Jump to content

klimakg

Użytkownicy
 • Content Count

  34
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

11 Good

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Nastawiam się żeby pochodzić trochę za okoniem i nie wiem czy od starej części wyrobiska czy raczej od strony gdzie wydobywają żwir. Czy jest sens zapuszczać się tak daleko pewnie się okaże...
 2. Połowił ktoś ostatnio na zbiorniku, szukam info ponieważ będę weekendem w mielcu i planuje wyskoczyć na jakąś stojącą wodę i Otałęż wydaje się być jedynym sensownym zbiornikiem w okolicy.
 3. A może coś takiego, cena też myślę w miarę przystępna https://www.youtube.com/watch?v=OfdOCWmwAEo
 4. Kolego Anacondę Base do 250 zł spokojnie dostaniesz nówkę sztukę nie śmiganą, wystarczy zapytać wujka google gdzie. Musisz przemyśleć tylko ten kołowrotek, dokładasz 50 pln i masz super zestaw za 450 pln albo szukasz tańszej anacondy. Twoje zabawki, Twoja piaskownica, wybór należy do Ciebie.
 5. Jeśli chodzi o wędkę poszukaj coś w asortymencie Anacondy np. Base a kołowrotek to myślę, że Spro super long cast 460 albo coś w ten deseń (tylko troszeczkę będziesz musiał dołożyć) Myślę, że na początek będzie OK:D
 6. Z doświadczenia wiem, że wolę zainwestować od razu w coś lepszego. Wszystkie moje wędki które miały być na chwilę i do spróbowania tylko mnie zniechęcały i do dzisiaj stoją nie ruszone po kilku wypadach. Mam oczywiście pewien pułap cenowy, którego specjalnie nie podawałem żeby nie odrzucać żadnych propozycji.
 7. Trudne pytanie dla osoby zaczynającej przygodę z wędkarstwem gruntowym, powiedzmy że będą to w większości starorzecza i stawy czasami jakieś jeziorko lub komercja, koszyczki raczej małe i średnie maks do 40 gr a co do ryb to na jakieś giganty się nie nastawiam. Tak to sobie wyobrażam na początku, pewnie życie zweryfikuje:)
 8. Dzięki za konkretne odpowiedzi:) o to mi chodziło. Jeszcze zastanawiałem się nad jakimś pickerem, miałem na oku Browninga Commercial King ale odradzano mi ją z powodu zbyt małej długości. Jak sądzicie wędka ma być na wody stojące.
 9. Witam panowie, chciałbym się was poradzić jaki kijaszek wybrać do zabawy z methodą. Na oku mam kilka wędzisk ale ostatnio trzymałem w ręce cuś takiego http://www.raven-fishing.pl/jvs-patriot-feeder-10-50g-l/pl/product/4585/ co o tym sądzicie? Prosiłbym również o inne ciekawe propozycje i wasze ulubione wędziska. Przede wszystkim chciałbym używać takiego kija na wodach stojących ewentualnie malutki uciąg wody, najczęściej nieduże podajniki lub koszyczki myślę, że max do 40 gr. Z góry dziękuje za komentarze. P.S. Proszę o wyrozumiałość, dopiero zaczynam zabawę z feederkiem.
 10. Nowy kręciołek + plecionka + rękawice na zimne dni
 11. Niestety nie na muchę muchówka była po prostu wędziskiem rezerwowym i zawieruszyła się na zdjęciu, sandacz padł na spina:)
 12. Pierwszy w tym sezonie -> 70cm
 13. Większość na strima i kilka na mokrą
 14. Wczorajszy i dzisiejszy wypad z móchówką w okolicach mostu w mielcu zaowocował w kilkanaście kleni i jednego bolenia.
×
×
 • Create New...

Important Information

Privacy Policy