Jump to content

kropek26

Użytkownicy
 • Posts

  434
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  160

kropek26 last won the day on July 25

kropek26 had the most liked content!

Reputation

2,941 Excellent

1 Follower

Recent Profile Visitors

2,484 profile views
 1. Dwie dzisiejsze torpedy 52 cm i 53 cm
 2. Takie dzikuski są najfajniejsze. Graty
 3. Parę rybek przed burzą
 4. Paręnaście kleni 40+ i dwie kluchy po 50 cm.Jedn mi czmychną z podbieraka jak chciałem mu zrobić fotę dobrze , że chociaż podczas holu dał sobie strzelić fotę.
 5. Dzisiaj na suchara ładnie zbierały klenie. Dużo brań klenia poniżej 25 cm, ale udało się złowić 2 klenie w granicy 45 cm i jedną kluchę na 55cm
 6. Jak my teraz nie zadbamy o nasze wody to nasze dzieci będą nam pukac po głowie, że opowiadamy jakieś bajki o pstrągach, ładnych kleniach, brzanach.... Dlamnie się liczy to że człowiek może poobcować z naturą i cieszyć się każdą spędzoną chwilą nad wodą. Mogę łowic małe ryby i też będą mnie cieszyły , bo dają nadzieje że urosną
 7. Piotruś wstałem dzisiaj rano i pomyślałem sobie że tak dla odmiany zsmiast muchówki wezmę spinning i pobuszuje za kleniami , a tu proszę taka niespodzianka która dała nieźle popalić mojemu shimano catana 1000.
 8. Dzisiaj na suchara udało mi się skusić ładną kluchę 50+ i pstrąga potokowego 48 cm.
 9. Ślicznie ubarwiony. Gratulacje
 10. Kiedyś miałem taką rzeczkę gdzie pstrągi było widać jak na dłoni , do póki ludzie nie wiedzieli że w niej pływają pstrągi , to przez parę ładne lat łowiłem ładne kropkowańce . Miejscowi tubylce potrafili na robaka wyłowić prawie wszystko co w niej pływało . Teraz jak pojadę z sentymentu na tą rzekę i złowię jednego pstrąga na 10 cm to jest dobrze.
×
×
 • Create New...

Important Information

Privacy Policy