Skocz do zawartości

darius88

Aktywni
 • Zawartość

  97
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

Reputacja

13 Good
 1. Siatka wędkarska

  90 zł
 2. Siatka wędkarska

  Nowa cena 105 zł
 3. Siatka wędkarska

  Sprzedam siatkę wędkarską kwadratową MILO INCREDIBLE Carp 45x35 cm, wykonana jest z wytrzymałego i łatwo schnącego materiału , długość 3 m.Siatka użyta 3 razy na zawodach.Cena 125 zł ,odbiór Boguchwała ,Rzeszów ewentualnie możliwość wysyłki.
 4. Siatka tubertini i kamizelkę

  Siatka sprzedana
 5. Siatka tubertini i kamizelkę

  Sprzedam siatkę Tubertini , długość 300 cm ,średnica pierwszej obręczy 50 cm , kolejnych 45 cm.Siatka jest szybko schnąca , użyta 4 razy na zawodach.Cena 80 zł. Mam do sprzedania również kamizelkę widoczną na zdjęciach .Cena 35 zł. Odbiór Rzeszów/Boguchwała ewentualnie wysyłka .
 6. Jeśli jeszcze była by jakaś wolna to też bym przygarnął jedną
 7. Wisłok

  Od Babice w górę
 8. Żwirownia w Zwięczycy-Rzeszów

  Można normalnie korzystać z całego zbiornika
 9. Zawody z okazji Dnia Dziecka 2016

  Jeśli chodzi ci o zawody żwirowni w zwięczycy to jesli jesteś z koła 1 lub 13 to nie powinno być problemu , w tych zawodach co roku startuje około 100 dzieci , prawdopodobnie trzeba się wcześniej zapisać
 10. Składki Okręgowe i Porozumienia

  Zacznijcie koledzy działać a nie tylko wszyscy tylko gadają , że to czy tamto . Są zebrania sprawozdawcze lub sprawozdawczo-wyborcze po których możecie byc członkami zarządu koła i wtedy starajcie się coś zmienić.To ilu wędkarzy przychodzi na takie zebrania to jest śmieszne, jak przychodzi do dyskusji to nie ma komu zabrać głosu , ale jak się "koledzy" spotkają na rybach to już jest wiele rzeczy do obgadania .Proste rozwiazanie ZACZNIJCIE DZIAŁAĆ W SWOICH KOŁACH I COS ZMIENIAĆ ,A NIE TYLKO NARZEKAĆ.
 11. Kontrole wędkarskie

  Ja nie ale 6 osobom trafiły się mandaciki
 12. Kontrole wędkarskie

  no i po pierwszych kontrolach posypały się pierwsze mandaty
 13. Wisłok

  Wypowiem się może na temat leszcza powyżej Rzeszowa ,czyli tam gdzie głównie łowie tzn. w Boguchwale .Sezon bardzo kiepski .Wiosna to totalna porażka. Brała sporadycznie większa płoć . W połowie lipca coś połowiłem leszcza , ale bez rewelacji.W tym sezonie bardzo fajnie brały drapieżniki przez okres letni.
 14. Żwirownia w Zwięczycy-Rzeszów

  Chodzi o to że nagle obudził się "właściciel " terenu ponieważ nie spodobało mu się to że u "siebie " nie mógł sobie spokojnie posiedzieć tylko go wędkarze przeganiali. Sprawą własności gruntu zajmuje sie obecnie okręg w rzeszowie . Ten "właściciel twierdzi że zbiornik od strony wodaciągów (co wcześniej był przedzielony groblą, a którą jak twierdzi przerwała woda powodziowa , co jest nieprawda bo są świadkowie jak ten "właściciel" tą groble zniszczył ) należy do niego włącznie z rybą ,która się w nim znajduje. Sprawa jest w toku , szkoda tylko że zostało trochę pracy włożonej w drogę dojazdową , która obecnie jest oddzielona niezabezpieczonym wykopem.
 15. Wisłok

  Kolego jak najbardziej do łowienia .
×