Jump to content

darius88

Użytkownicy
 • Content Count

  100
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

13 Good

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Jeśli komuś nie podoba się działalność komendanta w Powiecie Rzeszowskim to czego ktoś tego nie zgłosił wcześniej , kolega Gajowy jest chętny to możemy cię zglosić na komendanta powiatowego i zobaczymy co zrobisz .
 2. Tak chlapią w szczególności do bloczka.
 3. Nie jest to nigdzie ujęte , że wszystkie są wodami górskimi, kiedys rozmawiałem z psr i powiedziano mi ,że dopływ nie ujęty w wykazie traktowany jest jak dany odcinek rzeki , czyli że jak wpływa do odcinka nizinnego to traktowany jest jako nizinny.
 4. Można normalnie korzystać z całego zbiornika
 5. Jeśli chodzi ci o zawody żwirowni w zwięczycy to jesli jesteś z koła 1 lub 13 to nie powinno być problemu , w tych zawodach co roku startuje około 100 dzieci , prawdopodobnie trzeba się wcześniej zapisać
 6. Zacznijcie koledzy działać a nie tylko wszyscy tylko gadają , że to czy tamto . Są zebrania sprawozdawcze lub sprawozdawczo-wyborcze po których możecie byc członkami zarządu koła i wtedy starajcie się coś zmienić.To ilu wędkarzy przychodzi na takie zebrania to jest śmieszne, jak przychodzi do dyskusji to nie ma komu zabrać głosu , ale jak się "koledzy" spotkają na rybach to już jest wiele rzeczy do obgadania .Proste rozwiazanie ZACZNIJCIE DZIAŁAĆ W SWOICH KOŁACH I COS ZMIENIAĆ ,A NIE TYLKO NARZEKAĆ.
 7. Ja nie ale 6 osobom trafiły się mandaciki
 8. no i po pierwszych kontrolach posypały się pierwsze mandaty
 9. Wypowiem się może na temat leszcza powyżej Rzeszowa ,czyli tam gdzie głównie łowie tzn. w Boguchwale .Sezon bardzo kiepski .Wiosna to totalna porażka. Brała sporadycznie większa płoć . W połowie lipca coś połowiłem leszcza , ale bez rewelacji.W tym sezonie bardzo fajnie brały drapieżniki przez okres letni.
 10. Chodzi o to że nagle obudził się "właściciel " terenu ponieważ nie spodobało mu się to że u "siebie " nie mógł sobie spokojnie posiedzieć tylko go wędkarze przeganiali. Sprawą własności gruntu zajmuje sie obecnie okręg w rzeszowie . Ten "właściciel twierdzi że zbiornik od strony wodaciągów (co wcześniej był przedzielony groblą, a którą jak twierdzi przerwała woda powodziowa , co jest nieprawda bo są świadkowie jak ten "właściciel" tą groble zniszczył ) należy do niego włącznie z rybą ,która się w nim znajduje. Sprawa jest w toku , szkoda tylko że zostało trochę pracy włożonej w drogę dojazdową
 11. Kolego jak najbardziej do łowienia .
 12. Kolega dobrze napisał wszystko proszę kierować na pw.
 13. Mam pytanie do kolegów , w których rejonach trzeba więcej patroli narażonych na kłusownictwo (bez komentarzy że w każdych) bo potrzebuje informacji w ramach ssr (chodzi o powiat rzeszowski bo dalej moje kompetencje nie sięgają) Dodam tu wpis że paru kolegów z forum zobowiązało się do uczestnictwa w ssr rzeszów .
 14. Do swojej astry zakupiłem ostatnio dębice presto i nie narzekam.
×
×
 • Create New...

Important Information

Privacy Policy