowej pytałem o to. Pani przyznała, że faktycznie zapis został niefortunnie sformułowany i może to sugerować, ale zakazu brodzenia w tym roku nie ma. Tak właściwie to nie wiadomo po co ten zapis jest. Czy dla łowienia z brzegu i środków pływających jest jakaś alternatywa? Środki latające może? 😁
 7. rav_id

  kormorany !

  Trochę o kormoranach okiem ornitologa:
 8. rav_id

  Film, książka itp. ;)

  Warto obejrzeć ekranizację "Millenium" Stiega Larssona, ale wersję szwedzką - z klimatem, bez hollywodzkiego efekciarstwa. Filmy oczywiście nie oddają w pełni klimatu książek ale i tak trzeba je zobaczyć. Kawał dobrego kina. 1. Mężczyźni, którzy nienawidzą kobiet 2. Dziewczyna, która igrała z ogniem 3. Zamek z piasku, który runął
 9. rav_id

  Filmoteka PSW - filmy użytkowników

  Nagrany wraz z kolegą podczas pstrągwego wypadu: Przy okazji zapraszam na kanał inforyby https://www.youtube.com/channel/UCaYLS4LM3zgfjPH9gbNirXQ
 10. rav_id

  Składki Okręgowe i Porozumienia

  Mam do kolegów pytanie. Na co dzień wędkuję w innym okręgu, a w Rzeszowie będę na święta u rodziny. Zabieram kijek żeby co nieco połowić na "starych śmieciach". Czytałem zasady wędkowania na wodach PZW Rzeszów. Czy dobrze rozumiem, że wedkowanie tylko z brzegu oznacza równocześnie zakaz brodzenia? Nie ma tego zapisanego wprost.
 11. rav_id

  Moje "tajne" łowisko

  Zdjęcie ryby trzymanej na ogon w wodzie znacznie łatwiej zrobić z stąd pewnie takich zdjęć jest więcej. Mam też takie, ale skoro fotografowi udało się zrobić zdjęcie odpływającej rybce to wrzuciłem takie. Też nie jestem za tym żeby snuć dziwne przypuszczenia.
 12. rav_id

  Moje "tajne" łowisko

  Dorzucę coś od siebie, rybka spoza regionu, ubiegłotygodniowa
 13. rav_id

  MUCHY, SPODNIOBUTY PROS, PODBIERAK MUCHOWY

  A cena zestawu?
 14. rav_id

  Obrotowki

  Nie za małe te haki Piotrek? Może być problem z zacięciem Poza tym blaszki super.
 15. rav_id

  Moje "tajne" łowisko

  Jak nie wolno w Wisłoku to i w jego dopływach również.
×

Komunikat

W dniu 25 maja 2018 roku wchodzi w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r - RODO. Abyś mógł korzystać z portalu Podkarpacki Serwis Wędkarski potrzebujemy Twojej zgody na przetwarzanie danych osobowych oraz danych zapisanych w plikach cookies. Proszę o zapoznanie się z Polityką prywatności.