Skocz do zawartości

darius88

Aktywni
 • Zawartość

  100
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

Reputacja

13 Good

Ostatnie wizyty

Blok z ostatnimi odwiedzającymi dany profil jest wyłączony i nie jest wyświetlany użytkownikom.

 1. Jeśli komuś nie podoba się działalność komendanta w Powiecie Rzeszowskim to czego ktoś tego nie zgłosił wcześniej , kolega Gajowy jest chętny to możemy cię zglosić na komendanta powiatowego i zobaczymy co zrobisz .
 2. darius88

  Wisłok

  Tak chlapią w szczególności do bloczka.
 3. Nie jest to nigdzie ujęte , że wszystkie są wodami górskimi, kiedys rozmawiałem z psr i powiedziano mi ,że dopływ nie ujęty w wykazie traktowany jest jak dany odcinek rzeki , czyli że jak wpływa do odcinka nizinnego to traktowany jest jako nizinny.
 4. Można normalnie korzystać z całego zbiornika
 5. Jeśli chodzi ci o zawody żwirowni w zwięczycy to jesli jesteś z koła 1 lub 13 to nie powinno być problemu , w tych zawodach co roku startuje około 100 dzieci , prawdopodobnie trzeba się wcześniej zapisać
 6. Zacznijcie koledzy działać a nie tylko wszyscy tylko gadają , że to czy tamto . Są zebrania sprawozdawcze lub sprawozdawczo-wyborcze po których możecie byc członkami zarządu koła i wtedy starajcie się coś zmienić.To ilu wędkarzy przychodzi na takie zebrania to jest śmieszne, jak przychodzi do dyskusji to nie ma komu zabrać głosu , ale jak się "koledzy" spotkają na rybach to już jest wiele rzeczy do obgadania .Proste rozwiazanie ZACZNIJCIE DZIAŁAĆ W SWOICH KOŁACH I COS ZMIENIAĆ ,A NIE TYLKO NARZEKAĆ.
 7. Ja nie ale 6 osobom trafiły się mandaciki
 8. no i po pierwszych kontrolach posypały się pierwsze mandaty
 9. darius88

  Wisłok

  Wypowiem się może na temat leszcza powyżej Rzeszowa ,czyli tam gdzie głównie łowie tzn. w Boguchwale .Sezon bardzo kiepski .Wiosna to totalna porażka. Brała sporadycznie większa płoć . W połowie lipca coś połowiłem leszcza , ale bez rewelacji.W tym sezonie bardzo fajnie brały drapieżniki przez okres letni.
 10. Chodzi o to że nagle obudził się "właściciel " terenu ponieważ nie spodobało mu się to że u "siebie " nie mógł sobie spokojnie posiedzieć tylko go wędkarze przeganiali. Sprawą własności gruntu zajmuje sie obecnie okręg w rzeszowie . Ten "właściciel twierdzi że zbiornik od strony wodaciągów (co wcześniej był przedzielony groblą, a którą jak twierdzi przerwała woda powodziowa , co jest nieprawda bo są świadkowie jak ten "właściciel" tą groble zniszczył ) należy do niego włącznie z rybą ,która się w nim znajduje. Sprawa jest w toku , szkoda tylko że zostało trochę pracy włożonej w drogę dojazdową , która obecnie jest oddzielona niezabezpieczonym wykopem.
 11. darius88

  Wisłok

  Kolego jak najbardziej do łowienia .
 12. Kolega dobrze napisał wszystko proszę kierować na pw.
 13. Mam pytanie do kolegów , w których rejonach trzeba więcej patroli narażonych na kłusownictwo (bez komentarzy że w każdych) bo potrzebuje informacji w ramach ssr (chodzi o powiat rzeszowski bo dalej moje kompetencje nie sięgają) Dodam tu wpis że paru kolegów z forum zobowiązało się do uczestnictwa w ssr rzeszów .
 14. darius88

  Opony letnie i zimowe

  Do swojej astry zakupiłem ostatnio dębice presto i nie narzekam.
×
×
 • Dodaj nową pozycję...

Komunikat

W dniu 25 maja 2018 roku wchodzi w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r - RODO. Abyś mógł korzystać z portalu Podkarpacki Serwis Wędkarski potrzebujemy Twojej zgody na przetwarzanie danych osobowych oraz danych zapisanych w plikach cookies. Proszę o zapoznanie się z Polityką prywatności.