Jump to content

sens

Użytkownicy
 • Content Count

  32
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

11 Good

Recent Profile Visitors

828 profile views
 1. Obniżka ceny na 280
 2. Witam. Do sprzedania fotel Elektrostatyk wraz z podnóżkiem w bardzo dobrym stanie wizualnym. Nie był użytkowany do wędkowania, a jedynie do wypoczynku. Cena 310 zł. NIE ROZDZIELAM ZESTAWU.
 3. sens

  Wisłok

  Panowie jaki poziom wody na miejskim?
 4. Zmiana ceny 80 zł
 5. Witam. Do sprzedania kołowrotek DAM Camaro 640 FS z wolnym biegiem. W zestawie 2 szpule, w tym jedna aluminiowa z nawiniętą świeżo żyłką Daiwa Hyper Sensor o średnicy 0.26. Stan mechaniczny kołowrotka oceniam na bardzo dobry, w zeszłym roku był serwisowany u p. Przemka z Dębicy (wymieniona sprężyna hamulca i przesmarowany), dzięki czemu działa bardzo dobrze. Kołowrotek posiada drobne ślady użytkowania, gdyż jest w ciągłej eksploatacji. Szczegółowe informacje odnośnie modelu można znaleźć w sieci. CENA: 110 zł
 6. sens

  Wisłok

  a z feederem/spławikiem ktoś już z sukcesami?
 7. sens

  Wisłok

  Ktoś już zaczął sezon? Grunt, spławik?
 8. sens

  Wisłok

  Połapał ktoś w tym sezonie na feeder, bolonkę w Wisłoku na terenie PZW Rzeszów?
 9. Ktoś połapał sensownie w tym sezonie na feeder bolonkę?
 10. Czy ktoś z kolegów połapał tam innych gatunków niż karp amur, karaś, jesiotr? Mam na myśli leszcze, liny, pstrągi tęczowe, płocie, wzdręgi. Ewentualnie w jakiej ilości oraz jaką metodą?
 11. Nie wiem jak inni. Ja w tym roku nic szczególnego tam nie połowiłem. Łowienie feederem jest utrudnione z uwagi na płynące zielsko ściągające zestawy. Polecam ewentualnie bolonkę ale i z tym było krucho. Łowiłem w rejonie Dynowa.
 12. Na jakie muchy łowicie o tej porze na Sanie w rejonie Leska pstrągi/lipienie?
 13. sens

  Umawialnia

  Jutro jadę na San w rejon dynowa, feeder i bolonka. Ktoś chętny?
 14. Na weekendzie na Sanie jest Puchar Głowatki w sobotę oraz niedzielę godz. 5-10. Orientuje się ktoś czy pomiędzy turami będzie można łowić?
×
×
 • Create New...

Important Information

Privacy Policy