Jump to content

andgron

Użytkownicy
 • Content Count

  31
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  1

andgron last won the day on March 14

andgron had the most liked content!

Community Reputation

24 Excellent

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Nie to nie jest średniowiecze , to relikt słusznie minionych czasów .Tego nie da się naprawić , to trzeba zlikwidować .
 2. Masz rację ten jaz uniemożliwia wejście pstrąga z Wisłoka. Dawniej pstrągi tu były bo Gwożnica była skutecznie zarybiana , jeździłem tam z kolegami na takie zarybiania aż za Niebylec .Gwożnica ma tam szerokość ok. 2 metrów ,żadnej dużej ryby i narybek mógł spokojnie dorastać , ….ale to już było ,niestety .
 3. Extra ! wielki szacun dla wykonawcy !
 4. Kilku moich kolegów i ja przez wiele lat uczestniczyliśmy w zarybieniach (pstrąg) , ale od kilku lat ZO PZW Rzeszów nie jest zainteresowany naszą obecnością, dlaczego ? Odpowiedź jest prosta ….. a po co ma im ktoś patrzyć na ręce .
 5. Połowa żwirowni , tylko ta od strony Budziwoja jest jeszcze pokryta cieńką taflą lodu .
 6. info o zarybieniach …….. to se ne wrati jak mówią nasi sąsiedzi z południa , dlaczego ZO PZW Rzeszów tego zaprzestał domyślcie się sami .
 7. Polski Związek Wędkarski ,tu się nie da nic naprawić , ""to " trzeba zlikwidować i zacząć od nowa .
 8. Dzięki za ten filmik , wszystko jasne .
 9. Byłem dziś 3 godziny na Strugu (niebieski most za Tyczynem) , woda czysta i niska .Wynik 4 kleniki ok 18cm i 3 okonki ok 10 cm. Ta pstrągowa rzeczka jest skończona ,wydaje mi się ,że to wynik zaniechania od kilku lat zarybień .Szkoda.
 10. Mimo wszystko wybrałem się wczoraj na Gwoznicę ,4 godziny łowienia,zero brań, widziałem jednego małego pstrążka około 20 cm . Zero śladów po miejscowych robaczkarzach .
 11. Przeglądałem stronę ZO PZW Rzeszów i nie znalazłem ani słowa o zarybianiu naszych wód w 2018 r . Czyżby to były dane TAJNE ?
 12. To chyba ostatni Mohikanin . Szkoda tej rzeczki .
×
×
 • Create New...

Important Information

Privacy Policy