Jump to content

andgron

Użytkownicy
 • Content Count

  25
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

20 Excellent

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. info o zarybieniach …….. to se ne wrati jak mówią nasi sąsiedzi z południa , dlaczego ZO PZW Rzeszów tego zaprzestał domyślcie się sami .
 2. Polski Związek Wędkarski ,tu się nie da nic naprawić , ""to " trzeba zlikwidować i zacząć od nowa .
 3. Dzięki za ten filmik , wszystko jasne .
 4. Byłem dziś 3 godziny na Strugu (niebieski most za Tyczynem) , woda czysta i niska .Wynik 4 kleniki ok 18cm i 3 okonki ok 10 cm. Ta pstrągowa rzeczka jest skończona ,wydaje mi się ,że to wynik zaniechania od kilku lat zarybień .Szkoda.
 5. Mimo wszystko wybrałem się wczoraj na Gwoznicę ,4 godziny łowienia,zero brań, widziałem jednego małego pstrążka około 20 cm . Zero śladów po miejscowych robaczkarzach .
 6. Przeglądałem stronę ZO PZW Rzeszów i nie znalazłem ani słowa o zarybianiu naszych wód w 2018 r . Czyżby to były dane TAJNE ?
 7. To chyba ostatni Mohikanin . Szkoda tej rzeczki .
 8. Powiem krótko PZW nie da się zreformować to,to trzeba zlikwidować, nie ma innego wyjścia .
 9. andgron

  Lipie

  Dawniej zdarzało mi się zaglądnąć na Lipie ,teraz tam nie jeżdżę , jakoś tam nieprzyjemnie .
 10. Niestety w przepławce znowu jest może z 10 cm wody, elektrownia działa na pełnych obrotach , kasa misiu kasa .Działania podjęte przez (?) ZO nic dały .
 11. Wczoraj po południu nadal w przepławce nie było praktycznie wody.Dziś rano zadzwoniłem na Akacjową i poinformowałem o sytuacji . Osoba z którą rozmawiałem zapewniła mnie ,że będą interweniowć . Koło południa woda w przepławce już była . + dla ZO PZW .
 12. Od dłuższego już czasu w przepławce nie ma wody (no może jest kilka centymetrów) . Woda w całości jest kierowana na elektrownię , mam pytanie czy właściciel elektrowni ma prawo tak postępować ?
 13. Za poprzednich zarządów Gwożnica była COROCZNIE zarybiana.Wiem bo systematycznie wraz z kilkoma kolegami braliśmy udział w tych zarybieniach .
×
×
 • Create New...

Important Information

Privacy Policy